Уеб сайт

FaniVasileva

New Member
Здравейте,
интересувам се от направата на уеб сайт за хотел на Wordpress. Очаквам вашите ценови предложения и портфолиа. Благодаря предварително.
 
От: Уеб сайт

Само от Wordpress ли?
 
От: Уеб сайт

600 бгн.,уникален дизайн, уникална система с админ панел.

Ако говорим за нормален сайт не за изгъзици.
 
От: Уеб сайт

Може ли да видя вашата работа? Какви сайтове имате направени до момента?

В подписа ми има достатъчно за виждане, ако искате специално сайт за хотел мога да покажа на лично доста стари които дори не са и на "PHP".
 
От: Уеб сайт

Аз правя WordPress сайтове от всякакъв вид. Нормалната цена за малък сайт е от 300 до 500 лв., но зависи от какво точно имате нужда.
 
От: Уеб сайт

Здравейте,
благодаря на всички за бързата реакция, но получих толкова много предложения , че ми трябва време да разгледам всички. Ако проявя интерес към някое ще пиша. Благодаря още веднъж.
 
От: Уеб сайт

"-Защитата на сайта, която да Ви осигури максимална защита"
това събаря от стола.... :D
 
От: Уеб сайт

Здравейте,

Искам да добавя и моята оферта:
-Изграждане на сайт върху WP с уникален дизайн.
-Защитата на сайта, която да Ви осигури максимална защита
-Безплатна поддръжка на сайта
Цена на офертата 99лв

Ако сте заинтересувана, може да ми пишете ЛС или на мейл vmiloykov[dot]gmail.com
В аккво се изразява безплатната поддръжка? Ако ти давам ( аз съм клиент, платил съм 99лв) по 20 статии/месечно да ги публикуваш в сайта с online оптимизация, то това безплатна поддръжка ли се води?
 
Само да отбележа защо дадох червена точка на девойката пуснала темата. Форума си има правила. Форума си има секции.

Е в последно време обърнахте форума на кенеф! Всякакви теми къде ли не. 2 от 3 теми в грешни раздели. Аман вече. Мислех да нацъкам и на всички с оферти в тази тема .. ама извадихте късмет, днес съм в настроение ;)

А хванете се малко в ръце бе! Правилата не са за да се нарушават. Аман с това YOLO!
 
От: Уеб сайт

Това с темите в грешните раздели и на мен не ми харесва.
Всъщност, има донякъде и добра страна на това. Примерно Фанито Василева е поръчител, но я погледнете къде си е пуснала темата. Изводите какви са - много вероятно е човека да не знае какво точно иска, щом дори не може да подбере подходящия раздел. Това е все едно да влезна в железария и да искам да ми опекат хляб, обогатен на желязо:)
 
От: Уеб сайт

600 бгн.,уникален дизайн, уникална система с админ панел.

Ако говорим за нормален сайт не за изгъзици.

Не разбирам какво му е лошото на уърд преса, за начинаещи е супер платформа и лесна за управление.
 
От: Уеб сайт

Здравейте,

Искам да добавя и моята оферта:
-Изграждане на сайт върху WP с уникален дизайн.
-Защитата на сайта, която да Ви осигури максимална защита
-Безплатна поддръжка на сайта
Цена на офертата 99лв

Ако сте заинтересувана, може да ми пишете ЛС или на мейл vmiloykov[dot]gmail.com
Здравей, Miloykov.
Тази оферта я ГРАБвам! :roll:
Като ще ти спестя първа и втора подточка. ;) Каква отстъпка ще ми направиш? :rolleyes:

ПП
Надявам се ktomov и днес да е на кеф и да не ме зачерви.

ППП
Човек, дето не си е направил труда да пусне тема на правилно място, буди съмнение доколко ще си направи труда да свърши своята част по сделката, ако бъде осъществена. Немаловажната част - да плати за свършената работа.
А пък ако не знае какво е хостинг и смята, че е пуснал темата на правилно място, може да се очаква изработката на сайта по заявката да бъде "увлекателно приключение". :lol:
 
Последно редактирано:
От: Re: Уеб сайт

Само да отбележа защо дадох червена точка на девойката пуснала темата. Форума си има правила. Форума си има секции.

Е в последно време обърнахте форума на кенеф! Всякакви теми къде ли не. 2 от 3 теми в грешни раздели. Аман вече. Мислех да нацъкам и на всички с оферти в тази тема .. ама извадихте късмет, днес съм в настроение ;)

А хванете се малко в ръце бе! Правилата не са за да се нарушават. Аман с това YOLO!

Хмм, от тук изниква въпросът: защо админите го толерират?

(неспазването на форумните
правила
) :?

Не смяташ ли, че им изземваш функциите? Мисля, че поне един админ е видял темата - и щом не я е преместил/изтрил - си има причина...? (не казай, че няма защото ще стане кофти :mrgreen:)
 

Горе