Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Ахахахахахахаха и кво като ме репортвате, насрахте ли се бре? Ще ми запали фейса пак, а страниците ще си ги прехвърля и в другия профил. :lol:

Време е да спреш наркотиците. Живееш в някаква паралелна реалност , в която на други хора освен теб им пука за тоя клип... истински или не...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

А, ти да спреш да се опитваш да разсъждаваш!!!!!!
Време е да спреш наркотиците. Живееш в някаква паралелна реалност , в която на други хора освен теб им пука за тоя клип... истински или не...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Време е да спреш наркотиците. Живееш в някаква паралелна реалност , в която на други хора освен теб им пука за тоя клип... истински или не...
Що? На мен ми пука, има и други на които им пука. Не всички сме ограничени само в борсовите индекси.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

В магнолиите му. :lol:
Що? На мен ми пука, има и други на които им пука. Не всички сме ограничени само в борсовите индекси.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Братле, само да ти кажа, че се включваш в борба която не е лесна, и я водя от доста години вече с платените хамерикански подлоги. ;)
Що? На мен ми пука, има и други на които им пука. Не всички сме ограничени само в борсовите индекси.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Братле, само да ти кажа, че се включваш в борба която не е лесна, и я водя от доста години вече с платените хамерикански подлоги. ;)
По-точно със себе си :lol:
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

То си личи кой си държи на мнението. ;)
По-точно със себе си :lol:
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Що? На мен ми пука, има и други на които им пука. Не всички сме ограничени само в борсовите индекси.
Сложи си го в подписа тогава видеото. Покажи солидарност към уни, че и той някой клик да изкара в повече :D
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Знаех, че сте прости в гроб, ама ме мислех, че всики сте малоумни.
Сложи си го в подписа тогава видеото. Покажи солидарност към уни, че и той някой клик да изкара в повече :D
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Сложи си го в подписа тогава видеото. Покажи солидарност към уни, че и той някой клик да изкара в повече :D

Тъй, кат те гледам, ако от подобни мероприятия се изкарваха и 2 лева, щеше да си от първите, които да си "счупят" краката.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Тъй, кат те гледам, ако от подобни мероприятия се изкарваха и 2 лева, щеше да си от първите, които да си "счупят" краката.

Само с крака не става , трябва и акъл. Следвай акъла на уни , далеч ще стигнеш.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Само с крака не става , трябва и акъл. Следвай акъла на уни , далеч ще стигнеш.

Хич не ме интересуват политическите ви пристрастия, но в случая човека е прав.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Хич не ме интересуват политическите ви пристрастия, но в случая човека е прав.

Уни в политическите си теми рядко е прав , тази не прави изключение. Хубаво е че се пробва да монетизира , все пак. Тълпите трябва да се манипулират.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Слабо ме интересува закачката ти с "уни". За пръв път ме наричат "тълпа". Чудя се да се обиждам ли или да се гордея...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Слабо ме интересува закачката ти с "уни". За пръв път ме наричат "тълпа". Чудя се да се обиждам ли или да се гордея...

Кой те нарича пък теб тълпа ? Имам предвид овцете в фейсбук , който ще коментират лайкнат и споделят въпросния клип, защото е нечувано зверство...дали е фалшификат - дори няма да се замислят.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

А, ти доказа , че е фалшиво нали? И преди ти казах, че не съм го правил зареди трафика. Ама то такива сте герберите.
Кой те нарича пък теб тълпа ? Имам предвид овцете в фейсбук , който ще коментират лайкнат и споделят въпросния клип, защото е нечувано зверство...дали е фалшификат - дори няма да се замислят.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Кой те нарича пък теб тълпа ? Имам предвид овцете в фейсбук , който ще коментират лайкнат и споделят въпросния клип, защото е нечувано зверство...дали е фалшификат - дори няма да се замислят.
Отказвам да се занимавам повече с подобни спорове.
 

Горе