Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Кое не е библейско бе, грях е начина по който говорите за един разпънат на кръст християнин. Замалчи с мутренскатати тиква поне веднъж.

Ти като си толкова загрижен защо не нарамиш пушката и да ходиш доброволец в Украйна ? А вместо това правиш 60 цента от гоогле от недостоверния клип. :D
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Ти що не ходиш бе, нали хамериата ти снася тя разпали конфликта тя има нужда от помощ. Русия, ако реши за няколко часа ще приключи всичко! Те не са като еврогейците и американските педалчета.
Ти като си толкова загрижен защо не нарамиш пушката и да ходиш доброволец в Украйна ? А вместо това правиш 60 цента от гоогле от недостоверния клип. :D
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Насрахте се едно су като мина покрай вас дето било ретро самолет, пращахте ги да се лекуват в психиатрични болници, сега пак се посрахте, кво ми говориш и пак ти казвам балък не измествай тематас оди до на тиквата маголиите и на ердогана да му ближеш догана!
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Насрахте се едно су като мина покрай вас дето било ретро самолет, пращахте ги да се лекуват в психиатрични болници, сега пак се посрахте, кво ми говориш и пак ти казвам балък не измествай тематас оди до на тиквата маголиите и на ердогана да му ближеш догана!

да не е се е вселил бластера в теб , той пише така несвързано и неразбираемо :D
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Да вселил се е, ти ще престанеш ли с гербеските си инсинуации и пропаганди вече, казах по темата, ако нямаш какво да кажеш по нея по-добре млъкни.
да не е се е вселил бластера в теб , той пише така несвързано и неразбираемо :D
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Темата не е ли - как да използваме провокативно клипче и емоции за да докараме вайръл ефект и приходи чрез адсенс ? :D
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Как го разбра че е христиенин? Мой да е атеист?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

То е очевидно, кой ги подклажда тия работи, човек само трябва да спре да се зомбира от "официалните" новини и да потърси малко по други източници. Че платени тролове, ще има ще има, на тях това им е работата, така си изкарват парите.
По темата за Украйна, те си ползват един и същ сценарий от средата на миналият век. Даже не смятат за нужно да отделят 5 цента и 20 минути за да променят нещо. Като в случаят с бунтовническите флайъри. Пример:
kiev-cairo-pamphlets-1.jpg
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Виж коментарите :cry:
Мамка му толкоз ли е изпростял българина?!?
Ако това е писано от реални хора аз сериозно се замислям да хващам пътя нанякъде.

Ами смятай щом на Прасето сайта е реално една от най-обективните големи медии, за какво пропадане говорим...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18


А Уни си мислише, че няма го пуснат - то в този блица отявлена руска пропаганда, чак ми чудно колко време им трябваше, а и коментарите все едно от калъп до един са ...
Явно тези в блица до един са с опериран мозък и инегриран приемник за опорни точки ...

ПП Ти серизоно ли си мислиш че Блица е обективен, може да да е по обективен от Юруш ТВ, ама твоето становище е много силно ... аз по жълто нещо от големите ни медии не знам ... да не забравим, че и блица беше основен инстурмент за бутане на КТБ, така че да кажеш на свинчето медиите да са обективни е да кажеш, че в Лафка продават витамини и биохрани ...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Сега блица ше окраде трафика на Уни. Това е най-жалкото в случая :D Трябва нова сензация - екзекуция на заложник или обесване. Може същите актьори да се ползват :D
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

А Уни си мислише, че няма го пуснат - то в този блица отявлена руска пропаганда, чак ми чудно колко време им трябваше, а и коментарите все едно от калъп до един са ...
Явно тези в блица до един са с опериран мозък и инегриран приемник за опорни точки ...

ПП Ти серизоно ли си мислиш че Блица е обективен, може да да е по обективен от Юруш ТВ, ама твоето становище е много силно ... аз по жълто нещо от големите ни медии не знам ... да не забравим, че и блица беше основен инстурмент за бутане на КТБ, така че да кажеш на свинчето медиите да са обективни е да кажеш, че в Лафка продават витамини и биохрани ...

Блиц е по-обективен от Юруш и Нова, взети заедно. Цяло лято само те публикуваха почти ежедневно снимки към новини за убити жени и деца в Донбас. Помня и за Аллах-Акбаровците как пишеха преди 3-4 години, които всички медии,начело с Юруш и Нова, наричаха опозиция и недоволни от режима на Асад, а сега ги наричат Идил... Ама като знам на кой е и как мълчи за огромен кръг от хора, бих се коригирал така: Блиц е най-обективната медия за новини извън България.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Сега блица ше окраде трафика на Уни. Това е най-жалкото в случая :D Трябва нова сензация - екзекуция на заложник или обесване. Може същите актьори да се ползват :D
Да се съберем 5/6 човека и в Туловската курия да направим едно клипче?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Виж коментарите :cry:
Мамка му толкоз ли е изпростял българина?!?
Ако това е писано от реални хора аз сериозно се замислям да хващам пътя нанякъде.

И къде точно би отишъл? Че то не останаха държави без проблеми.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Да се съберем 5/6 човека и в Туловската курия да направим едно клипче?

Ще ги разпъвате ли на кръст?
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Блиц е по-обективен от Юруш и Нова, взети заедно. Цяло лято само те публикуваха почти ежедневно снимки към новини за убити жени и деца в Донбас. Помня и за Аллах-Акбаровците как пишеха преди 3-4 години, които всички медии,начело с Юруш и Нова, наричаха опозиция и недоволни от режима на Асад, а сега ги наричат Идил... Ама като знам на кой е и как мълчи за огромен кръг от хора, бих се коригирал така: Блиц е най-обективната медия за новини извън България.

Това, че някой е пускал пропаганда, не го прави обективно - както и това, което си пуснал и ти, е е чиста форма на манипулация без грам факти или мислиш, че всичко е ок?
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Това, че някой е пускал пропаганда, не го прави обективно - както и това, което си пуснал и ти, е е чиста форма на манипулация без грам факти или мислиш, че всичко е ок?

От както не споря на политически теми, съм доста по-спокоен. Все по-логично ми се вижда как истината на фона на цялата мащабна пропаганда по централните СМИ(или СМРАД), се тълкува като пропаганда. Писах в предния си пост-манипулацията беше, че наричаха джихадистите опозиция, а сега ги наричат Идил. Манипулация беше, че за всички зверства на укрите, обвиняваха опълченците. Та чак до сваления Боинг.-За лудия Лубиц след 24 часа бяха разчели кутиите(чак как викал и блъскал с брадва по вратата капитана), но за малайзиския Боинг ще им трябват 24 месеца... Както и да е... Истината е някъде там... ;)
 

Горе