Украйна - Русия какво ви е мнението

Да си знаете

275185927_2736623669979606_8314555101635618485_n.jpg

Много добър пост! Гарантирам ти, че всичката общност на Анонимните в момента правят само едно - всичко възможно да се спре Путин. Защо ли? Всеки да си прави изводите сам.
 
Все съм си мислел, че книгата на Оруел е силно преекспонирана версия.
Но за няколко дни ни показаха, че не просто могат да манипулират. Показаха ни, че нещата са на такъв етап, че могат да забранят каквото и когато решат. Толкова е лесно вече. Максимата, че най-голямата им сила е и най-голямата им слабост вече не важи. Класически медии, социални мрежи. Спряха достъпа на европейците до руските медии в случая. Започнаха да говорят за наказания, уволнения, дори затвор за всеки, който каже нещо, което не е позволено.
Китай е диктатура. Африка и Южна Америка са колонии. Русия също исторически е известно, че може да бъде наложена диктатура не чак толкова трудно. В момента се налага диктатура и над Европа.
Аз съм в потрес и наистина малко по-малко започвам отново да вярвам, че хората са толкова затъпяли, че вярват на почти всичко, което се каже по медиите. Че са толкова глупави, та чак не е за вярване.
Това като млад увлякъл се по конспирациите човек го вярвах, тогава конспирациите не бяха популярни в България. Смееха ми се, други просто недоумяеаха. По-късно реших, че няма смисъл да ги "просвещавам" и се отказах. Виждах, че глобалния елит прокарва почти всичко, което иска и както иска. Някои разправяха, че Интернет ще даде гласност, каквато телевизиите не дават. Все си мислех, че диктатурата се налага и ще се налага под формата на инфилтрация, хибридни войни, миксирани сигнали и пр. Но през последните дни ни показаха наченките към буквално диктатура. Началото на етапа в който вече не се налага да правят тройни аксели, а просто да ни смачкат.

За да ви покажа, че съм честен малко по-късно и ако мога ще ви покажа кадър от централната емисия на една от водещите телевизии. Ако го пуснат онлайн.
 
Аз изобщо не се учудвам, че анонимните правят това - направил съм си извода отдавна. Въпросът, който всеки мислещ, а не образован по интернет и чрез парамасмедийни канали, би следвало да си зададе: "Спират Путин - ок. А няма ли И други, които са не по-малко, а дори и по-опасни по отношение на постигането на това, срещу което анонимните твърдят, че се борят? Те не знаят ли за другите, далеч по-могъщи организации от Русия и Путин? Не знаят ли техните планове? Не смятат ли, че и на тях трябва да обявят война?" И тъй натам.

Изобщо никакъв въпрос няма там - много добре знаят за другите, но - нищо. Там работата е от ясна по-ясна.
 
Общо взето се люшкам между два варианта:

Две липи отпред - постановка
Тотална доминация на сащ, чрез подклаждането на WW3
Те и ръководството на Две липи отпред ООД се люшкат:)
И двата са доста кофти. Искам да се откъсна от цялата ситуация, защото съм адски стресирана, но не мога. Будя се в 5ч и ми се причуват сирени.. o_O
Хахахаха, Споко - всичко е ток:)
 
@nandibandi
На мен не ми влияее добре, аз съм свободолюбив човек.
Все съм си мислел, че книгата на Оруел е силно преекспонирана версия.
Но за няколко дни ни показаха, че не просто могат да манипулират. Показаха ни, че нещата са на такъв етап, че могат да забранят каквото и когато решат. Толкова е лесно вече. Максимата, че най-голямата им сила е и най-голямата им слабост вече не важи. Класически медии, социални мрежи. Спряха достъпа на европейците до руските медии в случая. Започнаха да говорят за наказания, уволнения, дори затвор за всеки, който каже нещо, което не е позволено.
Китай е диктатура. Африка и Южна Америка са колонии. Русия също исторически е известно, че може да бъде наложена диктатура не чак толкова трудно. В момента се налага диктатура и над Европа.
Аз съм в потрес и наистина малко по-малко започвам отново да вярвам, че хората са толкова затъпяли, че вярват на почти всичко, което се каже по медиите. Че са толкова глупави, та чак не е за вярване.
Това като млад увлякъл се по конспирациите човек го вярвах, тогава конспирациите не бяха популярни в България. Смееха ми се, други просто недоумяеаха. По-късно реших, че няма смисъл да ги "просвещавам" и се отказах. Виждах, че глобалния елит прокарва почти всичко, което иска и както иска. Някои разправяха, че Интернет ще даде гласност, каквато телевизиите не дават. Все си мислех, че диктатурата се налага и ще се налага под формата на инфилтрация, хибридни войни, миксирани сигнали и пр. Но през последните дни ни показаха наченките към буквално диктатура. Началото на етапа в който вече не се налага да правят тройни аксели, а просто да ни смачкат.

За да ви покажа, че съм честен малко по-късно и ако мога ще ви покажа кадър от централната емисия на една от водещите телевизии. Ако го пуснат онлайн.
Кажете ми какво виждате на видеото по-долу? Все пак тук сте дигитални хора, има графични дизайнери, програмисти и пр.

 
Общо взето се люшкам между два варианта:

Две липи отпред - постановка
Тотална доминация на сащ, чрез подклаждането на WW3

И двата са доста кофти. Искам да се откъсна от цялата ситуация, защото съм адски стресирана, но не мога. Будя се в 5ч и ми се причуват сирени.. o_O
Война се води между врагове. Врагове ли са Украйна и Русия? Миии... нека кажем, че в момента са партньори в сцена, в която го играят врагове.

Аз разделям времето на две ери - Преди 2020 и След 2020. Разликата е момента, в който глобалистите решиха да спре да им пука и да започнат да се забавляват. Преди 2020 се държаха като девственици. След 2020 така се отпуснаха, че действията им станаха лесно предсказуеми (за хора като нас).

Виж сега този К.У.Р. (съкратено от Конфликт Украйна-Русия) колко си прилича със ситуацията в началото на 2020. Голяма заплаха, глобална, неочаквана, всички ша омрем, медиите само за това говорят, хората са в паника... Всъщност ги е страх да предизвикат истинска пандемия, както и истинска война. Да, много невинни хора умряха тогава, вероятно и сега много ще умрат, но по вторични причини. При короната беше най-опасно за хората, които най-дълбоко вярваха в илюзията. И сега ще е така.
 
Значи, положението е, Люшкаме се докато ни люшкат ?
Май да, да му ЕМ. Още си вярвам аз наивнически, че хората не са толкова тъпи, наистина, вярно е че доста дълго се проточиха нещата. Сериозно забавяне. Изчел съм де що има конспиратор навремето, неща писани през 80-те, с планове да се реализират до няколко години. Които не са се реализирали, но сега вече наистина ме е страх.
 
Значи, положението е, Люшкаме се докато ни люшкат ?

Не е нужно да се лашкаме никъде. Цел номер едно на Анонимните е всеки руски гражданин да разбере, че Русия напада Украйна, а не както си мислят там, че ги спасяват. Лудия с копчето трябва да бъде спрян именно от руския народ преди да е станало късно. Политиката да си мерят патките на коя е по велика сила не предвещава нищо добро за нито един обикновен гражданин на тази планета.


https://mobile.frognews.bg/article/237701/
 
Има нещо нередно. Монтаж е това е доста видно.
Това дори е накадърен монтаж. Но се показва за няколко секунди. И хората го възприемат като реалност. Това е само пример. Мога да дам и още един пример в момента, но и двата ще са само два от хилядите, милионите облъчвания на конвейр, които общо взето гласят към днешна дата - "толкова сте зле, че ще ви правим каквото си искаме, ако ви покажем лайно и ви кажем, че е злато и в това ще повярвате".
 
Поговорете си, докато не са ви натръшкали...

Убедена съм, че ни следят активността и вече сме в списъка. Като се задейства машината, първи ще ни почнат. Представям си ремайна и другите емонизирани как ще ликуват... докато не дойде и техния ред да нямат нищо и да са щастливи.

А те ще бъдат щастливи, ако им заповядат.
 
Испанска телевизия показа на зрителите кадри от войната в Украйна, на които се вижда ракетен обстрел. Оказа се, че това въпросните кадри са от видеоиграта "Арма" 3, показва видео от медията, която представя новината с включване на кореспонденти от различни точки.

Продължават да ги ловят с флашивите клипове и не се отказват, бах мама му
 
Поговорете си, докато не са ви натръшкали...

Убедена съм, че ни следят активността и вече сме в списъка. Като се задейства машината, първи ще ни почнат. Представям си ремайна и другите емонизирани как ще ликуват... докато не дойде и техния ред да нямат нищо и да са щастливи.

А те ще бъдат щастливи, ако им заповядат.
Ако беше средновековието Ремйнадера ще е първия с вила и факла да гори вещици
 
Племеничката ми стажува в аптека - масово търсят йод на таблетки.

В медиите се появи новина, че са изкупени огромни количества, но детето казва, че няма как да е вярно, защото са спрени от производство и последните количества са с изтекъл срок - още миналата година. :D
 
Абе, йодасепт, намазан на филийка не става ли? :D
 
Нанди, недей се отваря на Левърейджа, недей съ смя на постовете му, че ние с теб сме прости леймъри и ако ни хакнат комповете - ни мойм съ опрайм. Аз виж колко дипломатично се изразих за анонимните, вземай пример:)

М/у др. ше гледам тая нощ да сипя малко липов чай в моя си чайник:)
 
Ако се загледаме от събитията от преди 100+ години, ще видим как 1914 година евреите слагат ръка на САЩ, а 1917 на Русия и се създава СССР. По време на ВСВ основната подръжка на СССР е от САЩ, както финансова, така и с много доставки на всякакви продоволствия.
След това имаше 45 години театър на двете сили, най-лесният начин да мачкаш населението. В САЩ също е имало конц лагери, където са изпращали несъгласните с властта.
До скоро имаше един период от около 20-тина години относителна свобода на хората, но и това започна да приключва като измислиха тероризма, специални закони за ограничаване на правата и тн
 
Не е нужно да се лашкаме никъде. Цел номер едно на Анонимните е всеки руски гражданин да разбере, че Русия напада Украйна, а не както си мислят там, че ги спасяват. Лудия с копчето трябва да бъде спрян именно от руския народ преди да е станало късно. Политиката да си мерят патките на коя е по велика сила не предвещава нищо добро за нито един обикновен гражданин на тази планета.


https://mobile.frognews.bg/article/237701/
Това е епизод. Пример. Пример какво се задава. Точно ни лашкат както казваш, а не люшкат. Точно това си помислих, когато @partytime каза, че ни люшкат си помислих, че всъщност ни лашкат, клатят. @AseasRoa го каза с други думи, но смисъла е същия. Буквално ни клатят, и това ти харесва така ли? И двата смисъла, клатят ни като общество, клатят ни като индивиди, и ни клатят и в този смисъл, че вече ни е*бат както и когато си поискат и вместо да ни платят че са ни е*ат, ще им плащаме, че ни еба*?
Аз пък точно доста дълго страня от глобалните конспиративни теории, но те се завръщат с гръм и трясък. И ще има гръм и трясък в този Свят.
Няма "луд с копче", процедурата по изстрелване на ядрени оръжия в Русия е такава, че президента сам не може да го направи. Но имат автоматична система, която се нарича "Периметър".
И познай в кой периметър е България?
 
Последно редактирано:

Горе