Украйна - Русия какво ви е мнението

Батеее:( кво унизително фейк шоу по тв. Колко спокойни са интервюираните, някои са щастливи бе. (Ама не като хора, които са избягали от огромна опасносност. Имам известен опит у тетралното и смея да предположа, че бая ги усещам нещата с разликата м/у естествената реакция и изиграната.) Унизително интервю-шоу гарнирано с никакви доказателства. "Някой каза, че избухнало", "някой разказа, как било" гарнирано с "неговите собствени" заключения за ситуацията...

От 2020 насам една от най-проспериращите професии "с възможност за кариерно израстване" е "кризисен актьор". Бахти ташака:)

ps: Добре, айде, да кажем така: нека аз да съм в грешка, путинорусия да е злото, войната да е действително такава, да ме "отлюспят" от нета и обществото, да спасят хората от злото и...да видим кво ще стане. Ок.:)
 
Батеее:( кво унизително фейк шоу по тв. Колко спокойни са интервюираните, някои са щастливи бе. (Ама не като хора, които са избягали от огромна опасносност. Имам известен опит у тетралното и смея да предположа, че бая ги усещам нещата с разликата м/у естествената реакция и изиграната.) Унизително интервю-шоу гарнирано с никакви доказателства. "Някой каза, че избухнало", "някой разказа, как било" гарнирано с "неговите собствени" заключения за ситуацията...

От 2020 насам една от най-проспериращите професии "с възможност за кариерно израстване" е "кризисен актьор". Бахти ташака:)

ps: Добре, айде, да кажем така: нека аз да съм в грешка, путинорусия да е злото, войната да е действително такава, да ме "отлюспят" от нета и обществото, да спасят хората от злото и...да видим кво ще стане. Ок.:)
Е то по всяка телевизия си показват по двама-трима техни заучени герои от ковид-ерата. Разлика няма. Актьорите еднакви, сценария малко по-различен.

Щом Витанов отново взе да се изживява работата е ясна. Очаквам скоро да сформират укро-ЩАБ, че по цял ден да има брифинги и тъпотии...
 
Не е нужно да се лашкаме никъде. Цел номер едно на Анонимните е всеки руски гражданин да разбере, че Русия напада Украйна, а не както си мислят там, че ги спасяват. Лудия с копчето трябва да бъде спрян именно от руския народ преди да е станало късно. Политиката да си мерят патките на коя е по велика сила не предвещава нищо добро за нито един обикновен гражданин на тази планета.


https://mobile.frognews.bg/article/237701/
Ето ти ги анонимните
 
Щом Витанов отново взе да се изживява работата е ясна.
Ша напрай ли математически модел, прогнозиращ движението на кривата на военните действия, туй е въпроса...:)
 

Между другото днес заредих за 20 лв в ШЕЛ на 2.66 и учудено ме попитаха само за 20 лв. ли?
FB_IMG_1646245915868.jpg

Открий разликите.
 
Виж файлът 22938

Открий разликите.

Оффтопик: Това пък никога не съм го разбирал да отидеш да си губиш времето да зареждаш за по 20лв... Каква е разликата дали ще заредиш за 20лв или до горе? Тези 30-60 минути дето ще вложиш за да минеш там можеш да вложиш в нещо по-полезно.
 
Смейте се вие ама на човека му се реве. Изхвърлил е киселото зеле заради нафтата....
01_flintstonescar___Super_Portrait.jpg
 
В щатите по-скъпият бенз е стигнал 5 гущера за галон, което пак е супер тънко за нашият стандарт
 
Това пък никога не съм го разбирал да отидеш да си губиш времето да зареждаш за по 20лв... Каква е разликата дали ще заредиш за 20лв или до горе?
Това не може да го мислиш сериозно? Наясно ли си с покупателната способност на 99% от хората в България?
 
Оффтопик: Това пък никога не съм го разбирал да отидеш да си губиш времето да зареждаш за по 20лв... Каква е разликата дали ще заредиш за 20лв или до горе? Тези 30-60 минути дето ще вложиш за да минеш там можеш да вложиш в нещо по-полезно.
Това е към мен, предполагам. Прав си, но когато заредя почти догоре, започва да ми се струва, че имам неизчерпаемо количество гориво, а не е така.
 
Това не може да го мислиш сериозно? Наясно ли си с покупателната способност на 99% от хората в България?
Май не е..
взимаш 1000 лв.. слагаш нафта за 200 лв още 300 лв ток вода.. остават ти 500 лв ахха
 
Това не може да го мислиш сериозно? Наясно ли си с покупателната способност на 99% от хората в България?

Наясно съм, че хората дават 30-50% от доходите си за глупости и може би по-скоро имат грешни приоритети. Ако не успяваш да поддържаш автомобил може би не трябва да имаш автомобил?

Ти наясно ли си, че повечето българи харчат луди пари за айфони, цигари, пиене и като цяло ненужни вещи? Има пари за цигари и е с телефон за 2,000лв. на изплащане ама няма 150лв за гориво.
 
Наясно съм, че хората дават 30-50% от доходите си за глупости и може би по-скоро имат грешни приоритети. Ако не успяваш да поддържаш автомобил може би не трябва да имаш автомобил?

Ти наясно ли си, че повечето българи харчат луди пари за айфони, цигари, пиене и като цяло ненужни вещи? Има пари за цигари и е с телефон за 2,000лв. на изплащане ама няма 150лв за гориво.
Демокрация, пазарна икономика, фейсбук все неща провокирани от виртуалните пари и печалби с които ти се занимаваш. За може да печелиш ти трябва да има кой да купува айфони, телевизори, парцалки, цигари и да търка билетчета. Иначе няма да има инвестиции в имагинерни бизнеси и ти ще трябва да бачкаш някъде от 8 до 5.

Писах ти и инвесторската тема при заплата 800-1000 лв няма как да се правят сметки за спестяване, инвестиции или горива.

Пробвай един месец ти и семейството ти да живеете с 800 лв. После ще говорим.
 
Последно редактирано:

Не бях видял и че вчера са изгонили руските дипломати.
 
Демокрация, пазарна икономика, фейсбук все неща провокирани от виртуалните пари и печалби с които ти се занимаваш. За може да печелиш ти трябва да има кой да купува айфони, телевизори, парцалки, цигари и да търка билетчета. Иначе няма да има инвестиции в имагинерни бизнеси и ти ще трябва да бачкаш някъде от 8 до 5.

Писах ти и инвесторската тема при заплата 800-1000 лв няма как да се правят сметки за спестяване, инвестиции или горива.

Пробвай един месец ти и семейството ти да живеете с 800 лв. После ще говорим.

Аз бачкам на трудов, граждански, имам бизнес и отделно търгувам. Работя от 8 до 23, понякога и през уикендите. Нищо че изкарвам по 5 цифри.

Стига писа глупости... При заплата 800лв. нямаш място да караш автомобил. Когато взимах 500лв заплата нямах кола да не да съм умрял? И дори тогава винаги отделях някакъв процент за спестявания. И като дете нямахме. В България имаме достатъчно добре развит градски транспорт.

Колеги взимат по 5,000лв. и карат коли на лизинг за по 70,000лв. Като ме пита как да започне да инвестира му викам "Първо разкарай БМВ-то и купи нормален автомобил...".

Разходите по колата трябва да са ти максимум 10-15% от работна заплата. В противен случай не си за кола. При скок на горивото ако не можеш да си го позволиш пак не си за кола.
 
Аз бачкам на трудов, граждански, имам бизнес и отделно търгувам. Работя от 8 до 23, понякога и през уикендите.
А по колко часа на ден фантазираш?
 

Горе