Украйна - Русия какво ви е мнението

А за Швеция говори ли се нещо? Нали в комплект се готвеха да влизат.
Швеция евентуално, след като бутнат Ердоган. На шведите хич не им се влиза, затова спретнаха сценката с горенето на корана. Единственият им спасителен пояс беше ветото на турчина, но май не са му добри прогнозите за изборите през май. сащ ще си назначат техен послушко.
 
Хубаво е, че изяснихме: ти споделяш напълно идеологията на нацистската организация Азов и подкрепяш нейните действия.

След смелата ти заявка, че ''колаборационистите'' (цивилните етнически руснаци) трябва да бъдат убивани от нацистите, никак, ама никак не се представяш в добра светлина.

Владлен има право да го каже, това, което казва в първия ти клип, защото е етнически руснак от Донбас и в продължение на 9 години е виждал как фашистите избиват жени, старци и деца.

КАКВО Е ТВОЕТО ОПРАВДАНИЕ?????????????????????/

п.с. Заедно с цитата, постът ми става невидим, затова публикувам коментара в отделен пост. Сори, не знам дали е само при мен или бъгавия форум се бъгна хептен. :)
 
Хубаво е, че изяснихме: ти споделяш напълно идеологията на нацистската организация Азов и подкрепяш нейните действия.

След смелата ти заявка, че ''колаборационистите'' (цивилните етнически руснаци) трябва да бъдат убивани от нацистите, никак, ама никак не се представяш в добра светлина.

Владлен има право да го каже, това, което казва в първия ти клип, защото е етнически руснак от Донбас и в продължение на 9 години е виждал как фашистите избиват жени, старци и деца.

КАКВО Е ТВОЕТО ОПРАВДАНИЕ?????????????????????/

п.с. Заедно с цитата, постът ми става невидим, затова публикувам коментара в отделен пост. Сори, не знам дали е само при мен или бъгавия форум се бъгна хептен. :)
Който търси, намира.
 
  • Like
Реакции: Sky
@Blinky колко ли страници може да откара форума без да проблем?
Вбюлетина сгъваше при по-големи теми, тука дали имаш наблюдение дали го има тоя проблем?
Малкото хитлерче иска да цензурира, понеже истината не му понася.

@Blinky, направо заключвай форума, че на някое фобче може нещо от написаното в темите да не му се хареса.
 
Малкото хитлерче иска да цензурира, понеже истината не му понася.

@Blinky, направо заключвай форума, че на някое фобче може нещо от написаното в темите да не му се хареса.
Истината няма как да ми понася - от повече от година орките са нападнали Украйна и тормозят и избиват населението ѝ.
А за каква цензура говориш само ти си знаеш.
 
са нападнали Украйна и тормозят и избиват населението ѝ.
Първо: тва за тормоза над населението и избиването не е вярно. Фашистският режим на кокаинчик го прави със собственото си население, включително лишавайки го от право на вероизповедание. ОбъркАл си се нещо. ;)

Второ: усрайна нямаше да бъде нападната, ако не беше провокирала умишлено в продължение на 8 години. Когато подписваш ''мирни споразумения'', трябва да ги спазваш. В противен случай заявяваш категорично, че искаш война и я получаваш. Никой друг нямаше да ги чака 8 години - Никой! сащ щяха отдавна да са ги изравнили със земята ако бяха на мястото на БРАТСКА РУСИЯ и ''лошия'' Путин. ;)
 
И още смешки от българските медии

1680599089382.png
 
  • Haha
Реакции: Vbb
@Blinky колко ли страници може да откара форума без да проблем?
Вбюлетина сгъваше при по-големи теми, тука дали имаш наблюдение дали го има тоя проблем?
Често казано не знам, за тази тема ми се ще да сгъне скоро, ама надали. А и винаги ще има също още една с 2 , като за втора част. :) Знаеш какво мисля по въпроса. ;)
 
Малкото хитлерче иска да цензурира, понеже истината не му понася.

@Blinky, направо заключвай форума, че на някое фобче може нещо от написаното в темите да не му се хареса.
Не е това идеята, ама доста крайни стават някои. Това мисля, че е основното да не е яка, отделно това раздели хората на два щаба, което за мен е по-грозното. ;)
 
Това мисля, че е основното да не е яка
Не е яко да коментираме най-важния гео-стратегически проблем? Ясно. Да коментираме Спаска, ухажорките на ергена и други парясници, подвизаващи се в мрежата, викаш е по-яко?

отделно това раздели хората на два щаба
Темата ли ги раздели? Я помисли пак, защото цялото ни общество е разделено, а не всички български поданици пишат в темата. Кой раздели света на два лагера ОТНОВО след края на студената война? Аз, Нокето и Крумов? Излагаш се!

за тази тема ми се ще да сгъне скоро

Темата ще се сгъне, когато се сгъне проблемът, който обсъждаме. Всички искаме да е по-скоро, но не зависи от нас. Дотогава ще трябва да решите дали форумът ви ще дава поле за свободно обсъждане на наистина важни проблеми, или ще стане поредното цензурирано място.
 
Не е яко да коментираме най-важния гео-стратегически проблем? Ясно. Да коментираме Спаска, ухажорките на ергена и други парясници, подвизаващи се в мрежата, викаш е по-яко?


Темата ли ги раздели? Я помисли пак, защото цялото ни общество е разделено, а не всички български поданици пишат в темата. Кой раздели света на два лагера ОТНОВО след края на студената война? Аз, Нокето и Крумов? Излагаш се!



Темата ще се сгъне, когато се сгъне проблемът, който обсъждаме. Всички искаме да е по-скоро, но не зависи от нас. Дотогава ще трябва да решите дали форумът ви ще дава поле за свободно обсъждане на наистина важни проблеми, или ще стане поредното цензурирано място.
Човек, ако обичаш не ме занимавай. :)
Гледам има с кой да си развивате тук тези въпроси. Включих се, за да отговоря. ;)
 

Арестуваха Доналд Тръмп!​

Очаква се да му бъдат взети отпечатъци и ще му бъде направена снимка за криминално досие​


 

Горе