Украйна - Русия какво ви е мнението

всъщност си много малко запознат с тези неща.... Самсунг си изнесоха основното производство във Виетнам, Асус също... запитай се защо...
Просто не ме разбираш. Това е кафе 2 в 1. Явно не си ме разбрал, че аз не отричам това, което ти каза, но това е едната причина. Аз понеже съм играл в миналото компютърни игри, ще ти припомня Стар Крафт. Първо търсиш къде са ресурсите, върху тях изграждаш базата.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Дафни, ще те помоля да формулираш някакво смислено изречение, когато ме тагваш. Поне опитвай. Мерси! :)
Какво пак не успя да разбереш? Европа се самобичува както са го правили някои църковни деятели.
 
:eek:

339263351_220944710526131_4430806196081694982_n.jpg
 
Бърз урок по история за изостанали и евроатлантици (двете са взаимозаменяеми):

 
Кака Зузи е с блузка тип соларен панел. Ся, дали е моно или поликристал, не мога да кажа. Да се изкажат специалистите.

1680839749244.png

Аз лично много харесвам нейните анализи. Enjoy:

 
Министерство на отбраната на Съединените щати разследва как секретни военни документи с планове на САЩ и НАТО за укрепване на въоръжените сили на Украйна преди планираната контраофанзива са изтекли онлайн. Това пише "Ню Йорк таймс", като се позовава на събеседници в Белия дом.


Документите се разпространяват активно от прокремълски канали в "Телеграм". Според "Ню Йорк таймс" това е първият пробив на руското разузнаване, който бива оповестен от началото на войната в Украйна, и удар по американското, докато САЩ се опитват да помогнат на Украйна.
Уха, това е сериозно. Замина им планираната офанзива ... Някой има ли повече инфо?
 
Уха, това е сериозно. Замина им планираната офанзива ... Някой има ли повече инфо?
Или е заминала или е дезинформация, всичко е възможно. САЩ по подобен начин са действали и при Десанта в Нормандия през ВСВ, уж пробити кодове и са пратили немците да укрепват съвсем друга линия.
 
Добре, че ''демократичният свят" им помага, та си имат поне тиксо. И добре, че на кокаинчик явно тиксото не му трябва, та поне то е достигнало до фронта. Тъжна история...

 
Марчето:

339756572_239861118428058_5153504125883771783_n.jpg


"Доскоро Олеся Илащук беше, както се казваше в рекламните материали, специалист по "ор@лно - мануални ласки". Днес тя е посланик на Украйна в България. Изненадани ли сте? Именно с това се занимава т.нар. украинска дипломация, начело с "бункерния". Такова е и отношението към тях - дават им пари, поддържат Зеленски за тил, използват Украйна като средство за предпазване от Русия", пише Захарова в социалните мрежи.
 
Уж контра офанзива ще правят, ама с какво и за колко време ще им стигне?
Украинската армия в началото беше 500 000, сега са към 200 000. Тези 40 000 дето са ги подготвили за контрата не знам дали ги включват в онези 200к. Но дори и да не ги включат, имаме 500к в началото, сега има 240к след 5-6 вълни мобилизация, ловене по молове и т.н. Въпросът в тази математическа загадка е: Колко украинска войска е дала фира до момента? Простата математика казва минимум 250 хиляди, а не се знае колко над това са!
През седмицата излезе инфо, което се опитаха след това да прикрият, че 20-тина годишните в Украйна са на привършване!
 
Да, обичам да тормозя инвалиди, както ти правиш. Ти да не си от дружинката на чеченеца, тротитентката и сие ?
Ти си ебахти мазното лайно. Знаех, че си прост, ама и си нагъл и освен това долен тип.
И не ме сравнявай с теб, щото съвестта и морала са ти под 0-та
 
Какво изпуснахме. Ретарда се махна с грозните обиди поголовно към всички и взеха, че се емнаха културните възпитани момчета.

п.с. За втори път виждам Митко да избухва. Не мога да скрия, че това ми харесва. :love:

п.с. само не срещу партито. Партизана е готин. ;)

Ребята, давайте жить дружно! :)
 
На няколко пъти е споменал, че не харесва инвалидите и това, че не са равностойни поред него хора.
Къде тва? Сигурно в темите за чат gpt, Mъск, криптото - в тях много не влизам, та съм изпуснала..

Иначе, донякъде е прав. Инвалидите са официално наричани ''хора в неравностойно положение'', така че, не е само според него.
 
Поляците обръщат гръб на възлюбената си Украйна ( за разлика от нас):


... нищо че наглеците са прибрали повече от половинта компенсации...

 
Последно редактирано:

Горе