Украйна - Русия какво ви е мнението

Толко ли немаха един човек да направи войсоувър ами некъв текст-2-спийч робот пуснали :hankey: дето звучи като тотален дебил.
"Никой нЕма да побЕди Русия" :D

"... опаковани с 4 дъски..." - ех геометрио, ех 5 клас!

Съвсем западнаха Поглед.инфо откак изгубиха изборите, дейва.

Изобщо не съм го гледала. Просто ми хареса заглавието. :)

п.с. Абе пичове, кажете що не са ми активни функциите в полето за коментар? Тва горе всичко е бледо и не работи при мен.
 
Изобщо не съм го гледала. Просто ми хареса заглавието. :)

п.с. Абе пичове, кажете що не са ми активни функциите в полето за коментар? Тва горе всичко е бледо и не работи при мен.
нямам идея , но форума няма такава функция персонално да изключвва отделни полета на потребител. Според мен пробвай с друг браузер да се логнеш и виж същото ли е.
 
Изобщо не съм го гледала. Просто ми хареса заглавието. :)

п.с. Абе пичове, кажете що не са ми активни функциите в полето за коментар? Тва горе всичко е бледо и не работи при мен.
Аз ако бях щях да изляза от профила и да затворя браузъра и ако трябва ще изчистя цялата история + бисквитки и т.н.
Ако не както са казали друг браузър. Изобщо не разбирам от такива работи и ако беше при мене щях да хвърля компютъра.
Според мен това е хакерска атака от американците
 
;);):confused:

през хром работи.

Извинете за глупавите въпроси, но трябва от време на време да ви се напомня, че в темата се подвизава ''дама''.
 
;);):confused:

през хром работи.

Извинете за глупавите въпроси, но трябва от време на време да ви се напомня, че в темата се подвизава ''дама''.
Само Mozilla и Chrome. Internet explorer е само, за да изтеглиш Mozilla.
Чувал съм че и на Opera имало вграден ad blocker и там разни технологии от пентагона
 
Само Mozilla и Chrome. Internet explorer е само, за да изтеглиш Mozilla.
Чувал съм че и на Opera имало вграден ad blocker и там разни технологии от пентагона
аз ползвам само Опера но геймърския вариант Opera GX , която има хиляди функции и е особенно бърз браузер. Зарежда 5 пъти по бързо от Мозила и Хром. Тествайте я и ще видите разликата
 

Нагледно видео как украинците спасяват живота на един орк, въпреки че не са длъжни.


Кога това ще се случи в обратната посока не знам...
 
Последно редактирано:
Кога това ще се случи в обратната посока не знам...

Сериозно, не те ли е срам?

В мрежата сигурно още циркулират видеата с рязането на пениси и избождането на очи на руски военнопленици.

Иначе, допускаме, че си бил в кома по времето на змийския остров миналата година, когато Русия върна още на другия ден предалите се (посмъртно наградени от Зеля) украинци.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Сериозно, не те ли е срам?

В мрежата сигурно още циркулират видеата с рязането на пениси и избождането на очи на руски военнопленици.

Иначе, допускаме, че си бил в кома по времето на змийския остров миналата година, когато Русия върна още на другия ден предалите се (посмъртно наградени от Зеля) украинци.
Хора, които поддържат изнасилвачите, убийците и мародерите, над 15 месеца, открито и без скрупули разпространяват лъжи в тяхна полза и успоредно с това изкривяват всякаква информация, която излиза от бойното поле нямат моралното право да ме питат дали имам срам.

ЕДИТ - кога репортерите ти са на крокодил, но отгоре са ти казали че трябва да се покажат "унищожени украински бронирани колони"...

 
Хора, които поддържат изнасилвачите, убийците и мародерите, над 15 месеца, открито и без скрупули разпространяват лъжи в тяхна полза и успоредно с това изкривяват всякаква информация, която излиза от бойното поле нямат моралното право да ме питат дали имам срам.

ЕДИТ - кога репортерите ти са на крокодил, но отгоре са ти казали че трябва да се покажат "унищожени украински бронирани колони"...

по големи изнасилвачи и злодей от Укрите няма... самият факт , че връзват собствените си граждани по стълбовете и ги бият и се гаврят с тях е достатъчен! Това в Русия не се случва! Ма що ли обяснявам на надежденски бек дето по далеч от носа си не вижда!
 

Нагледно видео как украинците спасяват живота на един орк, въпреки че не са длъжни.


Кога това ще се случи в обратната посока не знам...

Фейк.

В руската армия брадите не са разрешени (само за чеченците).

Обаче украинските войници носят и то именно тип "козя брадичка" - особено националистите, понеже нали се имат за викингска раса...
:D
 
Да не забравите да се почувствате освободени от руското влияние. Ай сега да видим ''партньорите'' колко бързо, колко редовно и на колко изгодна цена ще ни дават ядрено гориво, което не е съвместимо с нашите реактори.

Мирише ми на ''купувайте ток от украйна, вместо да продавате''.

 
За съжаление вече купуваме ток!
 
За съжаление вече купуваме ток!
Не знаех, но не съм изненадана. То беше ясно защо ''партньорите'' спряха Белене, а сега работят и за затварянето на Козлодуй.
 
Не знаех, но не съм изненадана. То беше ясно защо ''партньорите'' спряха Белене, а сега работят и за затварянето на Козлодуй.
Виж тук 🙁
 
Да не забравите да се почувствате освободени от руското влияние. Ай сега да видим ''партньорите'' колко бързо, колко редовно и на колко изгодна цена ще ни дават ядрено гориво, което не е съвместимо с нашите реактори.

Мирише ми на ''купувайте ток от украйна, вместо да продавате''.

Как не е съвместимо уе? Поредната лъжа. Ти дори не знаеш какво представлява чисто физически това нещо, но си експерт по лъжите и дезинформацията.
 
За съжаление вече купуваме ток!

Пак лъжеш!

В час пик изнасяме повече отколкото внасяме. Часът на мнението се вижда.

Лъжата - храната на всички "патриоти", а всъщност в сърцата руzzки лизачи на насрани халки.

В момента внасяме, защото е по-евтино да внесем от Турция и Гърция вместо да плащаме на шефовете ви от ДС да горят боклуци в Бобов дол и Марица Изток.

А през деня пак ще внасяме, защото същите тези мафиоти и ваши шефове чрез регулатора не дават да се инвестира във ВЕИ, така че токът от Румъния и Гърция през деня също е по-евтин на обяд. И въпреки това оставаме нетен износител.
1686854604536.png
 
Радко-пръдлето - человек за едното красно име живей. :D

Слушайте умен човек и се абстрахирайте от произношението на Карбовски. Ужасно е. :)

 

Пак лъжеш!

В час пик изнасяме повече отколкото внасяме. Часът на мнението се вижда.

Лъжата - храната на всички "патриоти", а всъщност в сърцата руzzки лизачи на насрани халки.

В момента внасяме, защото е по-евтино да внесем от Турция и Гърция вместо да плащаме на шефовете ви от ДС да горят боклуци в Бобов дол и Марица Изток.

А през деня пак ще внасяме, защото същите тези мафиоти и ваши шефове чрез регулатора не дават да се инвестира във ВЕИ, така че токът от Румъния и Гърция през деня също е по-евтин на обяд. И въпреки това оставаме нетен износител.
Виж файлът 29364
В сериозна грешка си за много преценки, включително някои касаещи мен. Коефициента на полезно действие - нула размах и обхват.
 

Горе