Украйна - Русия какво ви е мнението

Погледни го как стои и слуша началниците си! Де'а и националния предател!
за Тъпогарев съвсем скоро ще излязат страшни компромати споко, сам ще си подаде оставката :)
 
за Тъпогарев съвсем скоро ще излязат страшни компромати споко, сам ще си подаде оставката :)
То този освен, че е тъп е два пъти по-нагъл :mad:
 
  • Like
Реакции: Vbb
То този освен, че е тъп е два пъти по-нагъл :mad:
обвързан е с Пеевски .... казвам ти съвсем скоро ще излязат компромати и записи
 
обвързан е с Пеевски .... казвам ти съвсем скоро ще излязат компромати и записи
Е това се видя, но няма стойност в съда! А вече и Гешев Темида да го прости :)
 
Но все пак темата е е за войната (специалната военна операция) в Украйна! Украинците настъпват, снощи казаха, че са си върнали 100 000кв.км от териториите, а и че Леопардите много бързо подвивали опашки. Ремонта им бил евтин, няколко милиона евро! Но че това било тактика, за да привличат огъня от артилерията и така не знам си какво да правят украинците и да нахлуват. И според Зеленски до края на месеца щели да маршируват насред Севастопол. Но не чух кой точно месец, може да е имал предвид този, но може и след 15 години, не знам :)
 
Е това се видя, но няма стойност в съда! А вече и Гешев Темида да го прости :)
не отписвай Гешев.... не чети какво пишат мисирковите медии. Въпреки , че Радев подписа указа за уволнението му последна дума има Конституционния съд. А той ще излезе с друго решение и Гешев ще се завърне на бял кон!
 
Украинците настъпват, нощи казаха че са си върнали 100 000кв.км от териториите,
Този има ли представа колко са 100 000 кв./км ??? България е 111 000 кв./км.
 
Този има ли представа колко са 100 000 кв./км ??? България е 111 000 кв./км.
В изказването му вчера го цитираха така по някоя от политкоректните медии;)
П.П. Може да е сгрешен превода, дали не са били милиони 🤔 🤣🤣
 
Та кой финансира агресора?

Виж файлът 29369
Източник

Това е всъщност доста обнадеждаваща новина. Означава, че янките ще ни продават руско ядрено гориво в сащ-ска опаковка. Е, цената ще е в пъти по-висока и ще си папкаме отпадъка, но поне рискът АЕЦ-а ни да гръмне е по-малък.
 
Колко съм учил за урана плюс физика и химия ти не си отваряла художествена литература толкова през живота си.
Тоест, потвърждаваш, че си експерт по ядрена енергетика. Сега остава да приложиш и доказателства. ;)

353840481_238084885625986_5799885946981377481_n.jpg
 
Тоест, потвърждаваш, че си експерт по ядрена енергетика. Сега остава да приложиш и доказателства. ;)

353840481_238084885625986_5799885946981377481_n.jpg
изкарал е 3 месечен курс по ядрена енергетика :)
 
В изказването му вчера го цитираха така по някоя от политкоректните медии;)
П.П. Може да е сгрешен превода, дали не са били милиони 🤔 🤣🤣
не става дума за 100 000 кв/км , а само за 100 кв/км
1686900338067.png
 
изкарал е 3 месечен курс по ядрена енергетика :)
Искам и аз да се запиша :)
не става дума за 100 000 кв/км , а само за 100 кв/км
Виж файлът 29374
Ама аз съм сигурен, че онзи каза 100 000, освен преводача да е прочел грешно ;)
Това е без значение, нали? Важното е че напредват и до края на месеца ще спечелят. А после американците ще оправят руините на разрушена Украйна за без пари, ще им вдигнат икономиката, пак безплатно и без процент в правилните джобове, ще осъдят Путин на доживотен затвор в Гуантанамо и света ще заживее в мир. А Русия ще е разделена на 13 части независими федерации под протекцията на САЩ. И американския народ ще става още по дебел и още по малоумен. Ще настъпи истински рай и всички ще сме щастливи 🤣 🤣 🤣 🤣

П.П. Днес фантазията ми работи на 16 ;)
 
Явно и латвийците не са чак такива русофоби, каквито се опитват да ги изкарват. Правителствата не са лицето на подчинените на сащ държави.

1686910454696.png
 
Последно редактирано:
След почти едномесечно прекъсване, завалийките отново са се опитали да използват Кинжали, отново неуспешно. Чудно ми е след като унищожиха патриотите, Украйна с какво ли ги свалят?
 
 
Явно и латвийците не са чак такива русофоби, каквито се опитват да ги изкарват. Правителствата не са лицето на подчинените на сащ държави.

Виж файлът 29375
От миналата година им казвам на "експертите" тук. На предишната ми работа една камара латвийци, литовци и молдовци и нито един не е русофоб.
 
И на слепите и на глухите им е ясно още от началото, че и този път ще му ядем главата явно на политиците ни им харесва да се сипят редовно...
 
И на слепите и на глухите им е ясно още от началото, че и този път ще му ядем главата явно на политиците ни им харесва да се сипят редовно...

Епа, то за тва беше целия зор да спретнат бандата на посолството, щото лошия Радев не играеше хорото баш в ритъма, който трябва. Няма да е пресилено ако кажем, че тая абсурдна коалиция (куролация) беше създадена, за да имаме търгашев за министър на войната.
 
  • Like
Реакции: Vbb
:p

1686920229472.png
 
  • Haha
Реакции: Vbb

Горе