Украйна - Русия какво ви е мнението

Ти дори не знаеш какво представлява чисто физически това нещо,
Ти си ядрен физик от Надежда, така ли? Щот аз слушам хора, които знаят какво е ''тва нещо'' и друго казват. Не знам колко изградени и поддържани АЕЦ-а имаш - дай портфолио и ще ти се извиня на теб персонално.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Ти си ядрен физик от Надежда, така ли? Щот аз слушам хора, които знаят какво е ''тва нещо'' и друго казват. Не знам колко изградени и поддържани АЕЦ-а имаш - дай портфолио и ще ти се извиня на теб персонално.
Продължавате с тъпизмите ала "израждане" - аз съм необразован, т.е. и другите трябва да са необразовани.

Колко съм учил за урана плюс физика и химия ти не си отваряла художествена литература толкова през живота си.
 

Пак лъжеш!

В час пик изнасяме повече отколкото внасяме. Часът на мнението се вижда.

Лъжата - храната на всички "патриоти", а всъщност в сърцата руzzки лизачи на насрани халки.

В момента внасяме, защото е по-евтино да внесем от Турция и Гърция вместо да плащаме на шефовете ви от ДС да горят боклуци в Бобов дол и Марица Изток.

А през деня пак ще внасяме, защото същите тези мафиоти и ваши шефове чрез регулатора не дават да се инвестира във ВЕИ, така че токът от Румъния и Гърция през деня също е по-евтин на обяд. И въпреки това оставаме нетен износител.
Виж файлът 29364
разписа ли се за тази вечер? Айде лягай да спиш!
 
Нещо объркахме профилите от които влизаме ли?
Това което се прави не е полезно за държавата и за хората в държавата. Преобърната логика - внасяте домати и чушки от Турция, защото явно няма производство в България. Но дори и това не е вярно.

Какви профили ти се привиждат, може би ще кажеш.
 
Нещо объркахме профилите от които влизаме ли?
И преди няколко дни се опита да ме набуташ в някакъв твой въображаем куп, кюп, клуб или куб и въобще не уцели в предположенията си, понежe това явно бяха предположения. Тотално объркани. Ако и сега не разбираш, аз пък ще кажа, че си @nandibandi
 
И преди няколко дни се опита да ме набуташ в някакъв твой въображаем куп, кюп, клуб или куб и въобще не уцели в предположенията си, понежe това явно бяха предположения. Тотално объркани. Ако и сега не разбираш, аз пък ще кажа, че си @nandibandi
ти какво очакваш от един неграмотен трол?
 
И преди няколко дни се опита да ме набуташ в някакъв твой въображаем куп, кюп, клуб или куб и въобще не уцели в предположенията си, понежe това явно бяха предположения. Тотално объркани. Ако и сега не разбираш, аз пък ще кажа, че си @nandibandi
@Blinky , можеш ли да кажеш дали на този пич и @kovak IPтата са същите?
 
Кой военен министър днес се включи в производството на муниции за нападнатата страна, а? Очаквам утре силно възпаление на "патриотичните сили" в парламента...
3ddc03b6c76103bcf9e4992a054a2d2f.jpg
 

Пак лъжеш!

В час пик изнасяме повече отколкото внасяме. Часът на мнението се вижда.

Лъжата - храната на всички "патриоти", а всъщност в сърцата руzzки лизачи на насрани халки.

В момента внасяме, защото е по-евтино да внесем от Турция и Гърция вместо да плащаме на шефовете ви от ДС да горят боклуци в Бобов дол и Марица Изток.

А през деня пак ще внасяме, защото същите тези мафиоти и ваши шефове чрез регулатора не дават да се инвестира във ВЕИ, така че токът от Румъния и Гърция през деня също е по-евтин на обяд. И въпреки това оставаме нетен износител.
Виж файлът 29364
Ей взе да ми писва от неграмотници! Прочети какво пише в статията, после квалифицирай!
 
  • Like
Реакции: Vbb
Ей взе да ми писва от неграмотници! Прочети какво пише в статията, после квалифицирай!
аз ти се чудя защо изобщо му обръщаш внимание на неграмотника , аз спрях да му обръщам внимание , а и скоро щял да се мести от Надежда... едни пиленца ми доложиха снощи :)
 
  • Like
Реакции: Vbb
Прочел съм.... "Поредната изключително обективна статия" в сайта...
И какво научи?

Прочел си заглавието, което и на мен ми се стори странно!
 
аз ти се чудя защо изобщо му обръщаш внимание на неграмотника , аз спрях да му обръщам внимание , а и скоро щял да се мести от Надежда... едни пиленца ми доложиха снощи :)
Защото заради него ще ми излезе име че съм лъжец!
А не искам да приличам на вожда на неговото племе Киро Тъпото!
киро.jpg
 
Кой военен министър днес се включи в производството на муниции за нападнатата страна, а? Очаквам утре силно възпаление на "патриотичните сили" в парламента...
3ddc03b6c76103bcf9e4992a054a2d2f.jpg
Погледни го как стои и слуша началниците си! Де'а и националния предател!
 

Горе