Украйна - Русия какво ви е мнението

преди да има публична информация за нея манди беше много ербап, сега много бързо стугна до гдбоп :D

Не че съм ок някой да ходи да се саморазправя особенно при толкова по интересни места в района.

То за всички ни има информация, до сеа никои не е дощял да ми доде на гости. Темата отива към дискриминация.
 
Ела ме снимай мен и ме качи в тубата. Ще ми платиш отпуската в БГ за следващите 5 години плюс забрана да си в един град с мен.

Може да си смениш града и без да те снимам теб щом си решил.

Той е алфа-мъжкар. Не заплашва мъже. ;)

@Krumov не съм го виждал да е чипиран като теб. Не съм го виждал и да обижда като селяндур от Могилино за разлика от теб. Задаването на няколко въпроса не е заплаха. Набий си го в чипираната глава...

преди да има публична информация за нея манди беше много ербап, сега много бързо стугна до гдбоп :D

Не че съм ок някой да ходи да се саморазправя особенно при толкова по интересни места в района.

Ще ми звъннат от ГДБОП да ме питат къде ще ходя, какво възнамерявам да снимам и какво ще ям за закуска. Чудя се как не намесва и Путин заедно с КГБ все още...
 
Последно редактирано:
Баси как липсата на новини за великата перемога изнервя евроатлантиците. Укрите както ядат яко бой, скоро ще има жертви във форума :D
 
Не съм го виждал и да обижда като селяндур от Могилино за разлика от теб.
Не сме видяли да го наричат и пяница, така че реакцията ми е адекватна.

Ще ми звъннат от ГДБОП да ме питат къде ще ходя, какво възнамерявам да снимам и какво ще ям за закуска.
Може, може, ама като включим и медиите, институциите резко се активират. ;)
 
Я, върни и виж кой обижда, показвайки се като лабилен истерик.

и, да - нямаш право да ме причакваш пред дома ми, за да ме тормозиш. Каквото става в интернет си остава в интернет. Всичко останало е патология.

п.с. това също е добавено във файла и следващата закана активира пускането на жалбата. Може да няма голям ефект, но все пак ще те посетят ще ти ровят по компютри и телефони, Блинки също ще трябва да се занимава. Ти решаваш.
Нищо лично, но никой няма да се занимава с теб. Първо си жена, и знаем, че там времето е променливо, второ - кой луд ще иска да се занимава с теб? Колкото до това кой ще се занимава в цялата драма - търка се цялата простотия тук и се оправяте по отделно. С какво ще занимават адмните като цялата ви простотия е публична? Да дават показания дали си луда, няма да ти в полза това. ;)
 
търка се цялата простотия тук и се оправяте по отделно.
Дадох шанс това да се спре още вчера, само че самонадеяното лайно си мисли, че може да отправя заплахи безнаказано.

Не съм от хората, които си оставят магарето в калта. Не съм от мишките, които няма да си потърсят правата и ако не сте го разбрали, това говори лошо за възможностите ви за правилна преценка.
 
Не сме видяли да го наричат и пяница, така че реакцията ми е адекватна.


Може, може, ама като включим и медиите, институциите резко се активират. ;)

Тази пак включи чипа на УКВ. Дай сега коментар, в който съм те наричал пияница. Включвай ако искаш и НАСА. Подмокри памперса и бълваш глупост след глупост. Не ми е ясно защо е пълно с хора, който не застават с лице зад думите си, а надават рев до небесата. Щях обаче да забравя, че в твоя чипиран свят в интернет можеш да обиждаш като абориген и никой няма право да те пита защо го правиш.

Така работи кибер пространството

Ако се намираше в оптичен кабел, щях да се съглася, че кибер пространството работи по начин, в които троловете ще сипят обиди по цял ден.
 
Да дават показания дали си луда
Админите нямат капацитета да дават подобна оценка. Могат да покажат всичките ми мнения във форума, на база на което да се прави експертна оценка. И само да те светна, че аз ''лудата'' не съм заплашила никого НИКОГА в тоя форум. Обидите ми са винаги в отговор на обиди.
 
троловете ще сипят обиди по цял ден.
Я, си погледни постовете, бе мърльо! Обидих ли те, когато ти казах, че нещо си доста истеричен? Към какъв пост беше отправен тоя въпрос? Точно ти не говори за обиди, защото 2 дни сипеш такива по мой адрес + заплахи за физическа саморазправа.
 
Дадох шанс това да се спре още вчера, само че самонадеяното лайно си мисли, че може да отправя заплахи безнаказано.

Не съм от хората, които си оставят магарето в калта. Не съм от мишките, които няма да си потърсят правата и ако не сте го разбрали, това говори лошо за възможностите ви за правилна преценка.
Ама то вие тук масово прекрачвате границата на нормалното и сега ревете. Не ви разбирам и аз. Никой нищо не си оставя в калта, но всеки е длъжен да си има респекта от другия и да има някаква спирачка някъде. И не говоря специално за теб, а за всеки. Защитаването на руските пияници или продънените украинци влиза в лична вражда, ако не си забелязала, като в един момента дори забравяте и за какво спорите. Лошо, че не се усещате въобще, пък нека аз съм глупав и клоуна на форума.

Админите нямат капацитета да дават подобна оценка. Могат да покажат всичките ми мнения във форума, на база на което да се прави експертна оценка. И само да те светна, че аз ''лудата'' не съм заплашила никого НИКОГА в тоя форум. Обидите ми са винаги в отговор на обиди.
ОО, повярвай ми. И моя съсед така мислеше, докато 90% от хората в кооперацията бяха единодушни и малко думите му олекнаха. ;) Какво имат да ти показват като то се вижда и от самолет кой какво е писал. Виж, не е нужно да заплашваш, достатъчно е да изсипеш една торба лайна по адрес на майки и семейства, за да запалиш някой. И това не мисля, че ще ти помогне също - аз не заплашвам ама само кълна на семейства. :D Късно е да се правите на жертви след като над 1100 страници четем такива "красоти". :)
 
Няма да дойде, само те бъзика.
Та моля да караме по темата.
 
Ама то вие тук масово прекрачвате границата на нормалното и сега ревете. Не ви разбирам и аз. Никой нищо не си оставя в калта, но всеки е длъжен да си има респекта от другия и да има някаква спирачка някъде. И не говоря специално за теб, а за всеки. Защитаването на руските пияници или продънените украинци влиза в лична вражда, ако не си забелязала, като в един момента дори забравяте и за какво спорите. Лошо, че не се усещате въобще, пък нека аз съм глупав и клоуна на форума.
Ама как хубаво се дистанцираш от помията, мойто момче. Твоите обиди към мен (а и към други) не са по-малко грозни. Последно ми беше коментирал способността да имам деца, ако си спомняш. Майки намесвам само когато се прави внушението, че съм пияница. Заявила съм, че ще се случва и го правя.

Тия гьобелсови номера в стил ''една лъжа, повторена 100 пъти.." няма да минат.

Уверявам абсолютно всеки, че никак, ама никак не ми е приятно да падам на това ниво и ако върнете всички страници, ще видите, че обидите ми са винаги в отговор на грозни обиди - винаги!

Няма да дойде, само те бъзика.
Та моля да караме по темата.
Ако иска да идва. Аз боб няма да си хвърлям, за да знам, че съм защитена със сигурност.

Съгласна съм да приключим дебата.

п.с. към теб лично отправям покана, следващия път като дойдеш по нашия край, да се обадиш. Ще те водя на Пещерата да те черпя една бира и да ти кажа в очите, че преди години беше отратително лайно. ;)
 
Ама как хубаво се дистанцираш от помията, мойто момче. Твоите обиди към мен (а и към други) не са по-малко грозни. Последно ми беше коментирал способността да имам деца, ако си спомняш. Майки намесвам само когато се прави внушението, че съм пияница. Заявила съм, че ще се случва и го правя.

Тия гьобелсови номера в стил ''една лъжа, повторена 100 пъти.." няма да минат.

Уверявам абсолютно всеки, че никак, ама никак не ми е приятно да падам на това ниво и ако върнете всички страници, ще видите, че обидите ми са винаги в отговор на грозни обиди - винаги!


Ако иска да идва. Аз боб няма да си хвърлям, за да знам, че съм защитена със сигурност.

Съгласна съм да приключим дебата.

п.с. към теб лично отправям покана, следващия път като дойдеш по нашия край, да се обадиш. Ще те водя на Пещерата да те черпя една бира и да ти кажа в очите, че преди години беше отратително лайно. ;)
Ще пиша, септември ще идвам по вашия край
 
Я, си погледни постовете, бе мърльо! Обидих ли те, когато ти казах, че нещо си доста истеричен? Към какъв пост беше отIMG_20230222_165501.jpgправен тоя въпрос? Точно ти не говори за обиди, защото 2 дни сипеш такива по мой адрес + заплахи за физическа саморазправа.

Факт е, че си чипирана, а не обида, лейди полупроводник.



Чакам ГДБОП с кола и пуканки! Изчезвай сега по студиата в медиите, защото питат за теб!

Откачалке чипирана, като те гледам как бълваш фалшиви новини по цял ден (без пропуск откакто е започнала войната) се чудя дали си прост платен трол, или безмозъчен безплатен трол. Това ми прилича на много жалък и тъжен живот. Честно казано не знам как изобщо в момента протича контраофанзивата, защото бях на планина и само тук влизах рядко да ви чета глупостите. На мен цялото това нещо не ми е жизненоважно... Обаче като си толкова отворена мога да мина до вас да ми кажеш в очите колко съм истеричен и.т.н глупости. Любопитно ми е каква проста копейка комунистическа си. Срещата ще е записана и постната тук. Ще е забавно...

Къде видя да пише физическа саморазправа, къде видя, че съм те наричал пияница, все още се чудя? Ще са ми заети ръцете да снимам. Жалко за драматургичната ти сцена, но точно това съм писал. 😀
 
"Искаш ли да дойда до вас" съм чувал че не е много добър подход към (непозната) жена.

Ако ти стиска, каниш на вечеря (или само на кафе ако си шубе) и чакаш положителен отговор...
После ако има такъв, предлагаш ресторант, предлагаш (плахо и деликатно) да я вземеш отнякъде и чак ако има позитивен сигнал и на тая оферта, питаш за локация.
 
Ама как хубаво се дистанцираш от помията, мойто момче. Твоите обиди към мен (а и към други) не са по-малко грозни. Последно ми беше коментирал способността да имам деца, ако си спомняш. Майки намесвам само когато се прави внушението, че съм пияница. Заявила съм, че ще се случва и го правя.

Тия гьобелсови номера в стил ''една лъжа, повторена 100 пъти.." няма да минат.

Уверявам абсолютно всеки, че никак, ама никак не ми е приятно да падам на това ниво и ако върнете всички страници, ще видите, че обидите ми са винаги в отговор на грозни обиди - винаги!


Ако иска да идва. Аз боб няма да си хвърлям, за да знам, че съм защитена със сигурност.

Съгласна съм да приключим дебата.

п.с. към теб лично отправям покана, следващия път като дойдеш по нашия край, да се обадиш. Ще те водя на Пещерата да те черпя една бира и да ти кажа в очите, че преди години беше отратително лайно. ;)
Да, като почна да ти сипвам на семейство, тогава ми говори. Кой се дистанцира, аз също си сипвам, ама поне не рева, нали? Коментирам това, което виждам, и изказването ти тогава е било в тон с това, което съм ти върнал, а най-вероятно си почнала първа да човъркаш там. В това може да си сигурна. Като го правиш това с майки и роднини си понасяй последствията мъжки, а не мрънкай. И какво точно лошо има в това, да поемеш обида, която не е истина. Мен са ме наричали какво ли, което няма общо с реалността, но семейството, това вече е гнусно, дори и за теб, но ти си знаеш. И това на някой да кажеш пияница и да му накълнеш семейство са много различни неща. И те съжалявам искрено, че не правиш разликата. Нищо лично, но хора като теб сигурно много страдат заради характера си. Пий една вода, чакай си там в дупката и не ни занимавай със себе си, ако обичаш. ;)
 
"Искаш ли да дойда до вас" съм чувал че не е много добър подход към (непозната) жена.

Ако ти стиска, каниш на вечеря (или само на кафе ако си шубе) и чакаш положителен отговор...
После ако има такъв, предлагаш ресторант, предлагаш (плахо и деликатно) да я вземеш отнякъде и чак ако има позитивен сигнал и на тая оферта, питаш за локация.

За жена - да, за амеба - не!
 

Горе