Украйна - Русия какво ви е мнението

Да, като почна да ти сипвам на семейство, тогава ми говори. Кой се дистанцира, аз също си сипвам, ама поне не рева, нали? Коментирам това, което виждам, и изказването ти тогава е било в тон с това, което съм ти върнал, а най-вероятно си почнала първа да човъркаш там. В това може да си сигурна. Като го правиш това с майки и роднини си понасяй последствията мъжки, а не мрънкай. И какво точно лошо има в това, да поемеш обида, която не е истина. Мен са ме наричали какво ли, което няма общо с реалността, но семейството, това вече е гнусно, дори и за теб, но ти си знаеш. И това на някой да кажеш пияница и да му накълнеш семейство са много различни неща. И те съжалявам искрено, че не правиш разликата. Нищо лично, но хора като теб сигурно много страдат заради характера си. Пий една вода, чакай си там в дупката и не ни занимавай със себе си, ако обичаш. ;)

Ти па какъв си плужек, чак ми е неудобно да те чета 🤮

Ключово умение на твоя вид е поне да могат да идентифицират подходящите за лизане гъзове.
 
Ти па какъв си плужек, чак ми е неудобно да те чета 🤮

Ключово умение на твоя вид е поне да могат да идентифицират подходящите за лизане гъзове.
Гръмни се, смешко. Още един тъпак в темата, и ти ли ревшнеш по някое време, уроде.
 
Гръмни се, смешко. Още един тъпак в темата, и ти ли ревшнеш по някое време, уроде.

От какво да рева - нямам оплаквания или претенции. Никога не съм имал в тоя форум :) Всичко е супер.
 
"Искаш ли да дойда до вас" съм чувал че не е много добър подход към (непозната) жена.

Ако ти стиска, каниш на вечеря (или само на кафе ако си шубе) и чакаш положителен отговор...
После ако има такъв, предлагаш ресторант, предлагаш (плахо и деликатно) да я вземеш отнякъде и чак ако има позитивен сигнал и на тая оферта, питаш за локация.

То в случая е "Мога да дойда до вас", частта с питането и отговарянето отпада, дирекно на "action"

taking-video-taking-picture.gif
 
То в случая е "Мога да дойда до вас", частта с питането и отговарянето отпада, дирекно на "action"

taking-video-taking-picture.gif

Едно време се заплашваха с бой - сега със снимане с телефон 😄

При уличен конфликт някакъв, и двете страни вадят телефоните и почват да се снимат един друг :)
 
Едно време се заплашваха с бой - сега със снимане с телефон 😄

При уличен конфликт някакъв, и двете страни вадят телефоните и почват да се снимат един друг :)

Ай стига с тоя комунизъм, кат искаш боя да е бой отивай в раша. В развитите страни е така, снимки, социалки и кой има повече лайк - печелЕ.
 
Ами тогава да тура дисклеймър та да нема рев после:

Ако някой ше идва до нас да ме СНИМА, да има предвид че има турени камери и ше бъде записан автоматично и неумишлено още преди да е извадил телефона от джеба :) Съобразно закона и GDPR-то.
 
Едно време се заплашваха с бой - сега със снимане с телефон 😄

При уличен конфликт някакъв, и двете страни вадят телефоните и почват да се снимат един друг :)

То това нещо е уж жена въпреки че е селяндурка, а жена не се удря и с цвете са ме учили като малък. Но ще се види колко е проста на видеото, в ГДБОП, когато иде да дава показания, че фашистите избиват по домовете им чипираните и накрая в медиите, на които ще пише.
 
То това нещо е уж жена въпреки че е селяндурка, а жена не се удря и с цвете са ме учили като малък. Но ще се види колко е проста на видеото, в ГДБОП, когато иде да дава показания, че фашистите избиват по домовете им чипираните и накрая в медиите, на които ще пише.

Добре, и ква е идеята да ходиш до тях и да снимаш?

Някакво предимство очакваш да имаш в спор наживо или...? :)
Обикновено това е мотивацията.

Коги някой усети че форумно не му стигат силиците... почва с празни блъфове и фантазии как щяло да е съвсем различно наживо :)
 
Hello Chonhar railway bridge. The first image of the damage reportedly done to the railway crossing into Crimea appeared.

1690819559371.png
 
Добре, и ква е идеята да ходиш до тях и да снимаш?

Някакво предимство очакваш да имаш в спор наживо или...? :)
Обикновено това е мотивацията.

Коги някой усети че форумно не му стигат силиците... почва с празни блъфове и фантазии как щяло да е съвсем различно наживо :)

Да кажем от любопитство. Иначе това нещо за спор е ниска топка където и да е било. Твъре е плоскоземна.
 
Да кажем от любопитство. Иначе това нещо за спор е ниска топка където и да е било. Твъре е плоскоземна.

Да, тя толкоз ниска топка, че чак всичките укрофили са се фокусирали върху нея.
Бая сърбеж и бая болка генерира изглежда.

ПП: Даже на Блинки се молят на лични да я банне разни четящи но непишещи. Сигурно я приемат за символ на путинофилията и вероятно забиват игли в руси парцалени кукли вечерно време...

Смятай за каква мащабна истерия около "ниската топка" говорим :eek:
 
Да кажем от любопитство.

Да кажем от комплексарщина и злоба. По-удачно ще бъде.

На мен не ми е любопитно кой си, какъв си, както и всички останали от вашия отбор. Не занимавате съзнанието ми след като затворя форума. При теб имаме тежка патология. Точно като на оня с макетното ножче. Каква е па тая, дето ми спори, цитира поглед инфо и отвръща на обидите. Я, да ходя у тях да я тормозя и снимам. Какво мислиш, че ще заснемеш? Изглеждам доста прилично, домът ми също.
 
Да, тя толкоз ниска топка, че чак всичките укрофили са се фокусирали върху нея.
Бая сърбеж и бая болка генерира изглежда.

ПП: Даже на Блинки се молят на лични да я банне разни четящи но непишещи. Сигурно я приемат за символ на путинофилията и вероятно забиват игли в руси парцалени кукли вечерно време...

Смятай за каква мащабна истерия около "ниската топка" говорим :eek:

Аз я приемам като селяндурка ръсеща фейк и нищо повече.

Да кажем от комплексарщина и злоба. По-удачно ще бъде.

На мен не ми е любопитно кой си, какъв си, както и всички останали от вашия отбор. Не занимавате съзнанието ми след като затворя форума. При теб имаме тежка патология. Точно като на оня с макетното ножче. Каква е па тая, дето ми спори, цитира поглед инфо и отвръща на обидите. Я, да ходя у тях да я тормозя и снимам. Какво мислиш, че ще заснемеш? Изглеждам доста прилично, домът ми също.

Ти пиши на ГДБОП и остави патологията, защото е сложна за полупроводниковия ти мозък. Какво мисля ще ти го кажа като дойда.
 
ръсеща фейк и нищо повече.
Каза смешникът, който ни заливаше с постовете на Григор Лилов - мега фейкаджията на века.

Какво мисля ще ти го кажа като дойда.
От ГДБОП ме посъветваха да сигнализирам и в РПУ Своге. Даваш ми повод да го направя.
 
Аз я приемам като селяндурка ръсеща фейк и нищо повече.

Да не би да намекваш че контраофанзивата е изтласкала руснаците извън Украйна?
 
Каза смешникът, който ни заливаше с постовете на Григор Лилов - мега фейкаджията на века.


От ГДБОП ме посъветваха да сигнализирам и в РПУ Своге. Даваш ми повод да го направя.

Лилов бил фейкаджия. Дай негов пост, пусни достоверна информация оборваща конкретена статия и тогава може да се коментира. Писал е хиляди статии и е възможно и фалшиви новини да има от тях, но аз подобни не съм споделял. Сигнализирай и РПУ-то в Каспичан да е по-сигурно, че ще покажеш каква куха лейка си!

Да не би да намекваш че контраофанзивата е изтласкала руснаците извън Украйна?

Хахаха това как го измисли. Не намеквам, а твъдя, че в статия, която тази пусна се твърдеше, че ЕС и НАТО не помагат на Гърците за пожарите.

 
Дай негов пост
Дала съм, върни назад в темата и си го намери, комплексарче жалко.

В статията не пишеше това, което твърдиш. А в постовете на Лилов извираше от фейкове, включително за Путин, който бяга от Москва, щото се крие от Пригожин.

п.с. с теб комуникацията спира към този момент. Изложи се. Адски много се изложи.
 

Горе