Украйна - Русия какво ви е мнението

Не знам дали има връзка, ама тя е от първите ваксинирани и бустерирани. Бог е телевизор и никой друг не казва истината.

От чипа е. Сега от ЦРУ и диктуват какво да мисли и от кой хляб и олио да си взима.
 
Кхкх
Ахаххаахаха, Дефе, сепнах се - първо го прочетох "Започнаха да продават отровно олио". Викам "Ясно, затова е било на промоция, като не се набоц - те ти олио..."
Яки обяви в статията:):):

"Здравейте,

Продаваме олиото, защото не готвим с него и не ни е нужно вече. Приятелката ми изля 70 мл в един десерт и толкова. Само за София с лично предаване", гласи една от публикациите."


"Здравейте!

Продавам олио (около 200мл). Олиото е използвано само веднъж за изпържване на един картоф (подходящо е за вегетарианци и вегани) и буквално е неразличимо от ново. Състоянието ясно се вижда на снимките, олиото е кристално чисто. На едната снимка може да се види и оригиналната опаковка. Продавам го, тъй като картофите ми свършиха и вече не ми е необходимо. Цена 7 лева. Цената е съобразена със сегашното състояние на пазара, моля без излишно заяждане. Ако не ви допада обявата, просто я подминете. За сериозни купувачи може и лек коментар на цената
":)
 
Въй, и такъв филм ли има! Не съм аз - тва е сигурно; интернетите ви не ги разбирам.. Ама сигурно е Ноке, нали с него си имате интрига.. абе, не знам, ама усещам, че скоро конфликта в Украйна може да отече и ше има нужда от нова конфликтна тема, "Ноке VS Тупана - какво ви е мнението". Също смятам, че примирието м/у Нандибанди и Дефнюз дойде твърде пореждевременно и някак пресилено, само щото тук са на едно мнение. Когато темата заглъхне, виждам добри изгледи за възобновяване. Също се зародиха някои други нехаресвания м/у хора "от двата лагера", които обещават прерастване в трайни дразги, реализирани по фронтовете на други теми.. Бе има, има занапред:D:):)
Тупана е топ конспиратора на форума, ако земем предвид че се е специализирал доста тясно в конспирациите ПРОТИВ СОБСТВЕНАТА СИ ЛИЧНОСТ o_O

Понастоящем май ме подозира че съм го бил репортвал на админите... което си е даунгрейд в сравнение с предишната "конспирация" дето съм бил имал с (топ)админите, изцяло насочена с/у него с цел дискредитиране или не съм сигурен там какво точно.
 
Не знам дали има връзка, ама тя е от първите ваксинирани и бустерирани.
Не и за оскотелите от усилия за улеснение художници.. Разбира се, че няма връзка, защото: знаем много добре кво има в еккременталните инокуланти, съответно знаем и що беше целия свръхнапън да ги турят вътре в народа; знаем също, че магнитите не се залепят (и особено го знаем ние С ПОНЕ 500 ЖИВИ ОПИТА); след хиляди проверки за макадрес, някои знаем със сигурност, че няма такъв.. А да не забравя, че не сме изчели тонове специализирана информация и още толкова свидетелства за това, което знаем, че го няма..

А за депопулизиращите мозъчните си клетки чрез перманентни усилия за улеснение художници, остава това, от историята за съседката ти - зомбирлък в свръхобобщения като "чипа и билгейтс". (Що да не се лишим от тях скоро време, особено ако наистина са боц, както се надявам. Аз продължавам да съм за поне 90% минус, що ти е тоя талаш?):)
 
"
САЩ ще използват Александруполис като пункт за разполагане на около 3000 души персонал и оборудване, които ще бъдат разположени в съседна България и Румъния, граничеща с Украйна. Въпрос на дни, дори на часове, е корабите, превозващи персонал и оборудване, да акостират в Александруполис. България и Румъния имат също черноморско крайбрежие, което ги прави фронтови държави на НАТО в настоящия конфликт. Това пише журналистът Василис Недос от „Катимерини""
 
Естествено, че сме първа линия, нали затва ни взеха в НАТО.
САЩ ще използват Александруполис като пункт за разполагане на около 3000 души персонал и оборудване, които ще бъдат разположени в съседна България и Румъния, граничеща с Украйна. Въпрос на дни, дори на часове, е корабите, превозващи персонал и оборудване, да акостират в Александруполис. България и Румъния имат също черноморско крайбрежие, което ги прави фронтови държави на НАТО в настоящия конфликт. Това пише журналистът Василис Недос от „Катимерини""
 
Не и за оскотелите от усилия за улеснение художници.. Разбира се, че няма връзка, защото: знаем много добре кво има в еккременталните инокуланти, съответно знаем и що беше целия свръхнапън да ги турят вътре в народа; знаем също, че магнитите не се залепят (и особено го знаем ние С ПОНЕ 500 ЖИВИ ОПИТА); след хиляди проверки за макадрес, някои знаем със сигурност, че няма такъв.. А да не забравя, че не сме изчели тонове специализирана информация и още толкова свидетелства за това, което знаем, че го няма..

А за депопулизиращите мозъчните си клетки чрез перманентни усилия за улеснение художници, остава това, от историята за съседката ти - зомбирлък в свръхобобщения като "чипа и билгейтс". (Що да не се лишим от тях скоро време, особено ако наистина са боц, както се надявам. Аз продължавам да съм за поне 90% минус, що ти е тоя талаш?):)
На няколко места вече виждам твърдения, че Путин е против новия световен ред и ще го провали, че Русия е против глобализацията... Ти какво мислиш по тоя въпрос?

"
САЩ ще използват Александруполис като пункт за разполагане на около 3000 души персонал и оборудване, които ще бъдат разположени в съседна България и Румъния, граничеща с Украйна. Въпрос на дни, дори на часове, е корабите, превозващи персонал и оборудване, да акостират в Александруполис. България и Румъния имат също черноморско крайбрежие, което ги прави фронтови държави на НАТО в настоящия конфликт. Това пише журналистът Василис Недос от „Катимерини""
Да му мисли @biaaro. За $нийда$ и за ремайна не ми пука особено. o_O
 
За медиите не знам но лично аз разбира се, че ще съм по-заинтересован от случващото се в Украйна, а не в Палестина, Тамбукту или Папуа Нова Гвинея. Естествено, че ще сме по-съпричастни с европейци, които ни събира една религия, ценности, а даже и едни и същи корени. Ако някой тук се прави, че му пука за Палестина или Камбоджа е лицемер. Това е точно същото, колкото на руснаците и руските медии им пука за Мозамбик.

Доста ти е лицемерно мнение. А бракята югославяни? Значи ги мразиш, иначе няма как да изброиш толкова "приятелски" държави :) Не знам каква религи ни събира с епропейците брат, май е тая на консуматорските идеали. Ние за Европа сме нищо друго, освен граница с Турция, повярвай ми. Те освен да ни дадът мършави полуфабрикати, за нищо друг няма да си мръднат пръста. Жал ми е колко си заблуден.. на 24?
 
Въй, и такъв филм ли има! Не съм аз - тва е сигурно; интернетите ви не ги разбирам.. Ама сигурно е Ноке, нали с него си имате интрига.. абе, не знам, ама усещам, че скоро конфликта в Украйна може да отече и ше има нужда от нова конфликтна тема, "Ноке VS Тупана - какво ви е мнението". Също смятам, че примирието м/у Нандибанди и Дефнюз дойде твърде пореждевременно и някак пресилено, само щото тук са на едно мнение. Когато темата заглъхне, виждам добри изгледи за възобновяване. Също се зародиха някои други нехаресвания м/у хора "от двата лагера", които обещават прерастване в трайни дразги, реализирани по фронтовете на други теми.. Бе има, има занапред:D:):)

Немаме интрига, той просто завижда :) Просто е свикнал да си размята гягятя от восоко и мн мрази некой да го пердаши :D

Ама верно некой арабия си влиза.. :) Чудя се дали да го резна или да го оставя ако все пак е решил да ми коригира правописните грешки :)
 
Тупана е топ конспиратора на форума, ако земем предвид че се е специализирал доста тясно в конспирациите ПРОТИВ СОБСТВЕНАТА СИ ЛИЧНОСТ o_O

Понастоящем май ме подозира че съм го бил репортвал на админите... което си е даунгрейд в сравнение с предишната "конспирация" дето съм бил имал с (топ)админите, изцяло насочена с/у него с цел дискредитиране или не съм сигурен там какво точно.

Аиде стига събира лайновете.. такова де - лайковете.. , или давай цитати, или бегай да галиш некоя от котките :)
 
или бегай да галиш некоя от котките
Това е най-доброто анти-стрес средство, аз па да ти кажа. В паузите излизам не само да пуша, но и да си нагнява Еленка.
 
Оставете войната да си върви, ами дайте да разконспирираме тая мистерия кой аджеба влиза в профила на Тупана... ако Етер няма идеи, Блинки може би ще удари един съпорт на техническо-експертизно ниво... все пак е НАРУШЕНО ПРАЙВЪСИТО :eek: на форумен юзър! Хич няма да е добре ако се разчуе... o_O
 
В тази тема се оказа, че тук е пълно със сценаристи, режисьори, артисти, поети и писатели. Кой обаче е маскирания певец?
 

Горе