Украйна - Русия какво ви е мнението

А франсетата продължават да ползват карти на Европа от времето на Цар Симеон

275930450_2062521337262437_7029887308562927969_n.png
 
Оставете войната да си върви, ами дайте да разконспирираме тая мистерия кой аджеба влиза в профила на Тупана... ако Етер няма идеи, Блинки може би ще удари един съпорт на техническо-експертизно ниво... все пак е НАРУШЕНО ПРАЙВЪСИТО :eek: на форумен юзър! Хич няма да е добре ако се разчуе... o_O

Оправих работата, некой тапак си влизаше шано, щото с тая умрела парола съм в 200 подобни профила. Просто я смених, можеш да бъдеш спокоен и тази нощ да спиш в идилия сред гъши пера и танцуващи облачета :p
 
В тази тема се оказа, че тук е пълно със сценаристи, режисьори, артисти, поети и писатели. Кой обаче е маскирания певец?
По-важно е кой е ергенът, че май всички са заети и ще взема да хода в дир-а при тия, дето винаги ще си останат такива
 
А франсетата продължават да ползват карти на Европа от времето на Цар Симеон

275930450_2062521337262437_7029887308562927969_n.png

Правят ни четки, щото знаят колко сме емоционални на тема "аааа кви бехме"... Сега е само "аааа как се напихме" :D
 
По-важно е кой е ергенът, че май всички са заети и ще взема да хода в дир-а при тия, дето винаги ще си останат такива
Вече знам, че всички копирайтъри са платени, защото пишат за пари.
 
Вече знам, че всички копирайтъри са платени, защото пишат за пари.
Аааа, я виж черната тема. Там има и такива, дето са писали за тоя дек клати гората.
 
Оправих работата, некой тапак си влизаше шано, щото с тая умрела парола съм в 200 подобни профила. Просто я смених, можеш да бъдеш спокоен и тази нощ да спиш в идилия сред гъши пера и танцуващи облачета :p
Да не е оная парола дето ми я беше шервал преди?
 
Иначе малките пед... ъъ... деца на демокрацията добре са попили еврогейските ценности и вече искат да канселират, разбираш ли :D
Ние затва ли скачахме по площадите (аз специално не, ама н.з.) за демокрация и за свободата на словото? :rolleyes:

Избрани моменти: :)
evrogendercheta_1.png
ПП: ще ме извиняват няколкото юзъра тук с алтернативна сексуалност за волното боравене с някои епитети.
 
Последно редактирано:
Аааа, я виж черната тема. Там има и такива, дето са писали за тоя дек клати гората.
Някой ми се върза, че ще правя форумна революция и ще вземаме на абордаж актуалноцом.
Нямам такива амбиции.
Между другото кой води в задочния батъл с хардваребг.
Щото там не съм присъствал.
Защо сте оставили @етерИум да отблъсква вражеските атаки сам самичък. Поне той така намекна.

Трябва да се шегуваме понякога. Иначе съвсем, ще изперкаме. Доста тежка тема стана. Военна.
Лагери, блокове, окопи, минни полета, контраразузнаването действа срещу разузнаването.
Развалих си отношенията с блинки заради едната война. Ноке ме хейти (класически) на тема пици. Аз съм де факто украински бежанец...
 
Развалих си отношенията с блинки заради едната война..

Екстра си, не се оплаквай :) Хората се избиват, ти ми сантименталничиш, че не те харесват :D Ми грабвай пушката и беги за родину, за стал... опаа грешка, извинявам се.. ПРОСТО ЗИМАЙ ПУШАЛОТО.
Ноо глезен и ти стана :)
Бре вие на село хептем нежни станахте, не трееше ли да е обратното :oops:
 
"Бен Джейкъбс от CBS Sports съобщава, че саудитската медийна група е отправила колосална оферта, след като Роман Абрамович обяви клуба за продажба. Мохамед Алкерейджи е голям фен на Челси и ръководи частния консорциум без преки връзки с правителството на арабската държава.

Твърди се също така, че няколко американски милиардери се интересуват от закупуването на клуба, включително собственикът на Ню Йорк Джетс Уди Джонсън.
Сега обаче те ще имат много сериозна конкуренция пред себе си, след като Saudi Media Group влиза в битката за наддаване за Челси."
 
Между другото кой води в задочния батъл с хардваребг.
Русия губи по всички фронтове. Чакат Путин да се самоубива като Хитлер.

Това е от там с една снимка на руски полицай: ... Според филмите които съм гледал и игрите които съм играл, стигне ли се до този момент, нещата не вървят на добре....
 
"Бен Джейкъбс от CBS Sports съобщава, че саудитската медийна група е отправила колосална оферта, след като Роман Абрамович обяви клуба за продажба. Мохамед Алкерейджи е голям фен на Челси и ръководи частния консорциум без преки връзки с правителството на арабската държава.

Твърди се също така, че няколко американски милиардери се интересуват от закупуването на клуба, включително собственикът на Ню Йорк Джетс Уди Джонсън.
Сега обаче те ще имат много сериозна конкуренция пред себе си, след като Saudi Media Group влиза в битката за наддаване за Челси."
Да, но местните му играят курвачка с банковите сметки.
 
Екстра си, не се оплаквай :) Хората се избиват, ти ми сантименталничиш, че не те харесват :D Ми грабвай пушката и беги за родину, за стал... опаа грешка, извинявам се.. ПРОСТО ЗИМАЙ ПУШАЛОТО.
Ноо глезен и ти стана :)
Бре вие на село хептем нежни станахте, не трееше ли да е обратното :oops:
Така изпускам напрежението. С нелепи майтапи.
Кво правим иначе? Пускаме си гранати, бием се с приклад по главите, може и по на някой щик да се взаимно набоцкаме.
 
Последно редактирано:
Да, но местните му играят курвачка с банковите сметки.
По-важно е кой ще ги купи, според мен де.
 
Така изпускам напрежението. С нелепи майтапи.
Кво правим иначе? Пускаме си гранати, бием се с приклад по главите, може и по на някой щик да се взаимно набоцкаме.

Ние отдавна се избиваме, но ти си вечно по паралелите и нищо не виждаш. Меджу другото, няма как да скрия, че искрено ти завиждам.
 
Ние отдавна се избиваме, но ти си вечно по паралелите и нищо не виждаш. Меджу другото, няма как да скрия, че искрено ти завиждам.
Изтърпял съм всякакви форумни обиди от най-различни ситуационни фронтове. Уж в името на човечността. Нито един път не съм докладвал някой.
 

Горе