Украйна - Русия какво ви е мнението

Ето значи защо било

Виж файлът 24672

Не ми се занимаваше да оборвам простотиите, та според руснаците се складирали боеприпаси и едва ли не украинците са си виновни, че са складирали там боеприпаси, а руснаците обстрелвали завода, оттам разни боеприпаси са тръгнали да гърмят и се е запалил и мола. Там че има завод е вярно, погледнах го и в google maps и се разпознава по успоредно наредените сгради зад мола (в горния ляв ъгъл на снимката). Сравни снимката долу с google maps и ще се ориентираш. Сега, дали има боеприпаси вътре не се знае, но щом руснаците така казват, значи е така. Те не са лъгали досега. Остава въпроса защо по снимки на AP се вижда, че май само мола е разрушен:
YJ6qHd5.jpeg


РуZките цървули стрелят с ракети на които отклонението им е 2 и 200, нали видяхте как изглежда примерно руски танк отвътре... смях, или СУ-57, кърпен с болчета за гипсокартон. Техниката им е остаряла, неточна и дефектираща. Сега като почнаха да изкарват боклуците от складовете си от време то на Хручов и се вижда ясно какво и що е. "Могучая" е карикатура на модерна армия.

https://www.bellingcat.com/news/2022/06/29/russias-kremenchuk-claims-versus-the-evidence дълго и разточително.


Тая ракета, с която са стреляли е Kh-22. Това не е ли противокорабна ракета? Обяснява "високоточността".

Използването на ракети с кръгово отклонение 500м (според някои източници и повече)в град отдалечен от фронтовата линия (т.е. жителите му не са евакуирани) си е тероризъм. Просто руснаците си стрелят на посоки по градовете и пропагандата им веднага обявява че където е паднала ракетата или е имало склад с боеприпаси или техника или щаб на Азов или тренировъчен център за наемници. Просто не им пука за човешкият живот.
 
Последно редактирано:
Унищожават документи с безаналогов shredder
 
Последно редактирано:
Сега като почнаха да изкарват боклуците от складовете си от време то на Хручов и се вижда ясно какво и що е. "Могучая" е карикатура на модерна армия.
Я кажи за лендлиза. Прибирам се след две седмици в гръцко и си мисля - укрите сигурно са стигнали до Урал поне. А те се занимават с маневрена отбрана :D
 
Последно редактирано:
Унищожават документи с безаналогов shredder
Бандито бърза да унищожи документацията преди Киро да я подкара с 300 към майка Русия.
 
Укрите сега са гноми, но ще пораснат великани. (Това не знам дали им е от лендлиза.)

"Според Forbes украинските сили ще получат наземно превозно средство без екипаж (UGV), 4×4 - оборудвано с 7,62-милиметровата картечница, наречено "GNOM", което не е по-голямо от стандартна микровълнова печка. GNOM не е радиоуправляван и има 2000 метра (1,25 мили) макара от оптичен кабел, монтирана отзад."


Победата е на път.:)
 
@етерИум , за кокошата ми тъпота е доста важна тема. Как преценяваш какво точно знам и от какво разбирам? Може би просто обичам да гавря напрягащи се пишман разбирачи. За ПП ми е все тая и го казах хиляди пъти, а за зеления преход точно напротив. Няма да е по-евтино в началото, но това е бъдещето и е възможност всеки да произвежда енергия след време. С моя кокоши мозък може да поемам всичко, но има и други, които нищо не поемат. ;) ;)

Ти мислиш ли, че имаш принос тук? На кой му пука? Кой си ти? Да говориш против това, че имам тема за купуване на фейсбук страници е просто смешно, но ти и това нямаш. Публикуваш чужди текстове напълно безсмислени и фантазия на някакви болни хорица. Изобщо не искам да имам принос където и да е.

След тези неща ще спра да пиша във форума, за да не ви изтръпват нежните крачета.
Казах вече, че направих грешка, глупаво беше, срам ме е и се извинявам за случката. Глупава работа с безпричинна нападка от моя страна, но няма как да се върне вече. (Това накратко, че нямам време и енергия в момента; запазвам си по-дългото за друг път.)

Никаква тема за купуване на фейсбук страници не знам че имаш и не съм визирал нея, а основният довод в рутинните хули на мнозинството недоволстващи от форума, дето чат-пат се явяват: "големи бизнесмени с фейсбук страници". Ти беше писал в някаква тема за фейсбук и реших, че ще е подходящо да използвам довода за подсилване на нападката.

(Ма ти уж ми беше простил, пък си го стаил и избухна. Кофти ми стана от обидите. Ако утре нещо се случи с мен, как ще се почувстваш, дето ме обиди..)

Първо да кажа за @contra. Не знаех, че си Noke и за това просто си тролех, ще извиняваш ако има нещо. Всеки си има възгледи и право на мнение.
Уважаван топ програмист и стар член с отличен feedback, остър ум и свежо чувство за хумор, и аз го харесвам, като се отнасям с голямо уважение към него винаги. Много сме гъсти, имаме и общи проектчета. Той също много ме харесва, цени и винаги ме е хвалил, като казва, че имам супер принос от най-смислените, информативни и перфектно представени текстове във форума. Добре че, казва, си ти тука, да има кво да чета, добавяйки: най-читавия мембър си. Уважава ме много, големи дружки сме.
 
Последно редактирано:
(Ма ти уж ми беше простил, пък си го стаил и избухна. Кофти ми стана от обидите. Ако утре нещо се случи с мен, как ще се почувстваш, дето ме обиди..)
Изплъзна ми се клавиатурата нещо и на мен. Прости ми и ти и да бъдем приятели завинаги.

Уважаван топ програмист и стар член с отличен feedback, остър ум и свежо чувство за хумор, и аз го харесвам, като се отнасям с голямо уважение към него винаги. Много сме гъсти, имаме и общи проектчета. Той също много ме харесва, цени и винаги ме е хвалил, като казва, че имам супер принос от най-смислените, информативни и перфектно представени текстове във форума. Добре че, казва, си ти тука, да има кво да чета, добавяйки: най-читавия мембър си. Уважава ме много, големи дружки сме.
Легенда е, не знаех за сменения ник и падна жертва на обстоятелствата.

Аз мислех, че отношенията ни са скъсани когато нарушиха всички договори и ни обявиха за неприятелска държава? Какво правят тези хора тук?
 
Изплъзна ми се клавиатурата нещо и на мен. Прости ми и ти и да бъдем приятели завинаги.
:):)Много лабави ги правят тия новите клавиатури, мани..
 
Аз мислех, че отношенията ни са скъсани когато нарушиха всички договори и ни обявиха за неприятелска държава? Какво правят тези хора тук?
Ние СМЕ неприятелска държава за Русия. Първи затворихме въздушното си пространство, първи размятахме фъшкиите, както подобава на долни подлоги, които искат да обслужат най-добре от всички новия господар.

А въпросът ''какво правят тук'' може да се зададе само от умствено изостанал дебил - не се извинявам. Дори със сащ дипломатическите им отношения не са скъсани. Лайняната българска държава пак ще бъде първа в най-тъпите изцепки.
 
Ние СМЕ неприятелска държава за Русия. Първи затворихме въздушното си пространство, първи размятахме фъшкиите, както подобава на долни подлоги, които искат да обслужат най-добре от всички новия господар.

А въпросът ''какво правят тук'' може да се зададе само от умствено изостанал дебил - не се извинявам. Дори със сащ дипломатическите им отношения не са скъсани. Лайняната българска държава пак ще бъде първа в най-тъпите изцепки.
Отговори де, какво правят тук, защото аз мога да ти дам отговор. Искам да видя ти какво ще кажеш. :)
 
Отговори де, какво правят тук, защото аз мога да ти дам отговор. Искам да видя ти какво ще кажеш. :)
Боже, мислех, че само дефа е инфантил.

Какво правят дипломатическите мисии на всички държави във всички държави по света? Ако си отговориш на този въпрос, ще предположа, че можеш да се храниш сам и да си връзваш връзките на обувките.

По-резонният въпрос е какво правят тук лицата от посолството на сащ в България? Отговор: назначават и уволняват обслужващ персонал.
 
Каква кисела гримаса тип "насаден на пачи яйца" е направил нашичкият.
Нашичкият го раздава ''иконом'' на господаря. По-умерен, по-дискретен, но също толкова ефективен.

Виж конярчето може да си позволи да гази всички морални норми и законите на страната ни с калните си крака. И го прави като за последно, че после не се знае.
 
https://www.clubz.bg/129482-mitrafanova_tuk_anglichanite_i_amerikantsite_iztsyalo_komandvat

Голям рев ще настане из русофилите, да повтарят думите на тоя крокодил мутрофаноФ. Копейката днес големи циркове изнасяше пред парламента, корнито и тя, ще видим из интернету как ще се повтарят опорките от русоробите.

@nandibandi ти не избра ли тези, дето сега наричаш слуги на сащ и, че сащ ги назначили? Или нещо бъркам?
 
Баце прави заявки и 'ширети на чичо Сам че и той може да поеме доста лайна - не по-зле от сегашните, докато чичото доизстисква Кировчетата.

Радев пък увещава Възраждане да не бързат да се възползват от статута си на 2-ра политическа сила, че да има време новият американски посланик да реши кои ще са новите му слуги.
 
@nandibandi ти не избра ли тези, дето сега наричаш слуги на сащ и, че сащ ги назначили? Или нещо бъркам?
Ти па, аз и за бабикянците и за ДебаБългария гласувах лани. Добре, че Питър Бота не беше кандидат.

За свое оправдание ще кажа, че гласувах за ''Продължаваме да Паразитираме на гърба на българския народ'' в съвсем друга политическа обстановка. Тогава важно ни беше да махнем тиквоча. Ееех, ако знаехме, че слагаме по-лош негов вариант...
 
Боже, мислех, че само дефа е инфантил.

Какво правят дипломатическите мисии на всички държави във всички държави по света? Ако си отговориш на този въпрос, ще предположа, че можеш да се храниш сам и да си връзваш връзките на обувките.

По-резонният въпрос е какво правят тук лицата от посолството на сащ в България? Отговор: назначават и уволняват обслужващ персонал.

Ще отговориш ли на въпроса или ти заби мозъчето?
 

Горе