Украйна - Русия какво ви е мнението

Винаги се боря срещу несправедливостта. Чак да те бия, не съм толкова агресивен, но вече втори човек ме обижда без причина и ще се наложи денацификация.
Ше ни хакваш, хакер си нещо? Или ще ни съдиш направо?

p.s.: Кой е първият човек? (Нанди бая те нахрани в "Избори за Народно...", помня..)
 
но вече втори човек ме обижда без причина

Етера периодично ми хаква профила и обижда хората от мое име. Той е бил. Денацификирай го!

п.с. А тва ''копейките'' брои ли се за провокация? Щото ако заслужено са те обидили в отговор на твоя обида, нямаш право да роптаеш. ;)
 
Тва не е верно, ето, че нейната дружка Контрата ги прави тия работи:
@ хакери - колко пари да ме научите как да хакна дефа?
Noke-то може да ти каже как да си направиш дублиран профил и да пишеш от негово име. ;)

Миналата година си имахме такъв ивент - с моя и на блинки профилите. Беше забавно... :)
Нея денацифицирай (и нужда има, форумната нацистка, сам виждаш).
 
От мен и Нокето си го получавал многократно. Какво сме получили ние в замяна? За Нокето псувни, за мен - подчовек и собака.
Ноке от моя профил го е казал. (И също пак от моя профил се е самонапсовал за да ме компроментира.)
 
Етера периодично ми хаква профила и обижда хората от мое име. Той е бил. Денацификирай го!

п.с. А тва ''копейките'' брои ли се за провокация? Щото ако заслужено са те обидили в отговор на твоя обида, нямаш право да роптаеш. ;)
Не знам как копейка е обида, а и да е някак не е равнопоставена на обидите срещу мен.
 
Не знам как копейка е обида, а и да е някак не е равнопоставена на обидите срещу мен.
Не знам за какви обиди говориш. Плюс това, ако ''копейка'' не беше обида, нямаше да използвате думата така напоително. ;)

Освен това, в политическите теми обидите не се броят. Те са нещо като препинателни знаци - желателно е да се използват. :D


Тва не е верно, ето, че нейната дружка Контрата ги прави тия работи:


Нея денацифицирай (и нужда има, форумната нацистка, сам виждаш).

Я един казус да ми разясниш, че нещо не намирам отговор: Щом е в ход план за депопулация на земната гад, защо щатите забраняват абортите? Според мен би трябвало да ги адмирират - да измислят стимули за по-честото използване на подобни интервенции.
 
Веднага направих асоциация със сюжета на ''Call me by your name''. Филмът ми хареса и реших да си купя книгата да видя кво-що. Категорично заявявам - Шедьовър. Една от най-прекрасните книги, които съм чела. Превъзхожда филма в пъти. Всъщност, както винаги филмът е ужасна адаптация на един стойностен роман.
Много стойностна творба... особено моментът с прасковата :hankey:

 
Много стойностна творба... особено моментът с прасковата :hankey:

Охооо, нещо сме много запознати със сюжета. ;)

п.с. добре, че отворих линка към Уикипедия, та да видя, че има и продължение. Ще се купува. :D
 
За "моята безработица" ли говориш, братче Димитровче? Ти знаеш ли с кво се занимавам аз или?

В тоя смисъл: кво нещо е кокошата тъпота на някои като Димитровчо, които нищо не знаят и от нищо не разбират, затова само клюскат кат кокошки и поемат дълбоко и безкритично каквото им подадат като ясно представено сбито инфо и меме оттук-оттам, подкрепят като кокошки, кокат за ПП, за благинките на зеления преход, които са им казали, че ще станат, как щяло да бъде по-хубаво и по-евтино, поемат всичко като кокошки с кокошите си мозъченца; обсъждат политика по идейно разбиране от най-долнопробните повърхностни медии за лумпени; И тъй натам.
И с тва се изчерпва жалкото им присъствие в мястото, където се обсъждат неща.

Какъв е приносът на Димитров? Нула. Не само - говори такива евтини глупости, че приносът му е отрицателен и вреден. (С изключение във Великите Топ Бизнес теми за Голям бизнес с харесване на страници във Фейсбук.)

Но идват и казват: какво нещо е безработицата братче.:)

Кокоши мозък.
Така, сега имам малко време да отговоря. Първо да кажа за @contra. Не знаех, че си Noke и за това просто си тролех, ще извиняваш ако има нещо. Всеки си има възгледи и право на мнение.

@етерИум , за кокошата ми тъпота е доста важна тема. Как преценяваш какво точно знам и от какво разбирам? Може би просто обичам да гавря напрягащи се пишман разбирачи. За ПП ми е все тая и го казах хиляди пъти, а за зеления преход точно напротив. Няма да е по-евтино в началото, но това е бъдещето и е възможност всеки да произвежда енергия след време. С моя кокоши мозък може да поемам всичко, но има и други, които нищо не поемат. ;) ;)

Ти мислиш ли, че имаш принос тук? На кой му пука? Кой си ти? Да говориш против това, че имам тема за купуване на фейсбук страници е просто смешно, но ти и това нямаш. Публикуваш чужди текстове напълно безсмислени и фантазия на някакви болни хорица. Изобщо не искам да имам принос където и да е.

След тези неща ще спра да пиша във форума, за да не ви изтръпват нежните крачета.
 
След тези неща ще спра да пиша във форума, за да не ви изтръпват нежните крачета.
Ти спираш да пишеш заради един пост, пък после ние сме били нежни??

Не, дебелокожи сме. Пиши си. :)
 
Охооо, нещо сме много запознати със сюжета. ;)

п.с. добре, че отворих линка към Уикипедия, та да видя, че има и продължение. Ще се купува. :D
E прочетах плота на филма в уики... и си викам ебати помийката, тука има некаква грешка, дай да видя книгата... иии... във филма поне са ти спестили прасковата и банските :rolleyes:
 
Така, сега имам малко време да отговоря. Първо да кажа за @contra. Не знаех, че си Noke и за това просто си тролех, ще извиняваш ако има нещо. Всеки си има възгледи и право на мнение.
Нема проблеми - не се засягам и очаквам и другите да не се засягат (сериозно) от писанията ми.

Всеки да си пише мнението и да става сеир.
 
във филма поне са ти спестили прасковата и банските :rolleyes:
Не са. Напротив, сцената с прасковата беше преекспонирна, мен ако питаш.
 
Не са. Напротив, сцената с прасковата беше преекспонирна, мен ако питаш.
Контричката е твой човек, сеирджия.
 
Голям успех за Путин и операцията.

Турция оттегля ветото си и ще подкрепи присъединяването на Финландия и Швеция към НАТО на срещата на върха на Алианса тази седмица - страните подписаха съвместно изявление след разговорите в Мадрид.
 
Какво са туй няколко опозоционери на Ердоган, ще ги дадат жертва за разширяването на НАТО ...
Запада и в случая Севера са пълни лицемери!
 
В отговор на инвазията на Русия в Украйна, НАТО засили отбранителното си присъствие в източната част на Алианса с повече войски, самолети и кораби.

Толкова за мантрата "използват източните страни за буфер, ако стане нещо няма да си мръднат пръста".




289345303_407198418115869_8191590766523889512_n.jpg
 
Това е старичко, сутринта казаха, от 40 000войски за бързо реагиране, ще са 300 000. Тея работи даже и в мамашата не и вярват ( че НАТО не работи ) , ако беше вярно, отдавна рашките да са скочили на прибалтийските републики. Пък и се видя що е толкоз врява Украйна да не влиза в НАТО.
k0Paj4B.jpeg
 
Последно редактирано:
бухахахаха

FWCGEx9X0AYsbKY



Падам от смях. По-скоро първо поколение, с тея болчета представям си как ще светят на радарите. С тея ли куфари щяха да се конкурират с Раптора и с JSF (35 ) на САЩ? Падам.


Пък ~2030 ще имаме шесто поколение самолети, не самальоти:



ЦЪК
 
Последно редактирано:

Горе