Украйна - Русия какво ви е мнението

@Blinky Е за тва говоря човек. Тупана или кой беше ония дото го банвахте да почива няколко пъти - 100 пъти по-малко неща е правил и засирал - тоя ако не спами и като не си говори сам по темите - ще псува и "курамиянко", квото и да значи.
Еее, ама как може. И тва пред теб - най-нормалния юзър от нормалните. Тц, тц...:(
 
other potential buyers are Bulgaria and Jordan.
''Потенциален'' купувач, когато си платил на куп кеш???? И как това е ок???
 
след няколко часа съм в Пловдив, що не звъннеш да те видя къв си курамиянковец, искам да видя що за кретенче си и да ми обясниш на живо кой е форумното лапе. - 0877413844
Кво е предложението, кво предлагаш да правим? Я раздуй.

(За "или затвор - или гроб" готов ли си?)

Ти си ваксан, вече си напът. Поживей още малко.:)
 
''Потенциален'' купувач, когато си платил на куп кеш???? И как това е ок???

По същия начин, поради който НОВА ТВ не я продадоха, а я оставиха за Домуса, като имаше купувач от чужбина и забраниха сделката да се потвърди и изповяда.

Не знам защо си мислиш, че това е като да си купиш хляб. Всъщност сме платили за поръчка и направа на въпросните самолети, и не са готови още - явно бързаш за нещо - нали казваше, че самолети не ни трябват? Ще дойдат.
 
Понеже глупчо реши да занимае отрано Блинки с излишни глупости, защото (той, глупчото) бил възмутен колко и какви поста съм постнал (в отговор на което не ми е прилично да куотна стотиците му постове с ефтина пропаганда, фейк и непрестанни обидни епитети към част от темосписващите), и също бил възмутен как съм му отговорил, да помогна на Блинки. Ето в отговор на кои постове - отправени към мен от нищото, без явен повод, просто за обида - съм отговорил на глупчо:
Време е да се спи, Тъпотериум се е дрогирал и застъпва нощна смяна да спами с глупости, дето никой не ги чете.
Бах мааму, тоя е изтряскал тотално - Добре бе - давай ще ти купя един домейн, и ще ти направя блог безплатно, да си вписваш нещата там - що трябва да разваляш темите и да ги засирваш с тея стени от текстове, че последните няколко дни - до сутринта пишеш и в двете теми - и за ваксините, и за украйна, и кажи кой е дилъра.

Не знам дали си забелязал, ама в тая тема никой не ти обръща внимание, щото това даже не са и за дискусии неща, а ги пускаш като лекции, една след друга, една след друга, една след друга - мислиш ли, че ги чете някой? Съвсем сериозно те питам.
След което глупи е възмутен, че съм и как съм му отговорил. (Е, а как се е стигнало до отговорите ми.)
И отваря модераторска работа за глупости, каква мизерия.

И така. Това се случва винаги, когато оставиш нахално и невъзпитано хлапе в стаята с разговора на възрастните. Отвратителна история, наистина, но ето че повечето не се оплакваме, а я приемаме някак.
 
На нандито нивото поне е що годе някакво
Баси критериите, щом аз съм на що-годе някакво ниво. :D

И стига сте ревали. Никой не ви задължава да четете. И на мен не ми харесваха тъпите клипчета от редит на Ремайна, заради които си изключвах звука на компа, ама оцелях. Я, малко Man Up!

Само при мама сме центъра на вселената. В останалата част от планетата се налага да делим пространство. ;)
 
Редмайнда, то верно ли падна на нивото му? На нандито нивото поне е що годе някакво, ама етериума с копи-пейста и после да ти сипва на майка, не си е работа.
Сега и Римайндо ли го повиши, след като те препсува като куче преди време? Но сега захапа момента и се присъедини, както правиш обикновено - промушваш се, просмукваш и прилепяш се (това го правят определ вид опашати). (Дори промуши "похвала в противовес с мен" за Нандибанди.) Поради което навярно си и "показател за ниво" на мнозина тук, неведнъж са ти го казвали в не една тема.:)

Казваш: с копи-пейста и сипването се изчерпва всичката ми активност. Дали.
Жив и здрав, байно. (Но за жалост - отново излишен пост от твоя страна, който загрозява и излишно натоварва темата. Усети раздвижване в потенциална моя вреда напоследък и захапа, браво, шаро. Бас ловя, че ще срещнеш подкрепа.) :)
 
Редмайнда, то верно ли падна на нивото му? На нандито нивото поне е що годе някакво, ама етериума с копи-пейста и после да ти сипва на майка, не си е работа.
Мале, тоя етериум толкова отдавна съм го игнорирал, че забравих за съществуването му
Заедно с лелчето и крумов, тримата нищо не добавят като стойност към темата.
Не знам как хората продължават да им се вързват на спама.
 
Баси критериите, щом аз съм на що-годе някакво ниво. :D

И стига сте ревали. Никой не ви задължава да четете. И на мен не ми харесваха тъпите клипчета от редит на Ремайна, заради които си изключвах звука на компа, ама оцелях. Я, малко Man Up!

Само при мама сме центъра на вселената. В останалата част от планетата се налага да делим пространство. ;)
Да. С теб поне знам, че си сипвам с някой над две мозъчни клетки. ;)
 
Сега и Римайндо ли го повиши, след като те препсува като куче преди време? Но сега захапа момента и се присъедини, както правиш обикновено - промушваш се, просмукваш и прилепяш се (това го правят определ вид опашати). (Дори промуши "похвала в противовес с мен" за Нандибанди.) Поради което навярно си и "показател за ниво" на мнозина тук, неведнъж са ти го казвали в не една тема.:)

Казваш: с копи-пейста и сипването се изчерпва всичката ми активност. Дали.
Жив и здрав, байно. (Но за жалост - отново излишен пост от твоя страна, който загрозява и излишно натоварва темата. Усети раздвижване в потенциална моя вреда напоследък и захапа, браво, шаро. Бас ловя, че ще срещнеш подкрепа.) :)
Не съм казал, че е много умен и той. Самият факт, че е влязла с такива слова с теб не говори много за умствен капацитет. ;)
 
Мале, тоя етериум толкова отдавна съм го игнорирал, че забравих за съществуването му
Заедно с лелчето и крумов, тримата нищо не добавят като стойност към темата.
Не знам как хората продължават да им се вързват на спама.
Но пък винаги, когато решиш да напомниш за бледото си съществуване включвайки се в темата със собственият си нелеп спам - рецитация на най-отявлените проп медии и смотаняшки опити за обиди към кака ти - неизменно отнемаш от стойността на темата. Но то е нормално, няма как да е иначе.
Да. С теб поне знам, че си сипвам с някой над две мозъчни клетки. ;)
Фастито те подкрепя, давай тигре. С него станахте общо две (мозъчни клетки).
Много ми харесва представлението.:)
Не съм казал, че е много умен и той. Самият факт, че е влязла с такива слова с теб не говори много за умствен капацитет. ;)
Единственият достоен за уважение капацитет, не само в тая тема, си ти. Доказал си го отдавна.;)
 
Простофилите като теб са далеч по-неприятната човешка гледка. (Лош човешки ресурс му се вика.)
 
тримата нищо не добавят като стойност към темата.
Супер нагло е да говориш за ''стойност'', при положение, че си човешкия еквивалент на дезинтерия. Вчера се опита да замажеш гафовете си с тъпото заяждане, уж задавайки въпрос по темата - и колко хора те отразиха??? Дори тия от твоя лагер не си направиха труда да ти коментират полюциите за Херсон.
 
Да. С теб поне знам, че си сипвам с някой над две мозъчни клетки.
Тук не мога да не се съглася. Сипваш си сам и аз просто нямам какво да добавя. Ма иначе не си лошо момче. :)
 
Глей ся кво става в рубриката "преди обидите от които Римайнд е възмутен", започвайки от първите му прояви в темата:
Разбира се, анти ваксърите са най-активни с бръщолевенията и в тази тема.
Този Мат дето искаше доказателства, е много тъпо парче.
Няма кво бате, тъп си, само това ще ти кажа, да се дискутира нещо с такива като вас, е загуба на време, затова си и останахте единствените балъци в темата за ковид. Отписвам се и от темата.
Но беше за кратко, за да продължи още по-яростно само дни по-късно:
Тука нещастниците дето защитават путкин, ако имаха малко акъл в руските им кратуни
И що пък тея путкофили тук, всичките са анти ваксъри и конспиратори
Пак се деабонирам до другите по-интересни събития, че губя мозъчни клетки, да чета простотиите на руснЯците.
За съжаление - пак за малко...
Намери си някаква работа, че бездействието води до четене на простотии и промиване на мозъци явно.
от известно време колкото повече увеличаваш постовете и стоенето тук, толкова повече глупости и простотии пишеш
Да ви имам тъпите глупости
малумници
Малумник... Говориш пълни глупости и изобщо не можеш да асимилираш сериозността на ситуацията.
Русофилите са тъпи на галош
не би трябвало изобщо да се обяснява каквото и да било, след като нямаш глава на раменете да мислиш и да си правиш изводите сама
абе ей дебил... Руски олигофрен ли си или нямаш мозък и за 5стотинки? Не знам банко как ви търпи, ама прекалявате с простотиите
Не знам банко как успя да събере едни от най-глупавите хора във форума, че и да ги навърже в 2 теми - за ваксините, и за украйна. Много зле Blinky , матряла не става бате, срам
Blinky Как направи такава руска кочина, как успя не знам, такива с конкурс да ги търсим измежду русофилските общности, и съкърите на путя, няма да може да ги намерим.
Някакъв кретен беше питал къде са танковете (за Торбалана говори) - трябва да си завършен русофилски кратун, за да не знаеш, че никой не пуска танковете първи в сражение, но какво да обяснявам, акъл море, глава шамандура.
Добре, вече темата се чете доста добре, след използване на игнор на руските фашисти.

Само кратка извадка на "най-доброто" до 32-ра страница. Най-впечатляващото, когато направо откачи, още не е започнало (ще продължи друг път)...

/М/у другото поздрави за най-новия член на форума - @aylmao - регистриран от 38 минути и вече подкрепящ Римайндиота в цели 2 теми. Бързичко е намерил темите и е взел решение, завидно.:)
 
@етерИум
Ей ся гледам пак - green jobs.. абе ей.. ко говорят бе не виждаш ли, че всичко е на въглища даже щот няма газ, централите пуснаха техните и тая енергия дето те я искат не става. Тей че не знам тия планове дето им вярваш..
 
@етерИум
Ей ся гледам пак - green jobs.. абе ей.. ко говорят бе не виждаш ли, че всичко е на въглища даже щот няма газ, централите пуснаха техните и тая енергия дето те я искат не става. Тей че не знам тия планове дето им вярваш..
Е питай тия дето го говорят - чрез медии, чрез собствените си сайтове на организациите си, по бизнес и други форуми - кво говорят. Кое вярвам, като цитирам с източници кво казват самите властимащи хора - що го говорят? Що питаш мен.

/И не само го говорят, а го описват в стратегии, които следват, договарят го и го действат. Питай ги що и квото кажат - това.
 

Горе