Украйна - Русия какво ви е мнението

Е питай тия дето го говорят - чрез медии, чрез собствените си сайтове на организациите си, по бизнес и други форуми - кво говорят. Кое вярвам, като цитирам с източници кво казват самите властимащи хора - що го говорят? Що питаш мен.
Просто защото според теб плана се изпълнява точно. И защо мислиш, че ще се изпълни точно ?
Просто искам да видя какво мислиш.
 
Просто защото според теб плана се изпълнява точно. И защо мислиш, че ще се изпълни точно ?
Просто искам да видя какво мислиш.
"Просто искаш да видиш какви мисля" като мойто "Питам просто" към теб за маймунската ли?:D
Да, мисля, че съвсем точно се изпълнява. Кое не се изпълнява? И защо тия, от които в крайна сметка зависи, продължават да настояват? Казали нещо сега, добре - дай да видим как ще са нещата след един, два, три месеца, след половин година - кое (по какъвто и да е начин) ще се изпълни, и кое - не. (При положение, че ние с теб не помня да сме изяснили в пълнота за подробности относно това, което очаквам да се случи).

А според теб тогава: кое не върви "по план"? (Аз не разбрах и още одеве кое казваш, че не върви.)
 
"Просто искаш да видиш какви мисля" като мойто "Питам просто" към теб за маймунската ли?:D
Да, мисля, че съвсем точно се изпълнява. Кое не се изпълнява? И защо тия, от които в крайна сметка зависи, продължават да настояват? Казали нещо сега, добре - дай да видим как ще са нещата след един, два, три месеца, след половин година - кое (по какъвто и да е начин) ще се изпълни, и кое - не. (При положение, че ние с теб не помня да сме изяснили в пълнота за подробности относно това, което очаквам да се случи).

А според теб тогава: кое не върви "по план"? (Аз не разбрах и още одеве кое казваш, че не върви.)
Че говорят за чиста енергия и професиите с тях, а всъщност връщат старите си източници и ги увеличават щот нямат газ
 
Че говорят за чиста енергия и професиите с тях, а всъщност връщат старите си източници и ги увеличават щот нямат газ
Да, интересно да се опита да се разнищи защо биха говорили това, което не изпълняват, що продължават все така настървено да настояват за преход към новия тип енергия, докато се връщат към (или остават на) старите. (И ще се върнат ли наистина, или не.)

Аз по принцип мистерията с прехода към зелено я разбирам основно като нормиране на дажби на старата в своеобразна кредитна система. Тва е основата (другия вариант - реален преход към много по-оскъдните количества "зелена енергия", което пак води до нормирани количества и кредит система.).
Ама тва е едно от нещата, като сложиш всички (поне за които можеш да се сетиш), става ЦУР манджурляк.

Да видим как ще се случат реално нещата например до края на годината. виждаш какви динамични развития вървят. (Пък ако се окажеш прав - и Графикса също - хубаво, така да бъде. Няма да има резки промени за нас и ще се запази старото като цяло.)
 
Да, интересно да се опита да се разнищи защо биха говорили това, което не изпълняват, що продължават все така настървено да настояват за преход към новия тип енергия, докато се връщат към (или остават на) старите. (И ще се върнат ли наистина, или не.)

Аз по принцип мистерията с прехода към зелено я разбирам основно като нормиране на дажби на старата в своеобразна кредитна система. Тва е основата (другия вариант - реален преход към много по-оскъдните количества "зелена енергия", което пак води до нормирани количества и кредит система.).
Ама тва е едно от нещата, като сложиш всички (поне за които можеш да се сетиш), става ЦУР манджурляк.

Да видим как ще се случат реално нещата например до края на годината. виждаш какви динамични развития вървят. (Пък ако се окажеш прав - и Графикса също - хубаво, така да бъде. Няма да има резки промени за нас и ще се запази старото като цяло.)
Ама аз съм щял да изляза прав. Аз по-скоро исках да видя какво мислиш, а не да казвам нещо
 
Ето даже, във ваша подкрепа - тези хубавци също казват, че са притеснени че нещата не вървяли както трябва:
Значи проблема е че няма газ.. толкоз от мене. Исках да видя кой какво ще каже просто
 
Ама аз съм щял да изляза прав. Аз по-скоро исках да видя какво мислиш, а не да казвам нещо
Еми мисля, че нормираните дажби са напът. Де да знам, като гледам как "решават евролидерите" (в кавички, понеже не вярвам, че сега го мислят и решават, и че са реални лидери)... Ето Германия например.
В момента сме в дата, която е по пътя на 2025 (2030), не сме в някакъв краен етап, че да се каже "ето, тва е". Но няма значение - да мисли всеки може, а кво ше стане - ще видим. (Да не би да съм много умен и вътре в кухнята, че да кажа с точност нещо.:))

Между другото, за темата за бъдещите професии гледам тука:

19 юли 2022 г. – Сандрин Диксън-Деклев , съпрезидент на Римския клуб, търси динамичен и силно мотивиран личен асистент, който ще бъде основната точка за контакт за всички лични дейности и дейности на Римския клуб. Сандрин е базирана в Брюксел и идеалният кандидат трябва да е на разположение в европейската часова зона и да може да започне възможно най-скоро.
Вижте, кандидатствайте. Работата е перспективна с възможност за растеж.:)
 
Значи проблема е че няма газ..
И кво се случва после, как "решават проблема" евролидерите - ето интересното. Ще бъде ли нещо "по плана" или просто ще продължат постарому с Русия, както отпреди войната. Ще се въведат ли норми, дажби, нова социална система, или нищо такова, понеже няма да има реален голям проблем, който да се реши така. (Повечето нали така мислят - че ще се върне постарому. Аз продължавам да мисля обратното.)
 
Докладвани още рано сутринта:
Време е да се спи, Тъпотериум се е дрогирал и застъпва нощна смяна да спами с глупости, дето никой не ги чете.
Бах мааму, тоя е изтряскал тотално - Добре бе - давай ще ти купя един домейн, и ще ти направя блог безплатно, да си вписваш нещата там - що трябва да разваляш темите и да ги засирваш с тея стени от текстове, че последните няколко дни - до сутринта пишеш и в двете теми - и за ваксините, и за украйна, и кажи кой е дилъра.

Не знам дали си забелязал, ама в тая тема никой не ти обръща внимание, щото това даже не са и за дискусии неща, а ги пускаш като лекции, една след друга, една след друга, една след друга - мислиш ли, че ги чете някой? Съвсем сериозно те питам.
Добре бе, пиши си в някакъв блог, това че няма модерация, не значи, че трябва да тровиш в темите и да ги засираш като се дрогираш - Пък за майка ми - ясноооо, спри наркотиците.
Нямало е време да се обърне внимание на моите репорти, за разлика от тези на Римайнд относно другата тема, които при това са с Мастър Клас изисквания за специални юзъри - за изчистване на цялата тема от постове, които той е сметнал за неуместни за неговата тема - нещо смятам безпреценедентно за офтопик тема (може би греша).

Какво повече да се каже. Аз съм доволен.:)
 
Не не, дечкото в никакъв случай не може да деескалира. Ще обиколи в 3 теми ако трябва, да мрънка.

Тогава защо не си стоя в тая тема, дето псува сутринта, а реши да отидеш в темата за Израел и Иран, и да наспамиш 3 мнения, без да кажеш нищо по темата и да пренесеш драмата там?
 
Не не, дечкото в никакъв случай не може да деескалира. Ще обиколи в 3 теми ако трябва, да мрънка.

Тогава защо не си стоя в тая тема, дето псува сутринта, а реши да отидеш в темата за Израел и Иран, и да наспамиш 3 мнения, без да кажеш нищо по темата и да пренесеш драмата там?
Ти си най-видния форумен интелигент и очевидно на административно ниво те ценят допълнително повече от много други юзъри. Това само по себе си ясно свидетелства за нивото на форума.
Доволен съм.
 
"майка ти"
"курамиянко"
"реминд е лайно"
То твоето ниво е несравнимо. Алегорията винаги я почваш, като не можеш да се обясниш, и не искаш да псуваш, или да връщаш постове с псувни или като горните. - Затова се научи да деескалираш - удряй блока и почвай спама пак в Украйна /Ваксите темите.
 
Научи я тая думичка "деескалация" и това си е. (Дори вече преподаваш "деескалацията".) Аз като казвам:
Ти си най-видния форумен интелигент и очевидно на административно ниво те ценят допълнително повече от много други юзъри. Това само по себе си ясно свидетелства за нивото на форума.
Доволен съм.
Хората мислят, че се шегувам. Нищо подобно - ти си гордостта на форума, заслужено оценен и признат на административно ниво. Нека има повече юзъри като теб тук, пожелавам го на форума.
 
butthurt.jpg



Верно, че те държеше по 2-3 дни като се тригърнеш. Занимаваш целия форум с личното си его, и като тригърнеш и почнеш да пускаш постове наляво надясно, щот се чувстваш обиден - не става така.
 
butthurt.jpg



Верно, че те държеше по 2-3 дни като се тригърнеш. Занимаваш целия форум с личното си его, и като тригърнеш и почнеш да пускаш постове наляво надясно, щот се чувстваш обиден - не става така.
Уникален анализатор нямащ равен не само във форума. Поздравявам ръководството за огромният шанс да те имат наличен. Това говори чудесно за тях и повишава форумния рейтинг като цяло.
 
@nandibandi , виж с какво удоволствие си общува с Ремайнд, а мене ме игнорна.
(дано поне готвиш щото не ставаш за медиатор)
 
Хубаво - ей така да беше отговарял и вчера, що ти трябваше да споменаваш майка ми и "курамиянко", и да тригърваш в 3 различни теми, щото съм ти казал нещо в тая тема.

@contra пхаха - де да беше така винаги - до утре като не си дири друг да се прави на 'мъжага' - ония ден MI6 , предните дни с тебе май се псува - преди с мен регулярно , гледам сега интелигентни реплайове е дал и на fast_curious , в неговия си стил - не в тоя сега, дето се мъчи с алегориите.
Та той по едно време като не пишех тук към месец в темата за Украйна, ме сталкваше в хардуербг форума какво пиша, и го пренасяше тука - човека е много зарибен :D
 
понеже се водиш автор на алтернативата...

nandibandi: Това какво означава, че ми стана интересно??

Всеки член на форума си има статут, в зависимост от който се реагира на репортите му? Изглежда логично и обяснява доста неща.

Любопитно ми е аз как съм класифицирана? :)
Имаше предвид "автор на тая алтернативна тема", а не "автор на алтернативния контент във форума". (И аз така помислих в началото и се засмях, ама не.)
 
А, сливенския олигофрен слагал насърчителни сърца да надъха полуидиотчето. Евалата бе байно.
Хубаво - ей така да беше отговарял и вчера, що ти трябваше да споменаваш майка ми и "курамиянко", и да тригърваш в 3 различни теми, щото съм ти казал нещо в тая тема.
Кое му е хубавото ма путкосмотана, като ми викаш "дрогираш се", "кой ти е дилъра"?:) Нищожество от ниските социални слоеве.
 

Горе