Украйна - Русия какво ви е мнението

tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif
 
А, сливенския олигофрен слагал насърчителни сърца да надъха полуидиотчето. Евалата бе байно.

Кое му е хубавото ма путкосмотана, като ми викаш "дрогираш се", "кой ти е дилъра"?:) Нищожество от ниските социални слоеве.

@contra - Е ей го - мил та дрънка :D , много тъпо парче е - добре, че е тоя форум, щото такъв социален каторжник като тоз - в никой друг форум не биха го търпяли - всеки ден - някой друг ще обижда и простее, пък като няма налични - пердашим статии за ваксите :D .

Не знам как реши, че съм нищожество от ниските социални слоеве, ама твоето държание и как скачаш на всички, показва, че ти липсват дори базовите социални скилове, та мога да гадая какъв е твоя социален слой.
 
@contra - Е ей го - мил та дрънка :D , много тъпо парче е - добре, че е тоя форум, щото такъв социален каторжник като тоз - в никой друг форум не биха го търпяли - всеки ден - някой друг ще обижда и простее, пък като няма налични - пердашим статии за ваксите :D
Просто му се губят едни 15 години и тепърва открива красотата и магията на форумите :)
 
Просто му се губят едни 15 години и тепърва открива красотата и магията на форумите :)

Според мен нулеви и минусови social skills - тея дето и липсват форумните години, го карат много леко - може да видиш тук там в профилните коментари като пускат нещо - тоя нашия навярно общуването му за седмица се свежда до това да дири с кой да се дрънка тука, ако не намери - да превежда статии.
Чай малко - имам някакви бисери негови от първите му тригървания :D


82f52845c7d8757acf2d8b1031900e42.png


1007458dbb07f44144f5d60402af5748.png
 
Contra, Contra, Cooontra! Контричка, виждаш ли го контричка (аз усетих, че се сдърпаате оня ден, де те псова и ся давам да го гепим двамата, да те привлека, силен се чувствам много).:):):)
(Ена дудутка му направи. С фастито се фащайте двамата и почвайте. Той и без тва жена няма сега, готов е.)
 
Еми такъв като тебе се среща веднъж на няколко години. Пък и с теб да говоря, файдата никва - ама да те анализираме, що не.

Ако имаше друг живот, извън форума, щеше да видиш, че се излагаш много - но пък това ти е забавното - не знаеш кога да спреш.

Сутринта му казах да се видим в Пловдив днес сега, - и ми вика - " или затвор - или гроб" -готов ли си? " - Е смятай какви скилс има, ако верно си мисли, че ще му налитам на бой и ще се бием. Във форума е на живот и смърт явно за него, луда работа, ама е и тъп, та му личи много. Че глупави много, ама си знаят кога да замълчат.
 
Просто му се губят едни 15 години и тепърва открива красотата и магията на форумите
Обяснявай "15 години" от кое, че тъпунгерчо не те разбира. Не знаеш ли с кой говориш?
Когато е бил на 15 аз съм имал 15 години добре шлифовани социални умения...

Абе - супер си говорите, според мен сте идеалните форумни партньори. (На живо сте мижитурки - доде аз съм фурия - без форумо губите идентичност.) Сладурчета.
 
Еми такъв като тебе се среща веднъж на няколко години. Пък и с теб да говоря, файдата никва - ама да те анализираме, що не.

Ако имаше друг живот, извън форума, щеше да видиш, че се излагаш много - но пък това ти е забавното - не знаеш кога да спреш.
Кво стана с изкуството на деескалацията, на което поучаваш другите? Пак ли почнахме пост след пост през минута? Ще деескалираме ли форумният сърбеж, или ще чешем като краставо куче?
 
Айде, двама влюбени мъже, идете пишете за Иран и СРАел, нали останахте двамцата "чисти" в оназ тема. Цуни-гуни направете, хубави постове и всичко хубаво.
 
@nandibandi , виж с какво удоволствие си общува с Ремайнд, а мене ме игнорна.
(дано поне готвиш щото не ставаш за медиатор)
Виж, че вече си извън игнора - тва благодарение на мене и медиаторските ми умения, ама вече за тебе - йок! Мандалото хлопна, както е модерно да се казва тия дни.

п.с. варенето на царевица брои ли се за готвене, щото с това общо-взето се изчерпват кулинарните ми умения в момента? Плюс рязане на салата.
 
Последно редактирано:
Ремайнде, тва не се отнася за тебе :)

1659091231491.png
 
Айде, двама влюбени мъже, идете пишете за Иран и СРАел, нали останахте двамцата "чисти" в оназ тема. Цуни-гуни направете, хубави постове и всичко хубаво.

Ама ти много бътхъртна днес? Сигурен ли си, че си добре?

Мисля си - че лицата в тоя форум из двете теми - само трябва да направим една вайбър група, за да ги има тея неща и на гласови, и щеше да е full clown fiesta, Иван от антиваксърите и ти от тая тема, бих ви преслушал за всичко що годе.
 
Извън игнора? Сливенскотолайно, верно? Дето лайква:
@contra - Е ей го - мил та дрънка :D , много тъпо парче е - добре, че е тоя форум, щото такъв социален каторжник като тоз - в никой друг форум не биха го търпяли - всеки ден - някой друг ще обижда и простее, пък като няма налични - пердашим статии за ваксите :D .

Не знам как реши, че съм нищожество от ниските социални слоеве, ама твоето държание и как скачаш на всички, показва, че ти липсват дори базовите социални скилове, та мога да гадая какъв е твоя социален слой.
Ма верно ли? Просто цъкнах "покажи ингорнатото съдържание", да видя кво дудне ретарда. Грешка от моя страна, той си е спрял и тъп. Представяш ли си кви соц умения има? Представяш ли си го? Искам да го видя на живо контрата, много искам, да го видим колко от това тук се покрива в реалността. Аз нямам нито едно притеснение в общуването, но този "аналлизатор" без съмнение ще е мишок с нбарушени комуникационни умения, ясно е като бял ден (повечето айти са такива вдебилени). За полуидиотчето изобщо не говорим, то е ясно.

Контра кажи да се видим бе бате, дай да те видя на живо. Ти си ми интересен, Римайндовото предложение го отхвърлихме с безинтерес. Дай да ти видя отворената муцунка. Интелекта. ерудицията. Социалните умения. Кажи да се видим, много искам.
 
Айде @contra , ела да ми прецениш на живо уменията за общуване - под базовите ли са, базови ли са, добри или пък майсторски. Кажи сега.
 
Как нямаш притеснение в общуването, като днес ми викаше, "или затвор или гроб"- ако се видим :D
Ноука защо го намеси пък сега - според мен не си му интересен като персонаж. Ама виж ти на мен - ще те оставя и за Бил Гейтс да ми говориш, и за Иран непременно.
 
Ако искате, ще отворя боксовата зала на Лаута, там може да обменим социални умения. Има ръкавици, каски, кой каквото иска. Даже може един турнир да заформим, победителя става цар на темата, а загубилите му взимат по каса бира. Нанди ще е съдия, щото е най-безпристрастна и уравновесена.
 
С нея съдия - ще ме подпукат кой как знае и с каквото може хаха. В тея жеги нищо физическо, ама виж да го слушам като ми разправя за тея неща - мога с часове.

@EGraphix РуснЯците униШтожиха ли всичките химарси?


Не съм чел тея дни какво се случва, ама като гледам и какви поражения прави и как ПВО-то им не може да ги уцели на някои видеа - гаврата е пълна. Знам, че СУ-34 С-300 го обърка за ракета химарс, и си унищожиха собствения самальот, някакви данни за химарсите?
 
Последно редактирано:
Как нямаш притеснение в общуването, като днес ми викаше, "или затвор или гроб"- ако се видим :D
Ма ти си вдебилен и дразнещ безполезен ядящ (напомням си да те цъкна в игнора неска-утре) и няма да те издържа на живо без да се възползвам от споменатите опции. Контрата се предполага, че бил голямата работа. Ниво.
Класа.
Ерудиция.
Изкристализирал в сбраност и мъдрост интелект. Форумен АС бе.
Ноука защо го намеси пък сега - според мен не си му интересен като персонаж.
Вече и от негово име ли взе да говориш? Невероятно (поздрави, Ноууук, Ноууукии, браат).
 
Няма нужда - всичките що годе се знаем, ти си новото лице, въпреки че и твоите писаници и тригървания са предсказуеми - ти си даже по-лесен - като малките деца, като им вземат близалката.
 
Млъкна контра. Пиши ми да се видим, муцка, айде чао.;):)
 

Горе