Украйна - Русия какво ви е мнението

Виж файлът 25322

За хората, които не разбират руски - Дугин е написал следното точно преди 1 година и 1 ден: "Това, което не ме убива, убива някой друг".

Един от малкото хора, за които ще се радвам когато умре е Путин - толкова невинни човешки животи само в Китай са погубили.

За Дугин не се радвам. Не разглеждан Дугин като Руснак, а просто като отделна личност.
Но и не съжалявам за това че нещо се е случило на човек, който открито говори че трябва да ни премахне по военен път.

Жалко за дъщеря му, макар че крушата не пада по-далеч от дървото - тя също ходи и говори същите глупости като баща си. По-добре да беше баща й.

По принцип убийството е запазена марка на руснаците, те така си разчистват проблемите. Съмнявам се да са украинците, защото на запад никой не харесва подобни прояви. Западното разузнаване лесно ще разбере кой го е поръчал и ако са украинците няма да им се пише добро.

Дъщеря му наричаше украинците "подчовеци", а той самият - клането в Буча го нарече постановка. Сега дали да не наречем и взрива снощи постановка?
Айде бе, индианците сами ли се утрепаха. Цяла раса, цял континент. Ами войната за Индия? ЦЯЛ КОНТИНЕНТ, ПО ДЯВОЛИТЕ, ЦЯЛА АНИХИЛИРАНА РАСА. Тук няма какво да кажеш, нали така е удобно?
 
Борко и Урсула са организации ли? Я пак?
Божичко, каква ментална безпомощност! Направо ми става жал...

А, не са ли??? Те ходиха в украинския атракцион в качеството си на представители на организации, а не в качеството на частни лица. Урсула представлява ЕК, а Борко - представляваше държавата ЮК по това време, ако не помниш. Наш Кире също се замъкна да гледа театралната постановка.

И нека ти припомня, че нито едно отиване там НЕ доказа, че хората са убити от руските военни по начина, по който се внушаваше.

И да ти кажа, в Дисниленд също се извърви бая народ, но за нормалните хора той продължава да бъде измислен (приказен) свят.

Според мен са някакви глупави тийнейджъри
Това пък хич не ми звучи логично. По-скоро са трафиканти на оръжие, които са решили, че могат лесно да се сдобият с тлъста плячка. Има ли нормален човек, който да се съмнява в достоверността на многократно изнесените данни, че украинците продават натовско оръжие на руснаците, а и на всеки, който си плаща?

@nandibandi обаче си държи на думата анти радиционните ракети да присъстват на всяка страница хаха. Ремайнда май беше писал, че излиза в почивка, така че като се върне ще има доста да чете и наВАКСва.

По принцип съм доста снизходителна към неволни грешки и грешки от незнание. Тук обаче имаме случай на едно ужасно арогантно говедо, което се изживяваше като военния експерт в темата. На мен, като жена, ми е простено да я допусна, но тоя дебил, дето повечето думи в речника му са английски, няма право на подобна грешка. Да не правиш разлика между радар и радиация е признак на чудовищна тъпота. Ще му го натяквам докато се налага. Докато съм жива, ако трябва. :)
 
Последно редактирано:
Още ли се пънем да прокарваме фейк наратива ''Буча''
Нали бяха живи и се мърдаха трупове, 3 страници тука пускахте ония дето се "движил" в огледалото, нямало локви с кръв, не били се разложили телата и още глупости. Поне си изберете една опорка и си повтаряйте нея, белким накрая стане истина.
 
По принцип съм доста снизходителни към неволни грешки и грешки от незнание. Тук обаче имаме случай на едно ужасно арогантно говедо, което се изживяваше като военния експерт в темата. На мен, като жена, ми е простено да я допусна, но тоя дебил, дето повечето думи в речника му са английски, няма право на подобна грешка. Да не правиш разлика между радар и радиация е признак на чудовищна тъпота. Ще му го натяквам докато се налага. Докато съм жива, ако трябва. :)
Хехе, буен дух, добре. Все пак е казано "Грешки сме, хора правим". Човека е на почивка. Дай да не го сърби през това време, че да седне да пие една на спокойствие, пък като се върне ще наваксаш ;), че така малко бой с радио точката изглежда...
 
Хехе, буен дух, добре. Все пак е казано "Грешки сме, хора правим". Човека е на почивка. Дай да не го сърби през това време, че да седне да пие една на спокойствие, пък като се върне ще наваксаш ;), че така малко бой с радио точката изглежда...
Ма, знаеш ли колко ми пука дали го сърби? Точно толкова, колкото на него му пука за чувствата на неговите опоненти. Да пие, да яде, да прави каквото си иска. Само да внимава да не се удави, че тук няма да липсва на никого. Хе-хе-хе - шегувам се. Има пълното право да се удави, доколкото зависи от мен. ;)

Нали бяха живи и се мърдаха трупове, 3 страници тука пускахте ония дето се "движил" в огледалото, нямало локви с кръв, не били се разложили телата и още глупости. Поне си изберете една опорка и си повтаряйте нея, белким накрая стане истина.
Какво да избираме? Ясно е като бял ден, че Буча беше постановка, която целеше да се саботират мирните преговори в Турция.

Светът удобно подмина свидетелските показания на Адриен Буке, който е видял с очите си как труповете са местени и редени от укрите. Затвориха му устата - никакъв го няма, но пък и никой не го опроверга.

То, всъщност нямаше и официално опровержение/извинение нито от Зеля, нито от мас медиите за твърдението, че азовците се ''евакуират''. Имаме всички основания да вярваме на Киев и тия, дето дърпат конците. ;)
 
Какво да избираме? Ясно е като бял ден, че Буча беше постановка
Нали ти казах, изберете си една опорка и си повтаряйте нея. До преди месец бяхте твърдо убедени, че това са живи актьори дето лежат, после стават в огледалото, давахте статии как се разлагали труповете за колко дни, как нямало локви, бяхте твърдо убедени. Днеска нова плоча се върти, вече били трупове ама ги били наместили. Сами си отхвърляте тезата в която бяхте убедени, а очаквате сега някой да повярва на новата опорка. Няма как да стане. След два месеца сигурно ще се смени и тая плоча.
 
Нали ти казах, изберете си една опорка и си повтаряйте нея. До преди месец бяхте твърдо убедени, че това са живи актьори дето лежат, после стават в огледалото, давахте статии как се разлагали труповете за колко дни, как нямало локви, бяхте твърдо убедени. Днеска нова плоча се върти, вече били трупове ама ги били наместили. Сами си отхвърляте тезата в която бяхте убедени, а очаквате сега някой да повярва на новата опорка. Няма как да стане. След два месеца сигурно ще се смени и тая плоча.
Глупости си наблъскал, ама карай. Щом това ти надува платната... ;)

Основната теза е, че Буча е постановка - това не се е променило. Липсват каквито и да е неоспорими доказателства, за да приемем театрото за истина.
 
Глупости си наблъскал, ама карай. Щом това ти надува платната... ;)

Основната теза е, че Буча е постановка - това не се е променило. Липсват каквито и да е неоспорими доказателства, за да приемем театрото за истина.
Ами може да се върнеш назад и да ги прочетеш тези твои и на твоите "колеги" глупости. Повтаряхте ги няколко страници, сега сменяш плочата с нова мантричка. Върти, сучи, това е истината.
 
Ами може да се върнеш назад и да ги прочетеш тези твои и на твоите "колеги" глупости. Повтаряхте ги няколко страници, сега сменяш плочата с нова мантричка. Върти, сучи, това е истината.
Можеш ТИ да се върнеш назад и да видиш, че аз лично никъде не съм говорила за движещи се трупове. За мен Буча винаги е била и ще си остане зле скалъпена постановка. Точно това е тъжното: въпреки че е толкова зле скалъпена и издиша по шевовете, официално продължава да се налага като ''безспорната истина''. Хората ги мързи да разсъжават логично или просто тази версия отговаря на емоционалната им нагласа. Ти кой от двата типа си? :)
 
Това пък хич не ми звучи логично. По-скоро са трафиканти на оръжие, които са решили, че могат лесно да се сдобият с тлъста плячка. Има ли нормален човек, който да се съмнява в достоверността на многократно изнесените данни, че украинците продават натовско оръжие на руснаците, а и на всеки, който си плаща?
3ма души колко оръжие ще изнесат? Като едната е жена на 32 години, а двамата са някакви младежи на 20 и малко?

пс: Един факт не споменахме - хванати са да снимат.

пс2: под организации за Буча имах предвид НПО-та, които разследват военни престъпления.

ЕДИТ:
Изгоненият от Кремъл бивш руски депутат Иля Пономарьов свърза експлозията, в която загина дъщерята на Александър Дугин, с "партизани", работещи в Русия, за да свалят президента Владимир Путин.


"Това действие, подобно на много други партизански действия, извършени на територията на Русия в последните месеци, бе извършено от Националната републиканска армия", каза Пономарьов в интервю, качено в канала му в "Ютюб".
Но разбира се колко може да му се вярва на този ...
 
пс2: под организации за Буча имах предвид НПО-та, които разследват военни престъпления.

Които пеят в жабешкия хор. Стига вече. Това е несериозно.

Един факт не споменахме - хванати са да снимат.

Може да са вербувани за шпионаж, може да е наистина безрасъдна постъпка на некви дечурлига. На мен лично в цялата история ми е най-забавен микса от националности - руснаци и украинци. Ние сме се хванали за косите заради техния конфликт, а те си джиткат заедно по военните заводи в Албания. :)
 
Глупости си наблъскал, ама карай. Щом това ти надува платната... ;)
Иха, интересна сентенция.
 
Римайндъра искаше да коли и беси, ще има ли отново Fight?!
 
Да опресним паметта на Нандито, тука е толкова убедена, че чак иронизира и квалифицира с "клоунади" и тн.

Това сега истински скрийншот ли е или "очите ни лъжат"

5bAyK1V.png
 
Да опресним паметта на Нандито, тука е толкова убедена, че чак иронизира и квалифицира с "клоунади" и тн.

Това сега истински скрийншот ли е или "очите ни лъжат"

5bAyK1V.png

Добре, браво. Не виждам обаче как това противоречи на тезата, че Буча е евтино театро?

Сега си спомням, че имаше клип, в който в огледалото за обратно виждане се виждаше движение, сякаш човекът се повдига. Може да е било зрителна измама, може видеото да е било манипулирано. Факт е, че едното не противоречи на другото. Движещи се или не, хората на кадрите от буча са били подредени от нацистите, за да се постигне желаната драматичност.
 
Понеже ми домъчня за военния експерт с АНТИ РАДИАЦИОННИТЕ РАКЕТИ:

301272752_1072957746917069_8175849990967308813_n.jpg
 
И турците тръпнат, друг път не видели
ведно да се бият живи и умрели
Само с едната духовитост, не можеш да опровергаеш факта, че Буча е зле, ама много зле скалъпен фейк, на който само такива като вас могат да се вържат. ;)
 
Добре, браво. Не виждам обаче как това противоречи на тезата, че Буча е евтино театро?

Сега си спомням, че имаше клип, в който в огледалото за обратно виждане се виждаше движение, сякаш човекът се повдига. Може да е било зрителна измама, може видеото да е било манипулирано. Факт е, че едното не противоречи на другото. Движещи се или не, хората на кадрите от буча са били подредени от нацистите, за да се постигне желаната драматичност.
Баси бе, как всички са се наговорили срещу руснаците, които отиват в Украйна, за да ги освободят от нацистите, които са узурпирали властта?!
То не бяха НПО-та, то не бяха политици, то не бяха цивилни, всичките качват някакви фалшиви видеа, някакви костюми само и само да изкарат освободителите някакви лъжци?! Голям театър играят тия западняци! Те сигурно по същия начин са лъгали и че Хитлер е задушавал хора в газовите камери (те за това Руснаците им спряха газа?!?! АХА! Глей ко стаа, нищо не убягва на интернет-детектива в мен!), за да си намерят предпоставка да го свалят от власт!
По-добре да не удължаваме агонията на Украйна и да спрем да се опитваме да спрем могъщата руска армия, която се опитва всячески да се бори срещу целия свят, които не знайно защо са се обединили срещу тях?!?!
Виртуалната армия от видео-монтажисти се бори срещу храбрите видео-експерти по форумите, които неуморимо се опитват да отбият всяко фалшиво клипче, търсейки кадър по кадър несъвместимости! Но те не се предават! 2 години се бориха срещу Ковид-конспирацията и сега още 2 години ще се борят срещу военно-престъпниците, които се опитват да завземат Украйна на чело със Зеленски!
 
По-добре да не удължаваме агонията на Украйна
Да, по-добре беше, но не това е целта.

Ти, като виден защитник на суверинитета на Украйна, трябва повече от мен да искаш започване на мирни преговори за спиране на военните действия.

Толкова ''хуманния'' Запад трябваше да задължи Зеля да спазва Минските споразумения, а не сега да наливат оръжия, с които вече няма кой да стреля.

Между другото, Франция и Германия са гаранти по минския договор. Защо 8 години не гъкнаха, когато в Донбас се бомбардираха жилищни сгради? Така че - ДА! Западът иска да унищожи Русия, използвайки украйна, за да я върне в състоянието на елциновото време и да заграби нейните ресурси. За целта трябва да свалят Путин от власт, с което си мисля, че доста ще се озорят.

Интересно ми е какво мислиш за Байдън, който е идеолог на почти всички нападения над суверенни държави в последните 20 години? Него не го мразиш, нали? Той налага демокрация, използвайки бомби с обеднен уран срещу цивилни. ;)
 

Горе