Украйна - Русия какво ви е мнението

Толкова ''хуманния'' Запад трябваше да задължи Зеля да спазва Минските споразумения, а не сега да наливат оръжия, с които вече няма кой да стреля.
Не съм сигурен дали ме лъже паметта, а ти си далеч по-добра в историята от мен - ще ми припомниш ли какво са т.н. Мински споразумения? Това ли бяха споразуменията при които Украйна си предава ядрените бойни глави, а Русия се отказва да я атакува? Ако е това - как ги нарушава Украйна? Взима си обратно бойните ядрени глави от Русия? Това съм го изпуснал, ще ми изпратиш ли статия, ама задължително от поглед.инфо, защото други не признавам, където да обясняват как се е случило това?

Байдън не се меси в нашите вътрешни и външни работи, Байдън не ми вдига сметката за ток, парно, гориво и храна, Байдън не заявява публично, че иска да ни зачисти от картата на света, Байдън не отрича приноса на България в развитието на славянската култура и кирилицата. Байдън не ме обвързва с това да строим неизгодни за нас проекти (Турски поток, Белене например), Байдън не развива компании в България, които ни държат като икономически заложник на САЩ и източват парите на българския данъкоплатец, Байдън няма стотици слоги в парламента, които да гласуват стотици неизгодни закони и договори за България, Байдън не ми е окупирал държавата за 45 години и не е откраднал историческите архиви и кой знае колко ресурси и хора. Байдън (конкретно) не е избивал българи.

пс: Колкото до нападенията - САЩ са нападнали 18 държави от 90та насам, Русия са нападнали 14 държави от 90та насам. Можеш ли да си направиш сметката или имаш нужда от помощ? Имаш ли нужда да ти напомня коя страна колко са нападнали преди 90та? Имаш ли нужда да ти напомня кои страни как живеят след нападенията от САЩ и след нападенията от Русия? И кои как живеят след помощта от САЩ (т.е. цяла западна европа)?

пс2: Самия факт че продължаваш да повтаряш за нападенията над Донбас и в абсолютно същата страница да отричаш клането в Буча ... дори не е смешно, то е жалко.
 
Последно редактирано:
ще ми припомниш ли какво са т.н. Мински споразумения?
Това са споразуменията, при които Украйна обещава да позволи на етническите руснаци в Донбас да се самоопределят като такива и да говорят на родния си език.

Хората в тези райони са етнически руснаци, а не украинци. Териториите Крим и Донбас са дадени на украйна от Хрушчов (ако не се лъжа), за да си имат излаз на море и индустрия. Не само е оправдано, а е задължително украйна да върне тези територии, щом иска да е независима, самостоятелна държава. Те са били част от нейната територия единствено в рамките на СССР, следователно трябва да се върнат на Русия, а не да се подлагат на геноцид руснаците в тези области.

Останалото, което си написал е ''леле-мале''. То бива лицемерие и двойни аршини, ама това е безочие вече.

Между другото, приятно ли ти беше да лижеш сбръчкания задник на дементния старчок? :)

Спирам спора, че вече е адски отегчително. Ще се включа само ако се появи новина, че анти-радиационните ракети ще пазят района на АЕЦ Запорожие. ;)
 
Останалото, което си написал е ''леле-мале''.
При толкова силни аргументи е наистина по-добре да спреш, че ще си нараниш маникюра и единствената мозъчна клетка.
 
Само с едната духовитост, не можеш да опровергаеш факта, че Буча е зле, ама много зле скалъпен фейк, на който само такива като вас могат да се вържат. ;)
То няма какво да опровергавам, като ти сама се опровергаваш. Първо са движещи трупове, после са умрели трупове ама нагласени, утре ще е нещо друго.
 
При толкова силни аргументи е наистина по-добре да спреш, че ще си нараниш маникюра и единствената мозъчна клетка.
Точно ти да говориш за аргументи, дето постовете ти са изцяло лична позиция, от която бълва лицемерие.

Хубав ден, засега. Ако се появи нещо интересно във фийда, на линия съм. :)
Първо са движещи трупове, после са умрели трупове ама нагласени,
Няма противоречие, бе човек. Умрели или живи - Буча е категоричен фейк. Точка по въпроса. :)
 
Няма противоречие, бе човек. Умрели или живи - Буча е категоричен фейк. Точка по въпроса.
Напротив, това показва, че "доказателствата" ви издишат и всеки ден си сменяте версията. Запетая.
 
И понеже раболепието ви пред нагло-саксонците е изключително гнусно и противно, хубаво е да се запознаете с историята на собствената си държава.

 
Напротив, това показва, че "доказателствата" ви издишат и всеки ден си сменяте версията. Запетая.
Да, да, добре. В момента е 3 през нощта, понеже на теб така ти се иска.

Виждаш противоречия там, където ги няма, тоест, измисляш си ги. Сефте за лицемерни фенчета на нео-марксизма.
 
Да, да, добре. В момента е 3 през нощта, понеже на теб така ти се иска.

Виждаш противоречия там, където ги няма, тоест, измисляш си ги. Сефте за лицемерни фенчета на нео-марксизма.
Ти сама си противоречиш с "фактите", първо са живи, после умрели, утре ще са фотошоп. Твърдеше, че никога не си казвала такова нещо, после видяхме, че послъгваш. Дай още някое определение, че да изглежда по-готинко, знам че можеш.
 
Точно ти да говориш за аргументи, дето постовете ти са изцяло лична позиция, от която бълва лицемерие.
Превод: нямам какво да кажа по темата, ще се измъкна с лични нападки и ще се захвана със съвсем друг спор.
 
Мински споразумения? Това ли бяха споразуменията при които Украйна си предава ядрените бойни глави, а Русия се отказва да я атакува?
Браво! С това си изказване обезцени тежестта на мненията си по темата с един порядък :D

Байдън не ме обвързва с това да строим неизгодни за нас проекти (Турски поток, Белене например), Байдън не развива компании в България, които ни държат като икономически заложник на САЩ и източват парите на българския данъкоплатец
Ако нашите умници не бяха преебали южен поток сега щяхме да си цоцкаме поне половин милиард € транзитни такси годишно.
Ако същите гении бяха по(до)строили белене щяхме да си продаваме скъп ток и да си свиркаме, а не да ми идват сметки по 400 кинта за офис с 10-на компютъра на кръст.

Човекът взе три милиарда от парите на българския данъкоплатец за едни самолети и каза ще видим ...

Напротив, това показва, че "доказателствата" ви издишат и всеки ден си сменяте версията. Запетая.
А вие доказателства? (Разбира се различни от Зеленски каза)
 
А вие доказателства? (Разбира се различни от Зеленски каза)
Когато твърдиш, че нещо е нагласено трябва да го докажеш, а не обратното. Иначе доказателства съм давал назад в темата.
 
Когато твърдиш, че нещо е нагласено трябва да го докажеш, а не обратното. Иначе доказателства съм давал назад в темата.
Т.е в съда ти трябва да докажеш, че си невинен, а не прокурора да докаже твоята вина? Интересна концепция.
 
Т.е в съда ти трябва да докажеш, че си невинен, а не прокурора да докаже твоята вина? Интересна концепция.
Обвинени са руснаците и са дадени доказателства за това, те твърдят, че е нагласено но няма доказателства в защита, а две сменящи се версии, първо живи, после умрели, утре живите мъртви.
 
Тази тема вечна ли ще бъде?
 
Браво! С това си изказване обезцени тежестта на мненията си по темата с един порядък :D
Не случайно зададох въпрос дали е това. Не може да се води дискусия, ако не говорим за едно и също нещо.

Ако нашите умници не бяха преебали южен поток сега щяхме да си цоцкаме поне половин милиард € транзитни такси годишно.
Ако същите гении бяха по(до)строили белене щяхме да си продаваме скъп ток и да си свиркаме, а не да ми идват сметки по 400 кинта за офис с 10-на компютъра на кръст.
Хе-хе, харесва ми как избирателно цитираш точките. Ако бяхме построили още няколко руски газопровода, които не доставят газ за нас, да платим изцяло за строителството и то да се извърши отново от беларуски фирми, а не от български, щяхме да сме дори още по-добре, нали?
Толкова са цъфнали и вързали всички покрай Русия, че на опашка се редят да се присъединят към тях. Най-вече балтийските страни толкова им е харесало руското робство, че нямат търпение да се върнат обратно? Избиват се да изграждат техни проекти и да си плащат за това?
 
Не може да се води дискусия, ако не говорим за едно и също нещо.
По-важно: Не можеш да вземеш страна, без да си запознат с корена на конфликта!!!

Честито, ти постигна пълна безтегловност в темата. :)
 

Горе