Украйна - Русия какво ви е мнението

Какви марки коли произвеждат: Дания, Норвегия, Унгария, Гърция, Швейцария, Холандия, Австрия, Люксембург, Монако...???
Нали е супер сила, съпостави я с останалите - Великобритания, САЩ, Франция, Италия, Китай и тн.

Русия произвежда продукти, от които зависи производството на коли, самолети и много други неща.
Може ли примери ?
 
Може ли примери ?

Не. В ерата на интернет е срамота да не знаеш какви природни ресурси се използват в автомобилостроенето и коя страна е основен техен доставчик.

Подсказка: виж кои руски продукти не са обект на санкции. ;)
 
Не. В ерата на интернет е срамота да не знаеш какви природни ресурси се използват в автомобилостроенето и коя страна е основен техен доставчик.
Правиш ли разлика между технологично производство и добив на природни ресурси ? Страните от третия свят също добиват ресурси, това не е повод за някаква гордост.
 
Хора, моля ви се оставете момичето, не виждате ли че е умствено изостанало? Какво му се подигравате така?
Аз я оставам. И заради форума, че ме е срам чак такова ниско ниво да има тук. В предприемачески форум да пишете че Русия е супер сила... Скоро беше разбит и мита за военна супер сила. А за икономическа... за първи път чета някой да го е твърдял....

Вече си мисля дали тролските фабрики на Путлер не са хакнали акаунта ѝ и да го ползват за пропаганда. Отказвам да вярвам, че може да е паднала толкова ниско.
 
Оставям ви да ''лъскате'' на русофобската пропаганда. Няма смисъл да се дебатира с хора, които отказват да приемат и не се интересуват от историческите факти.
 
Момиче? Била е момиче преди 50 години.
Силата ти е в дебилните мемета, момко. Те отразяват точно нивото на интелекта ти. Ниска топка е да използваш възрастта на опонента като аргумент в какъвто и да е спор. Дано тоталната ти импотентност е само ментална.
 
Силата ти е в дебилните мемета, момко. Те отразяват точно нивото на интелекта ти. Ниска топка е да използваш възрастта на опонента като аргумент в какъвто и да е спор. Дано тоталната ти импотентност е само ментална.
Просто го поправих. Не се напрягай, че е опасно на твоята възраст. Остави я моята импотентност, кажи кога заминаваш към Русия?!
 
кажи кога заминаваш към Русия?
Чакам всички джендър лицемерчета да идете в Украйна и тогава. ;)
 
Според вас можем ли да говорим за началото на края на т.н. Руски свят?

Казахстан - все още не са обявили напускането на csto, но китайския президент наистина ги е посетил (за пръв път евър) и е потвърдил, че ще пази тяхната териториална цялост.
Армения - за втори път тази година вражеска държава ги напада и съюза не се задейства, за да им помогнат военно?! Уж договорили мир, но те и предния път го договориха, даже след няколко седмици изпратиха и войници и пак нямаше дълготраен ефект. Ясен сигнал, че съюза не работи.
Таджикистан и Киргистан се готвят за война - тук темата е с развитие, но ситуацията е нажежена.
Китайския президент ще посети и Узбекистан тия дни - а те хич не се харесват със Русия.

В същото време Русия е напълно унижена военно в (не "от") Украйна, икономиката ѝ върви рязко надолу. Купуват дронове от Иран, ракети от Северна Корея и муниции от Таджикистан. Набират "военни" от затвори и чак онзи Кадиров ги карал да съберат по 1000 души от всяка провинция. Обявиха набиране на хора и от Крим и Донбас - май май не им достига нито техниката, нито провизиите, нито хора. Не могат да се справят с един малък конфликт до тяхната граница (Армения), в пълна изолация са и нямат отговор на нито една създала се ситуация около тях?

По всяка вероятност още е рано да се каже, но ако има някаква вероятност да се опитат да се откъснат от руското иго, докато са слаби. Путин верно ще ги докара до Съветския съюз, ама 91ва :D
 
Последно редактирано:
Роджър ограмотява патката Зеленска. Дано и нашите ''западняци'', родени и живеещи на Изток, си направят труда поне малко да се ограмотят, освен ако не предпочитат да продължават да се излагат:

1663309979029.png
 
Роджър ограмотява патката Зеленска. Дано и нашите ''западняци'', родени и живеещи на Изток, си направят труда поне малко да се ограмотят, освен ако не предпочитат да продължават да се излагат:
Ето прекрасен пример за объркан политически компас. Имаш се за борец срещу ляво-либералния запад, а цитираш един отявлен левичар, който се бори за тоя запад.
 
Имаш се за борец срещу ляво-либералния запад, а цитираш един отявлен левичар, който се бори за тоя запад.
Точно от теб не очаквах да мислиш в тесни рамки, но явно това е единственият аргумент, който можеш да изтъкнеш срещу казаното от Уотърс.

Ти ми кажи: Прав ли е? Дай доказателства, че греши или лъже. Като какъв го определя ''директивата'' ми е все тая. Съгласна съм с него относно зверствата на Израел срещу Палестина; по случая Асанж и по конкретния руско-украински конфликт. Въпреки че живее основно в сащ от много години, човекът не е спрял да критикува имперската политика на Империята на Злото. Беше остър срещу Тръмп, а сега нарича дедо Алцхаймер ''военен престъпник''. Ляв ли е, десен ли е - вие сте по етикетите. За мен е абсолютно прав.

И понеже си единственият нормален и що-годе интелигентен от вашата групичка, искам да ми отговориш и друго:

Каква политика виждаш в това, и как то е различно от случващото се в Украйна:

 
Точно от теб не очаквах да мислиш в тесни рамки, но явно това е единственият аргумент, който можеш да изтъкнеш срещу казаното от Уотърс.
То не е мислене в рамки, а до ценностна система и политически виждания. Този човек се прави на хуманист живеещ в розов свят в който има световен мир и всички живеем в Графството на Хобитите. Дава несъстоятелни примери и сравнения, нямам време да правя дисекция на този ферман.

Каква политика виждаш в това, и как то е различно от случващото се в Украйна:
Виждам инвестиция в сверите им на влияние. Същата, като на Путин в Беларус, Сирия, Сърбия, Близкия изток, Африка и др. Така правят великите сили по принцип.
 
Този човек се прави на хуманист живеещ в розов свят в който има световен мир и всички живеем в Графството на Хобитите
Казано от човек, който пищи срещу руската ''агресия'' - лицемерно, както се очакваше. :)

Виждам инвестиция в сверите им на влияние.
сФера на влияние??? Инвестиция??? What the fuck, man??? :D

Гърчиш се като глист на ламарина, само и само да не назовеш нещата с истинските им имена. Това е просто подклаждане на нов конфликт с цел отслабване силите (икономически и военни) на основен противник - СЪЩО КАКТО В УКРАЙНА!!!!

И двамата знаем, че го знаеш чудесно, въпросът е: кого заблуждаваш??? :)
 
Казано от човек, който пищи срещу руската ''агресия'' - лицемерно, както се очакваше.
Объркала си се, не съм хуманист, а съм взел страна в конкретния конфликт. Например не ми пука особено за палестинците или африканците, не ги виждам в моя цивилизационен кръг. Това си е вродено генетично и цивилизационно, който се прави, че му пука за африканците, сунитите и шиитите просто е лицемер. Просто е.... на тях също не им пука за нас, те не искат да живеят по нашите традиции обичаи, не искат да дойдат тук и да приемат тези неща, искат си техните и биха променили нас, отколкото да се променят те. Това е от време оно.

. Това е просто подклаждане на нов конфликт с цел отслабване силите (икономически и военни) на основен противник - СЪЩО КАКТО В УКРАЙНА!!!!
Дори и да е така, отново е в техен интерес. Дали е правилно или не е отделен въпрос. Аз съм много ЗА, да се отслабят икономическите и военни сили на Китай.
 

Горе