Украйна - Русия какво ви е мнението

Абе сега когато Азербайджан отново нападна Армения ще спрем ли да купуваме азерския газ? Илхам Алиев диктатор ли е или борец за свята демокрация?
Ако започне пълномащабна война, моралното решение е да спрем и да се наложат санкции. Алиев е диктатор и в случая аз съм на страната на Армения, като християнска страна (първата приела Християнството). За съжаления тя е избрала да в съюз с Русия, а виждаме колко ползотворно е това. Говорите, как НАТО ще ни хвърли на кучетата и няма да ни защити, а точно това става със съюзниците на Русия. Нали използват само 20% от възможностите си в Украйна, къде са да защитят съюзника си ?

Направи една тема и ще коментираме там, а не да слагаме всичко под общ знаменател.
 
но там едва ли наводняват 700 хиляден град просто за отмъщение
А дали обстрелват ядрена електроцентрала с HIMARS, от което може да пострада населението на повечето европейски страни? Тва лицемерието за нищо си го нямате...

как путинофилите извъртат конфликта с Армения все едно Запада не прави нищо
И какво точно прави западът? Щото Русия прави - миналия път тя, а не западът ги помири.
 
Направи една тема и ще коментираме там, а не да слагаме всичко под общ знаменател.
Айде нЕма нужда

1663230361953.png
 
И какво точно прави западът? Щото Русия прави - миналия път тя, а не западът ги помири.
Те я във военен и икономически съюз с Русия, не търси отговорността в запада. Нейна е отговорността да помогне на Армения, ето го и вашето лицемерие. Говорите за НАТО, как ще ни заебът ако стане нещо, а с Армения в момента става точно това. Предстои да видим ще помогне ли Москва военно, все пак използва само 20-30% от потенциала си в Украйна.

Армения поиска задействане на чл. 4 от договора на организацията за колективна сигурност, където водеща страна е Русия. Този член предвижда незабавно изпращане на войски, ако страна-членка бъде нападната.

"В чл. 4 се казва, че агресията срещу една държава членка се счита за агресия и срещу други държави.
Обърнахме се към ОДКС за помощ и подкрепа, включително военна подкрепа за възстановяване на териториалната цялост на Армения и осигуряване на изтеглянето на азербайджанските въоръжени сили от територията на Армения", отбеляза премиерът.
 
Те я във военен и икономически съюз с Русия, не търси отговорността в запада. Нейна е отговорността да помогне на Армения, ето го и вашето лицемерие. Говорите за НАТО, как ще ни заебът ако стане нещо, а с Армения в момента става точно това. Предстои да видим ще помогне ли Москва военно, все пак използва само 20-30% от потенциала си в Украйна.

Армения поиска задействане на чл. 4 от договора на организацията за колективна сигурност, където водеща страна е Русия. Този член предвижда незабавно изпращане на войски, ако страна-членка бъде нападната.

"В чл. 4 се казва, че агресията срещу една държава членка се счита за агресия и срещу други държави.
Обърнахме се към ОДКС за помощ и подкрепа, включително военна подкрепа за възстановяване на териториалната цялост на Армения и осигуряване на изтеглянето на азербайджанските въоръжени сили от територията на Армения", отбеляза премиерът.
Цитатите от дойче зеле ли са или от в-к Сега?

Доколкото аз знам, ударите са били срещу Нагорни Карабах, който се води неутрална територия, а не срещу Ереван. Също така разбрахме, че е сключено примирие, вероятно след намеса на Русия.

Също така разбрахме, че президентът на Армения е сащ-ско (назначено от тях) протеже, тоест, да се говори за чак такава обвързаност с Русия е леко пресилено. Според мен става въпрос за поредната сащ-ска провокация, която има за цел да вкарва Русия в множество военни конфликти, с което да намали нейната военна мощ.

Нищо не е случайно, мили деца. ;)
 
Нищо не е случайно, мили деца. ;)
Целия ти мозък е пропит с конспирации.
Прочела си от някъде нещо което потвърждава твоя конспираторски начин на мислене и смяташ, че си открила топлата вода.

Конфликтът между Армения и Азербайджан си е техен.
Какво значение за теб има кой го подклажда? Арменка ли си? Азербейджанка ли си? Доказателства имаш ли? Иди в Армения и Азербайджан и кажи на хората че Америка е виновна. Ако не те оцелеят с камък в празната кратуна, поне може да те настанят безплатно в лудница.

Нямам доказателства, но и не съм откачалка като теб. Затова приемам и възможността да си права (сащ да покажат конфликта за да нанасят удари по рашистите). Ами в такъв аз съм ок. Както съм ок в случай, че не го подклаждат, а си е просто местен конфликт с основи от десетилетия каквито има на много места по света.

Жалко, че природата на човека е създала за много хора да им е толкова трудно да си променят мнението когато е очевидно че грешат. В момента си на грешната страна. Може да минеш на правилната, но не го правиш защото мислиш че ще изглеждаш жалко. Но ти и в момента изглеждаш така...
Ето пример с ковид19. Нормалните хора се ваксинираха и забравиха за пандемията. Ти писа месеци наред конспирации, сега продължаваш и с войната в Украйна, после ще има нещо ново. И така цял живот ще си влачиш конспирациите... Жалко
 
Целия ти мозък е пропит с конспирации.
Прочела си от някъде нещо което потвърждава твоя конспираторски начин на мислене и смяташ, че си открила топлата вода.

Конфликтът между Армения и Азербайджан си е техен.
Какво значение за теб има кой го подклажда? Арменка ли си? Азербейджанка ли си? Доказателства имаш ли? Иди в Армения и Азербайджан и кажи на хората че Америка е виновна. Ако не те оцелеят с камък в празната кратуна, поне може да те настанят безплатно в лудница.

Нямам доказателства, но и не съм откачалка като теб. Затова приемам и възможността да си права (сащ да покажат конфликта за да нанасят удари по рашистите). Ами в такъв аз съм ок. Както съм ок в случай, че не го подклаждат, а си е просто местен конфликт с основи от десетилетия каквито има на много места по света.

Жалко, че природата на човека е създала за много хора да им е толкова трудно да си променят мнението когато е очевидно че грешат. В момента си на грешната страна. Може да минеш на правилната, но не го правиш защото мислиш че ще изглеждаш жалко. Но ти и в момента изглеждаш така...
Ето пример с ковид19. Нормалните хора се ваксинираха и забравиха за пандемията. Ти писа месеци наред конспирации, сега продължаваш и с войната в Украйна, после ще има нещо ново. И така цял живот ще си влачиш конспирациите... Жалко

А ти па кой си, та да ми казваш в какво да вярвам и как да мисля, бре жмульо?

Що не ходиш на майната си, ако не можеш да минеш на ''правилната'' според мен страна.

Имам силното подозрение, че ретарда ползва И тоя профил. Ходи се ваксай до откат. Няма да липсваш на никого. У лево!!!
 
Положението при теб е неспасяемо, както при повечето антиваксъри подкрепящи Путлер.
Само едно ми се иска да разбера - що за човек трябва да си, че да подкрепяш рашистите да започват война в Европа.
 
Също така разбрахме, че президентът на Армения е сащ-ско (назначено от тях) протеже, тоест, да се говори за чак такава обвързаност с Русия е леко пресилено.
Колко да е пресилено, като са в Евразийския съюз и ОДКС (което е еквивалент на НАТО), обаче на теб отново ти се привижда САЩ и някакви конспирации, не е на добре работата. Примирие се споменава само от арменска страна, ще видим.
 
що за човек трябва да си, че да подкрепяш рашистите да започват война в Европа.
Войната в Европа не я започна Путин. Няма да те ограмотявам - фактите са известни и на децата.

На мен ми е чудно, що за ''демократи'' сте, като отказвате да приемете чуждото мнение. Дали ще се ваксинирам и дали ще видя имерските интереси на САЩ в създаването на тоя конфликт, това си е мое право. Няма да ми търсиш сметка за каквото и да е.

А междувременно ми кажи що за човек одобрява избиването на милиони деца и изобщо цивилни? Окупирането и кражбата на местните природни ресурси? Погазването на международните договори и дори устните договорки, направени публично - ''нито инч на Изток''. Лицемери сте, но хубавото е, че повечето сте ваксинирани. ;)
 
То не че нашите политици са кой знае колко по-високо ниво, но при нас падане не е имало.
Путлер направи немислимото. Ако беше в страна без петрол и ядрени бомби нямаше да впечатлява с нищо.

Screenshot_20220914-105433.png
 
Войната в Европа не я започна Путин. Няма да те ограмотявам - фактите са известни и на децата.
Ти нормална ли си?

А междувременно ми кажи що за човек одобрява избиването на милиони деца и изобщо цивилни?
Това поне го знам. Трябва да си или Хитлер или Сталин :) с една дума - трябва да си фашист.
 
Цветомире, никак, ама никк не ни липсваше дебилната ти пропаганда.

Тва меме по-горе е правено за пълни идиоти или хора, които сега се събуждат след 20 годишна кома.

Путин наследи кенеф и създаде модерна, развита държава и военна супер сила, която с лекота постави Европа и сащ на колене. Направо ми е чудно как функционирате при тотална невъзможност да ползвате и асимилирате информация.
 
Толкова развита, че не може да произведе една съвременна кола.


Какви марки коли произвеждат: Дания, Норвегия, Унгария, Гърция, Швейцария, Холандия, Австрия, Люксембург, Монако...???

Русия произвежда продукти, от които зависи производството на коли, самолети и много други неща. Ама, сериозно... по-зле от малките деца сте.
 
Хора, моля ви се оставете момичето, не виждате ли че е умствено изостанало? Какво му се подигравате така?

Не е редно, когато някой има толкова сериозни проблеми горе в главата и да го нападате, като някакви лешояди. Вашата е лесна, но тя трябва да живее всеки ден с тази куха кратуна и да се самозалъгва, че всичко е наред.
Няма как току така да я убедите, след като мозъка ѝ е станал на цимент и не приема нова информация. Престанете да се гаврите с нея, пак ще откачи дъската и ще почне да псува и да се обяснява как всички други са виновни. Достатъчно не я слуша главата, вие съвсем ще я изкривите :(
 
Хора, моля ви се оставете момичето, не виждате ли че е умствено изостанало? Какво му се подигравате така?

Не е редно, когато някой има толкова сериозни проблеми горе в главата и да го нападате, като някакви лешояди. Вашата е лесна, но тя трябва да живее всеки ден с тази куха кратуна и да се самозалъгва, че всичко е наред.
Няма как току така да я убедите, след като мозъка ѝ е станал на цимент и не приема нова информация. Престанете да се гаврите с нея, пак ще откачи дъската и ще почне да псува и да се обяснява как всички други са виновни. Достатъчно не я слуша главата, вие съвсем ще я изкривите :(

Хем куха кратуна, хем мозъка на цимент - джендър лицемерни напъни за оригиналност.
 

Горе