Украйна - Русия какво ви е мнението

Е, сега ви го пускам. Но да отбележим @partytime
Използвам тази тема, за да ти кажа, че не искам да спамя в темата за издателството - СПРИ ДА МЕ ТАГВАШ ТАМ!!!

Колко ритнат от кон в шибаната кратуна трябва да си, за да провокираш хора да пишат някъде, за да ги обявиш за ''на всяка манджа мерудия''. Скоро не съм те псувала и нямам никакво желание, но ако продължаваш с лигавшините, може и да се наложи.

Ама никаква работа не вършат в тия психиатрични клиники вече, дейба. Цял месец те държаха и пак се върнахме на старото дередже...
 
Използвам тази тема, за да ти кажа, че не искам да спамя в темата за издателството - СПРИ ДА МЕ ТАГВАШ ТАМ!!!

Колко ритнат от кон в шибаната кратуна трябва да си, за да провокираш хора да пишат някъде, за да ги обявиш за ''на всяка манджа мерудия''. Скоро не съм те псувала и нямам никакво желание, но ако продължаваш с лигавшините, може и да се наложи.

Ама никаква работа не вършат в тия психиатрични клиники вече, дейба. Цял месец те държаха и пак се върнахме на старото дередже...
Някъде, около втория абзац изгубих интерес.
 
Кадиров критикува генералите, както и командирът на Вагнер. В коментара си Сашовците недвусмислено заявиха, че хората в Русия са бесни заради бездействието на войската.
Има ефект.

Руски военни се предават + безплатен ленд-лийз.

 
Има ефект.

Руски военни се предават + безплатен ленд-лийз.

Да ти кажа честно и ние тука на село можем да си спретнем такова шоу по ливадите и да си го пуснем в некой телеграм канал.

50/50 съм за достоверността на видеото. Укрите са напълно способни да си спретнат такава сценка - тия от танка се предават на тия с ловджийските пушки. Като цяло украинско ли е - вероятността да е фейк е доста голяма. Може и да е вярно, де, ама какво от това? Съдията още не е свирил край на мача. ;)
 
Да ти кажа честно и ние тука на село можем да си спретнем такова шоу по ливадите и да си го пуснем в некой телеграм канал.
По принцип, когато твърдиш че нещо е фейк, трябва да го докажеш. Видеото с мобилизираните сигурно също е селска сценка.
 
D A M N

 
А Етериума липсва тотално. Нокето също - той пък защо изчезна? Дано всичко е наред. @contra липсваш ни. :)
Намерих си друго хоби.
Тука много зациклиха темите и почна да се върти 1 и същ контент нещо.

По оная статистика - верно че имам още 1 контра акаунт, понеже Етера ме беше игнорнал и исках да го откажа от идеята че може току-така да НЕ ми чете контента..
 
Намерих си друго хоби.
Тука много зациклиха темите и почна да се върти 1 и същ контент нещо.

По оная статистика - верно че имам още 1 контра акаунт, понеже Етера ме беше игнорнал и исках да го откажа от идеята че може току-така да НЕ ми чете контента..
И какво е то хоби ? Да не е друг форум ?
 
Намерих си друго хоби.
Жената знае ли? ;)

Липсваш ни. Жалко, че сме ти скучни... :confused:

Поне не ти се е случило нещо лошо, както се опасявах.... Навестявай ни чат-пат. Темите циклят, защото те няма да внесеш свеж хумор в дебатите.
 
Жената знае ли? ;)

Липсваш ни. Жалко, че сме ти скучни... :confused:

Поне не ти се е случило нещо лошо, както се опасявах.... Навестявай ни чат-пат. Темите циклят, защото те няма да внесеш свеж хумор в дебатите.
Кво по-лошо има от това да те чете всеки ден, по-голямо мъчение не мож да има. И кола да го е блъснала - пак по-добре, че далече от промиването на мозъци
 
Намерих си друго хоби.
Тука много зациклиха темите и почна да се върти 1 и същ контент нещо.

По оная статистика - верно че имам още 1 контра акаунт, понеже Етера ме беше игнорнал и исках да го откажа от идеята че може току-така да НЕ ми чете контента..
Оня малкия го хващаш за яката и го водиш тук. Нандиня. ще го поеме нататък.
 
Оня малкия го хващаш за яката и го водиш тук. Нандиня. ще го поеме нататък.
за Етерчо ли говориш?
 
Кво по-лошо има от това да те чете всеки ден, по-голямо мъчение не мож да има. И кола да го е блъснала - пак по-добре, че далече от промиването на мозъци
Като цяло съм съгласна - един от редките случаи да сме на едно мнение. С малко уточнение - Нокето е от наш'те и няма какво да му промивам. Промиват се нефункциониращи мозъци като вашите. :)
 
говори ръководителят на комисията по отбрана в Думата Андрей Картаполов.


"Неведнъж говорим за това", продължи Картаполов и даде пример с Втората световна война, когато хората разбирали опасността и знаели, че врагът е на тяхна земя. "И сега врагът е на наша земя",
ahahahahaha
 
Пий ги тия хапчета както ти е казал психиатъра, бе маамустара! :rolleyes:
Таман да изглеждаш по-умна и се проявяваш като тъпа, което важи и за мен де. Но на теб не може да ти се има доверие за нищо. Имаш голяма уста.
 

Путя беше почнал войната викаха, че да спре НАТО влиянието ахахахаха
 

Горе