Украйна - Русия какво ви е мнението

Пак не разбралия, нали цялата конспирация, която се лансира е че САЩ направиха целия конфликт за да отслабят и разрушат Русия. Тези лодкари, защо бягат към врага ? И те като украинците.
Изобщо няма смисъл изречението
 
Дали долара ще остане единствена ? Или пък ще има няколко, но той ще е силната валута, а другите слаби ?
Не знам.
 
Сигурно щото и от там ги обстрелват. Не вярваш на инфо, което е от украински източници, но видиш ли като влезна в 3 ДНР канала истината ще ме удари по челото. Ти твърдиш, че се стреля по цивилни но аз да търся инфо? Малко нагло не ли ?
Дали е сигурно, от 2 седмици се смеем из темата как бягат и си продават танковете, сега сигурно стреляли. Сигурно е да. Ами не че не им вярвам на украинските източници, просто в тях пише кратичко "окупатора пак ни обвини, тва не е вярно." А в ДНР източниците си има снимки, видео, интервюта от мястото. Или да приемем, че сами си се бомбят. Варианти много, ти сам си избираш как да се информираш.

Пише, че са предадени на Бундестага. Вероятно ще се стигне и до официално разследване.

Това са точните ми думи, а не "до два дни всичко излиза" и тн. От тогава какво се случва не съм чул, както и не знам кога ще има официално нещо.
"Скоро май истината ще излезе наяве." си казал. Аз скоро го разбирам до дни.. (не 2, както си ме цитирал, неправилно) при положение как яростно се обсъждаше тая тема тогава. Явно за теб скоро е неопределен срок, може и години.
Идеята е, че това е ясен пример как работи кийпскролинга. Пуска се некво инфо в "достоверен" източник как всичко е ясно, нема мърдане.. почвало се разследване и до там. Ти си сформираш представата за това кой е виновен, скролваш на долу.. и месеци след това не знаещ нищо по въпроса, ма се пъчем за запознати. Ми не сме.
И тва е един от многото примери.

Да бе, не е цел, щото гроздето е кисело. Не е добре за Путин да си сложи марионетно правителство, което да му признае анексираните региони и всичко отдавна да е приключило. Предпочита да търпи срам, да прави мобилизация и накрая да не знае, какъв ще е изхода.
Правителстово не падна, изтеглиха се и се спасиха много животи, защото Киев не беше цел, като територия.
Повече не знам как ти го обясня.

Пак не разбралия, нали цялата конспирация, която се лансира е че САЩ направиха целия конфликт за да отслабят и разрушат Русия. Тези лодкари, защо бягат към врага ? И те като украинците.
Не съм я мернал тая конспирация. Ще извиняваш за пак не разбирането ми.
 
Правителстово не падна, изтеглиха се и се спасиха много животи, защото Киев не беше цел, като територия.
Повече не знам как ти го обясня.

А ти наясно ли си, че написа нещо, което не казвам ти, а русофилите в темата отричат 700 страници. В 21 век някой да завзема територия? Тяхна била преди повече от сто години. То по тази логика може светът да е във вечни войни в бъдеще време, защото всеки ще иска парче от съседната държава, защото преди половин век е "подарена" от някой. Многократно писах, че Путин трябваше да излезе и да каже конкретна причина за тази война, извинете СВО. Явно причината не са гълъбите убиващи славяни. "Изненадан съм". Територия като му трябва би било най-добре да си купи Кремъл в метавселената.
 
Няма да @тагвам никой. Обаче е малоумно да забраняват всичко руско на кило. Сайтове дето нямат грам общо с политика.
 
А ти наясно ли си, че написа нещо, което не казвам ти, а русофилите в темата отричат 700 страници. В 21 век някой да завзема територия? Тяхна била преди повече от сто години. То по тази логика може светът да е във вечни войни в бъдеще време, защото всеки ще иска парче от съседната държава, защото преди половин век е "подарена" от някой. Многократно писах, че Путин трябваше да излезе и да каже конкретна причина за тази война, извинете СВО. Явно причината не са гълъбите убиващи славяни. "Изненадан съм". Територия като му трябва би било най-добре да си купи Кремъл в метавселената.
Всички така наречени велики сили завладяват територии, кой век е няма никакво значение. Методите просто са различни. "Мирния и хуманен" начин на западния свят е в пъти по разрушителен в далечен план. Милиони емигранти, нисък прираст, висока смъртност с краен резултат тотално подчинение на територията и унищожаване на държавата и националното самосъзнание.
 
Многократно писах, че Путин трябваше да излезе и да каже конкретна причина за тази война, извинете СВО.
Явно само ти не си разбрал, та да ти кажа, понеже предходните 8 години си спал зимен сън:
1. геноцид над руснаци в руската територия, която пияницата Елцин забрави да си вземе през 90-те (боже, кога минаха 100 години);
2. разполагане на натовско въоръжение на границите на страната му, въпреки, че това е недопустимо в съвременния свят.

Територията е само бонус точка. Основната цел на СВО е да се покаже на краварите, че никой не може да се ебава с Раша и бате Вова. ;)
 
Дали е сигурно, от 2 седмици се смеем из темата как бягат и си продават танковете, сега сигурно стреляли. Сигурно е да. Ами не че не им вярвам на украинските източници, просто в тях пише кратичко "окупатора пак ни обвини, тва не е вярно." А в ДНР източниците си има снимки, видео, интервюта от мястото. Или да приемем, че сами си се бомбят. Варианти много, ти сам си избираш как да се информираш.


"Скоро май истината ще излезе наяве." си казал. Аз скоро го разбирам до дни.. (не 2, както си ме цитирал, неправилно) при положение как яростно се обсъждаше тая тема тогава. Явно за теб скоро е неопределен срок, може и години.
Идеята е, че това е ясен пример как работи кийпскролинга. Пуска се некво инфо в "достоверен" източник как всичко е ясно, нема мърдане.. почвало се разследване и до там. Ти си сформираш представата за това кой е виновен, скролваш на долу.. и месеци след това не знаещ нищо по въпроса, ма се пъчем за запознати. Ми не сме.
И тва е един от многото примери.


Правителстово не падна, изтеглиха се и се спасиха много животи, защото Киев не беше цел, като територия.
Повече не знам как ти го обясня.


Не съм я мернал тая конспирация. Ще извиняваш за пак не разбирането ми.
Ами и украинците имат видеа, снимки и интервюта, какви глупости пишеш? Тва за бомбенето сами, само украинците го правят за да обвиняват расия, не бой са.

Вие дори да излезнат записи пак няма да ги признаете, пусках тук прихванати записи от ВСУ и някой филисоф обясняваше как се изфабрикували и тн.

Това Киев не е цел е най-голямата смешка, както казах гроздето май е кисело. Хиляди животи си отидоха, защото войната се проточи, а с падането на Заленски, вече щяхме да сме забравили за нея. Ама Киев не е цел бе, кво говоря.

А, не си, питай Нанди и всички от отбор Путин, това се пише през 1 страница ама ти пак не си разбрал, добре.
 
Явно само ти не си разбрал, та да ти кажа, понеже предходните 8 години си спал зимен сън:
1. геноцид над руснаци в руската територия, която пияницата Елцин забрави да си вземе през 90-те (боже, кога минаха 100 години);
2. разполагане на натовско въоръжение на границите на страната му, въпреки, че това е недопустимо в съвременния свят.

Територията е само бонус точка. Основната цел на СВО е да се покаже на краварите, че никой не може да се ебава с Раша и бате Вова. ;)
Е, браво, ся постигна още повече Натовско оръжие по границите, най-вероятно ще загуби и териториите, а "показното" тотално се провали, щото развенча мита за страшната руска армия.

Пп. Кримския мост нещо е припаднал май, пак са пушили където не трябва?
 
Пп. Кримския мост нещо е припаднал май, пак са пушили където не трябва?
Нова технология, подводен мост :)
 
Територията е само бонус точка. Основната цел на СВО е да се покаже на краварите, че никой не може да се ебава с Раша и бате Вова. ;)

И какво показаха? Сега се прибирам от кафе. Бях с директор на фирма с основна дейност изграждане и експлоатация на газоразпределителни системи. Според него цената на газа пада и ще пада още, защото всички хранилища в цяла Европа са пълни. Втората армия в света губи битка след битка и много хора в сраженията. Тактически и разузнавателни са зле (твърдения и от много руски източници). Точно при тази ситуация могат да вкарат САЩ каквото си поискат оръжие в Украйна и това няма да направи впечатление на никой. Страни като Финландия и Швеция заговориха за възможно влизане в НАТО. Много руски олигарси загубиха състоянието си. Макар и тихо при заплаха от 15 години затвор вече се заговори против режима на Путин от хора с високо ниво в Русия. Обединение на Европа срещу тях. Мога да изреждам още. Това са все неща, който доказват, че могат да се ебават с бате ти Вова. Иначе за обективност, към която винаги се стремя аз не мисля все още, че Украйна може да спечели тази война, но причинява огромни загуби на Русия, което не е малко. Освен в първите месеци на вашето любимо СВО преди прегрупирането на украинската армия и завземането на слабо защитавани райони Русия друго от военна гледна точка не са показали.
 
Ами и украинците имат видеа, снимки и интервюта, какви глупости пишеш? Тва за бомбенето сами, само украинците го правят за да обвиняват расия, не бой са.

Вие дори да излезнат записи пак няма да ги признаете, пусках тук прихванати записи от ВСУ и някой филисоф обясняваше как се изфабрикували и тн.

Това Киев не е цел е най-голямата смешка, както казах гроздето май е кисело. Хиляди животи си отидоха, защото войната се проточи, а с падането на Заленски, вече щяхме да сме забравили за нея. Ама Киев не е цел бе, кво говоря.

А, не си, питай Нанди и всички от отбор Путин, това се пише през 1 страница ама ти пак не си разбрал, добре.

1665219665483.png
Разбрах, че нема смисъл.
 


zx460_4400706.jpg


Крим наш,пеераси!
 
Мда, разбрах, че немаш кво повече да кажеш по темата, щото залитна към личността, а стигне ли се до там - нема смисъл.
Класика е тактиката има е да се прибягва до лични нападки, цялата тема е пълна с такива изпълнения.
 

Горе