Украйна - Русия какво ви е мнението

Тва е новина от поне 3 дни. Аз поне тогава го чух в ''ненадеждните медии''. Полша ще получи ядрено оръжие малко след като у нас се състави правителство, което ще изкара цял мандат. ;)

Между другото, сериозно ли не виждаш провокациите? Наистина ли те кефи, че некви ''фоби'' искат да приключат света. Всеки намек за дипломация се посреща на нож от нео-либералите. Нали искахме мир??? Сериозно ли вярваш, че тая врява е за да накажат лошия диктатор? Няма логика в тая стратегия. Мир се постига с говорене, а не с войни.

https://telegraph.bg/svetat/zelensk...tov-da-obsyzhda-krim-otkaza-se-ot-nato-334797

Март месец защо не писа същото за Русия? След отнемането на територии от чужда държава май е късно за преговори.
 
https://telegraph.bg/svetat/zelensk...tov-da-obsyzhda-krim-otkaza-se-ot-nato-334797

Март месец защо не писа същото за Русия? След отнемането на територии от чужда държава май е късно за преговори.
Тва сериозно ли? Кой прекрати преговорите и под чий диктат? Можеше и да не се стига до присъединяване, а само до приемане на тяхната независимост. Путин и миналата седмица в речта си каза, че са готови за преговори. Само че страницата с присъединените/върнати РУСКИ територии е окончателно затворена. Преговорите просто ще спрат кръвопролитията, което, доколкото си спомням беше твоето желание.
 
Много мулти-култи нещо...
Имат си. Не ги внасят. Ся, не гледах целия клип, че нямам време, ма не видях негра, значи - от техните са си.
 
Уточнихме, че едно е да отвърнеш на огъня в конкретната ситуация, а съвсем друго е след 1 месец да обстрелваш съвсем различни градове и да ползваш това, като претекст.
Mда уточнихме, сега да уточним защо Уркайна продължава да обстрелва(от разстояние) цивилното СИ население в загубените територии.. да не кажа почти ежедневно, според пропагандата и фотошопираните умрели цивилни. Сам си намери инфо.
Аз примерно не съм чул Русия да продължава да си бомби Мариупол, ма може и това да съм пропуснал.

Айде сподели, какво точно съм казал?
https://www.predpriemach.com/threads/Украйна-Русия-какво-ви-е-мнението.88802/post-1026636 и постовете след това.

3 пъти ти дадох причините, ти си баеш едно и също.
Ок са причините. Поне за теб.

Тея пакети вафли не идват за 2 дена, имаха достатъчно време да превземат Киев, да сменят правителството и да няма пакети с вафли.
Както и тука уточнихме Киев не е цел. Както казах според моето мнение да завземеш 15% от страна, която е подкрепяна от над 50 други, в един момент става тегаво.. и мача може да се обърне/обръща.

пп. Тия що бягат към злия запад, който иска да ги окупира?

Не разбрах, кой, какво иска да окупира. Могат - бягат.
 
Тва сериозно ли? Кой прекрати преговорите и под чий диктат? Можеше и да не се стига до присъединяване, а само до приемане на тяхната независимост. Путин и миналата седмица в речта си каза, че са готови за преговори. Само че страницата с присъединените/върнати РУСКИ територии е окончателно затворена. Преговорите просто ще спрат кръвопролитията, което, доколкото си спомням беше твоето желание.

Правилно си спомняш, че това е моето желание, но желанието на Украйна е да си върне териториите. А щом според Путин страницата е затворена за какво смяташ, че може да преговарят? Може би да обсъдят някоя рецепта за боб яхния по съседски.
 
Имат си. Не ги внасят. Ся, не гледах целия клип, че нямам време, ма не видях негра, значи - от техните са си.
Напиши A. M. G. Go hard like
 
Всички разбраха вече за парламата на Украйна. Искам да кажа за това, което показват по тв и т.н
Който не е разбрал няма и да разбере. Не знам защо, но вече аз се дразня от тая тема.
Споделям си личното мнение! Ако ви харесва пишете едно и също
 
но желанието на Украйна е да си върне териториите.
Те не са нейни. Били са за известен период, под определени условия. И въпреки това можеше да ги запази, ако не беше започнала издевателствата над етническите руснаци в Донбас.

Тъпата овца Зеленска била на интервю в амероканското 60 minutes, където казала по повод на донбасците ''това са наши хора'' - ми да питам аз тогава: що трепете вашите си хора, бе мършо???

Не намирам статията от дейли телеграф от вчера или оня ден, но ще я потърся като имам повече свободно време. В нея некъв от фашистите разказва графично как са избивали ''колаборационистите'' - демек етническите руснаци, които са помагали на своите сънародници. Буча???

Вестникът е отпечатал хвалби от сорта ''завръзвахме ги и ги колехме като прасета'' - тва се отнася за ''техните'' хора. И после се възмущавате, че съм ок цялата тая пасмина да се затрие?

Ясно, че не всички украинци са виновни за конфликта, но е факт, че там възраждането на нацизма е превърнал населението в изроди.
 
Война има ли ?
Има

Украйнците крият ли се в сгради с цивилни ?
Да

само Украйна ли взима решенията ?
Не

Дали лъжат в репортажите?
Да

и т.н и т.н
За какво развали с това "има". Трябваше само да, не. :)
 
Война има ли ?
Има

Украйнците крият ли се в сгради с цивилни ?
Да

само Украйна ли взима решенията ?
Не

Дали лъжат в репортажите?
Да

и т.н и т.н
Можем да добавим също, че спорим с аргументи, предоставени от двете страни, а тяхната достоверност е доста съмнителна. Не знаем какво се случва реално (не всичко), но коментираме наличните факти.

Ти какво предлагаш? Да не се занимаваме? Нас не ни касае? Опитват се да ни въвлекат във война, а ти си на 5 минути разстояние за един по-мощен снаряд. Ако искаш да говорим за кемптрейлс, които вчера цял ден бяха обект на дебати в реалния и виртуалния живот?
 
За какво развали с това "има". Трябваше само да, не. :)
Интересни са други неща.
Защо се бърза с влизането на България и Румъния в Шенген и приемане на еврото. Защо се бърза с Македония, Албания, Украйна ?
 
Можем да добавим също, че спорим с аргументи, предоставени от двете страни, а тяхната достоверност е доста съмнителна. Не знаем какво се случва реално (не всичко), но коментираме наличните факти.

Ти какво предлагаш? Да не се занимаваме? Нас не ни касае? Опитват се да ни въвлекат във война, а ти си на 5 минути разстояние за един по-мощен снаряд. Ако искаш да говорим за кемптрейлс, които вчера цял ден бяха обект на дебати в реалния и виртуалния живот?
Притеснително въпроси са защо искат Украйна в НАТО.
Не кой клип бил истински и кой каква армия имал и оръжия
 
Притеснително въпроси са защо искат Украйна в НАТО.
Не кой клип бил истински и кой каква армия имал и оръжия
Долара вече е по-скъп от еврото. Може пък и затва.
 
  • Like
Реакции: OSH
да уточним защо Уркайна продължава да обстрелва(от разстояние) цивилното СИ население в загубените територии..
Сигурно щото и от там ги обстрелват. Не вярваш на инфо, което е от украински източници, но видиш ли като влезна в 3 ДНР канала истината ще ме удари по челото. Ти твърдиш, че се стреля по цивилни но аз да търся инфо? Малко нагло не ли ?

Пише, че са предадени на Бундестага. Вероятно ще се стигне и до официално разследване.

Това са точните ми думи, а не "до два дни всичко излиза" и тн. От тогава какво се случва не съм чул, както и не знам кога ще има официално нещо.

Както и тука уточнихме Киев не е цел. Както казах според моето мнение да завземеш 15% от страна, която е подкрепяна от над 50 други, в един момент става тегаво.. и мача може да се обърне/обръща.
Да бе, не е цел, щото гроздето е кисело. Не е добре за Путин да си сложи марионетно правителство, което да му признае анексираните региони и всичко отдавна да е приключило. Предпочита да търпи срам, да прави мобилизация и накрая да не знае, какъв ще е изхода.

Не разбрах, кой, какво иска да окупира. Могат - бягат.
Пак не разбралия, нали цялата конспирация, която се лансира е че САЩ направиха целия конфликт за да отслабят и разрушат Русия. Тези лодкари, защо бягат към врага ? И те като украинците.
 

Горе