Украйна - Русия какво ви е мнението

Виж, ма @nandibandi на мен пловдивския даже ми лиспва. Само, че ми лиспват кратките му коментари и когато не е толкова зло нападателен. Има една разлика, че аз се поставям или мога да си представя, какво е поне донякъде да си в ролята на другия. И си представям какво му е на Блинки, аз не бих издържал и мисля, че съм го казвал. Но не е моя работа, то не и работа, ами не е много редно да пледирам за каквото и да е, след като дори не знам за какво става въпрос.
И поне пет пъти съм казвал, че ние сме гостите тук, а защо и по какви причини админите и собствениците решават това, или онова е предимно тяхно право.

Не сме невинни овчици за да изискваме разни неща. Ако бяхме идеални и за пример, ок, ама не е така.

Мога да се обзаложа с теб, че ако ти си админ или модератор, ще банваш наред. Или поне щеше, защото от известно време изглеждаш малко по-добронамерена и разбираща.
 
Някой може ли да ми каже защо купуваме самолети ?
За да им правим оборот, как защо :D

Имаме ли някакво изискване от НАТО за определен брой ?
Причината била, че трябвало да си изравним въздушните сили до стандартите на НАТО!
Иначе току виж ни изключили от НАТО и американците ще си съберат базите и ще си тръгнат от тук сърдити :D
 
Целта на Путин с тая война беше да разстрои западната икономика, започне недоволство от рецесията и инфлацията след гражданите , което да свали антируските либерални правителства и те бъдат заменени с крайно-десни или леви националистични ,расистки , антиимигрантски правителства които да засилят негативните процеси на Запад. В последните години разликата между Русия и Запада стана доста голяма и в невъзможността си Путин да отговори подобаващо и намали тая разлика, като засили руската икономика, той реши да действа в другата посока, като причини с войната рецесия и забавяне на западния възход, но това е временен успех, след който идва задължителния капут на Путин. Даже американския Ленин, другарят Тръмп и болшевиките от Републиканската армия няма да могат да му помогнат на кремълската гад !


Ако искаше да сдържа запада няма нужда от война - трябваше да наложи енергийни санкции на Европа за да сдържа и прави немската икономика не продуктивна и живота на всички на запад по скъп

Санкции на металите - като по този начин сдържа европейските авто производители - никел, както и европейските авио производители,

Санкции на износа на xenon / неон и други инертни газове който се ползват от производителите на чипове


Иначе поста ти е чиста проекция политиката на сдържане я прави САЩ


The RAND Corporation is an American nonprofit global policy think tank created in 1948 by Douglas Aircraft Company to offer research and analysis to the United States Armed Forces. It is financed by the U.S. government and private endowment, corporations, universities and private individuals

Eто го самият план

Overextending and Unbalancing Russia​


Despite these vulnerabilities and anxieties, Russia remains a powerful country that still manages to be a U.S. peer competitor in a few key domains. Recognizing that some level of competition with Russia is inevitable, RAND researchers conducted a qualitative assessment of “cost-imposing options” that could unbalance and overextend Russia. Such cost-imposing options could place new burdens on Russia, ideally heavier burdens than would be imposed on the United States for pursuing those options.

The work builds on the concept of long-term strategic competition developed during the Cold War, some of which originated at RAND. A seminal 1972 RAND report posited that the United States needed to shift its strategic thinking away from trying to stay ahead of the Soviet Union in all dimensions and toward trying to control the competition and channel it into areas of U.S. advantage. If this shift could be made successfully, the report concluded, the United States could prompt the Soviet Union to shift its limited resources into areas that posed less of a threat. The new report applies this concept to today’s Russia. A team of RAND experts developed economic, geopolitical, ideological, informational, and military options and qualitatively assessed them in terms of their likelihood of success in extending Russia, their benefits, and their risks and costs.



Brief:

Details:


rand.png




rand2.png
 
Последно редактирано:
Тази борба за всеки един лев, настройва хората един против друг.
@metaverse ела и ме определи като конспиратор.
 
9 месеца по-късно западната пропаганда е неспособна да представи доказателства за ''военните престъпления'' на руската армия в Буча.

Watch:

 
9 месеца по-късно западната пропаганда е неспособна да представи доказателства за ''военните престъпления'' на руската армия в Буча.

Watch:

Тея YouTube така да ми паднаха в очите. Къде са ФАК чекърите, веднага това видео трябва да бъде свалено и профила на този закрит ! И затвор !
После пък, играел си бил оня лош руснак с кучето, истината е че го гони за да го изядат, понеже няма зоопарк наблизо а те са умрели от глад. Даже очевидци са видели козина и кости на улицата, които приличат на точно това куче!
И ако не е от редит и фак чекър approved защо въобще се качва тук ?
Къде са администраторите на този форум ?
Зеленски още не е направил първата си магистрала и интервю за деня те ще ми постват такива неща рано рано, срамота!
 
Тея YouTube така да ми паднаха в очите. Къде са ФАК чекърите, веднага това видео трябва да бъде свалено и профила на този закрит ! И затвор !
После пък, играел си бил оня лош руснак с кучето, истината е че го гони за да го изядат, понеже няма зоопарк наблизо а те са умрели от глад. Даже очевидци са видели козина и кости на улицата, които приличат на точно това куче!
И ако не е от редит и фак чекър approved защо въобще се качва тук ?
Къде са администраторите на този форум ?
Зеленски още не е направил първата си магистрала и интервю за деня те ще ми постват такива неща рано рано, срамота!
Ако някой си направи труда да изгледа видеото, ще открие, че неуспешният опит за пропаганда е направен от PBS -медия на сената, Сорос и други подобни злокачествени тумори. Същите се позовават на данни, поднесени любезно от Михаил Ходорковски - надежден източник, колкото и украинските източници.

Както говорим от месеци, болшинството цивилни, убити през март в Буча, са убити от укранските обстрели със (забележете!) снаряди, които са забранени за употреба. Останалите са разстреляни впоследствие заради белите ленти на ръцете - колаборационисти.

Толкова за Буча...
 
Ако някой си направи труда да изгледа видеото, ще открие, че неуспешният опит за пропаганда е направен от PBS -медия на сената, Сорос и други подобни злокачествени тумори. Същите се позовават на данни, поднесени любезно от Михаил Ходорковски - надежден източник, колкото и украинските източници.

Както говорим от месеци, болшинството цивилни, убити през март в Буча, са убити от укранските обстрели със (забележете!) снаряди, които са забранени за употреба. Останалите са разстреляни впоследствие заради белите ленти на ръцете - колаборационисти.

Толкова за Буча...
От много години недоумявам, защо ние българите винаги трябва да сме пришити, включително като съзнание към някоя от мощните държави. Това е нашият комплекс за малоценност. Което всъщност е резонно, де. Не мислиш ли?
Може да ми вярваш, или не. Имам познати и някои роднини и в Русия и в САЩ, Германия, Финландия, Франция, Турция и къде ли не, даже в Палма де Майорка, че и ЮАР и като цяло никой от тях не е доволен. Единствено тази в Испания май е доволна. Друг познат бачкаше в Бундестага.
Обаче никой не се върна наистина в България.
Сега, като се замисля, никой не се завърна. Нито един от около 10-на човека, които познавам лично.
 
Ако някой си направи труда да изгледа видеото, ще открие, че неуспешният опит за пропаганда е направен от PBS -медия на сената, Сорос и други подобни злокачествени тумори. Същите се позовават на данни, поднесени любезно от Михаил Ходорковски - надежден източник, колкото и украинските източници.

Както говорим от месеци, болшинството цивилни, убити през март в Буча, са убити от укранските обстрели със (забележете!) снаряди, които са забранени за употреба. Останалите са разстреляни впоследствие заради белите ленти на ръцете - колаборационисти.

Толкова за Буча...
Викаш, цялото нещо инсценираха, наредиха труповете ама забравиха да им свалят лентите? Шерлок, случаят е разкрит!
 
ама забравиха да им свалят лентите?
Тва ли ти е сламката, удавнико? Давиш се!

Ако са колаборационисти (каквито дори според теб трябва да се избиват), защо руснаците ще ги убиват???

Защо западната медийна пропаганда не може 9 месеца да изсмуче от пръстите поне половин доказателство за Буча? Не ми отговаряй - и двамата знаем отговора много добре. ;)
 
Тва ли ти е сламката, удавнико? Давиш се!

Ако са колаборационисти (каквито дори според теб трябва да се избиват), защо руснаците ще ги убиват???

Защо западната медийна пропаганда не може 9 месеца да изсмуче от пръстите поне половин доказателство за Буча? Не ми отговаряй - и двамата знаем отговора много добре. ;)
Екзекутиране на предали са доброволци, брои ли се за половин доказателство ?

 
Руски утайки и путински тролове конспиратори от форума за избягване на бизнес и комуникация : partytime...
Обясни на аудиторията защо, ако можеш разбира се. След това махни този глупав подпис, който не съответства на истината.

Толкова съм лош за бизнес и комуникация, че бих желал да ти опресня паметта с един пример, когато бях един от спонсорите, които спонсорираха наградния фонд на сайта ти за криптовалути и то безвъзмездно ако си спомняш.

Ако не се вземеш в ръце да си поправиш подписа, който не отговаря на истината ще помоля @Blinky да се вземе и да съдейства с това.
 
Последно редактирано:
Екзекутиране на предали са доброволци, брои ли се за половин доказателство ?

Е, точно за такива се говори във видеото на Браян, само че извършени от фашистите. Отново са приписали на рашките украинските зверства. Що ли не се учудвам.

NYT ми иска абонамент и не мога да видя статията и видеото. Не съм сигурна дали не се споменаваше точно тоя материал във видеото на Браян Барлетик, което качих сутринта.
 
Последно редактирано:
Със същите бели ленти са им вързани ръцете.
Значи укрите убиват, ама го приписват на рашките. За кой ли път...

Да си припомним доклада на МААЕ за обстрела на ЗАЕЦ: ''някой стреля и е много опасно''. Някой????

Освен това, ти самият се съгласи, че е много хубаво да се убиват колаборационисти... Белите ленти са точно този отличителен знак. Помагащите на руснаците биват убивани от руснаците - логика търсим ли или само плюваме сащска пропаганда?
 
Обясни на аудиторията защо, ако можеш разбира се. След това махни този глупав подпис, който не съответства на истината.

Толкова съм лош за бизнес и комуникация, че бих желал да ти опресня паметта с един пример, когато бях един от спонсорите, които спонсорираха наградния фонд на сайта ти за криптовалути и то безвъзмездно ако си спомняш.

Ако не се вземеш в ръце да си поправиш подписа, който не отговаря на истината ще помоля @Blinky да се вземе и да съдейства с това.
Какво се занимаваш с тоя наркоман. Виж го, че не знае откъде изгрява слънцето, ако не му го каже редита или телеграма. Слагай го в игнора и не се занимавай с недорасли олигофрени.
 
Обясни на аудиторията защо, ако можеш разбира се. След това махни този глупав подпис, който не съответства на истината.

Толкова съм лош за бизнес и комуникация, че бих желал да ти опресня паметта с един пример, когато бях един от спонсорите, които спонсорираха наградния фонд на сайта ти за криптовалути и то безвъзмездно ако си спомняш.

Ако не се вземеш в ръце да си поправиш подписа, който не отговаря на истината ще помоля @Blinky да се вземе и да съдейства с това.
Теб ще те махна, щото не пишеш толкова много, и просто си жертва на пропагандата, но другите остават, ще ги оставим само като руски тролове и конспиратори, да няма обиди. Работата им във форума е да пишат из тези теми и да пропагандират.

А криптосезоните - ти сам прояви желание, и пари не съм взел, или ги върнах - не си спомням - така ли е?

Впрочем от преди няколко месеца дискусията ни - не приемаше това за война - сега след мобилизацията - война ли е или специална операция?



пс: с тоя подпис те връщам в списъка - като ги махнеш - ще те махна като руски пропагандист.
 
Последно редактирано:

Горе