Украйна - Русия какво ви е мнението

Какво се занимаваш с тоя наркоман. Виж го, че не знае откъде изгрява слънцето, ако не му го каже редита или телеграма. Слагай го в игнора и не се занимавай с недорасли олигофрени.

9f6dd1ee238741ac3118956a87654313.jpg
 
Не само съм първа в списъка, но и само моето име е в курсив (не говоря за члена на ремайна). Как да не се лаская?! :)
 
Освен това, ти самият се съгласи, че е много хубаво да се убиват колаборационисти... Белите ленти са точно този отличителен знак. Помагащите на руснаците биват убивани от руснаците - логика търсим ли или само плюваме сащска пропаганда?
По клиповете нищо, естествено, сигурно сенките нещо...

Правиш ли разлика, завързани ръце зад гърба с бяла лента и такава горе на ръката? Логика ? Аз до колкото си спомням имаше само един труп с такава бяла лента (даже май е същия, който уж ставаше в огледалото), ако има още, сподели.
 
Обясни на аудиторията защо, ако можеш разбира се. След това махни този глупав подпис, който не съответства на истината.
Аз пък съм горд, че ме споменават. То и без това станах руски трол още като казах, че призракът на киев е фейк :D

сигурно сенките нещо...
Ми сенките та. Какво стана с пресловутия клип? И той като буча потъна в небитието на перспективата :D
 
https://en.wikipedia.org/wiki/Bucha_massacre

Кое е потънало точно? И впрочем не е само Буча, жертви навсякъде където са оставали има. Гробове бяха копали на още места, не мога да си спомня имената на местностите.



Разбира се - световна конспирация, която има за цел да обвини русия, и всичко е на сорос и елюминатите - можем да вярваме само на руските правителствени новинарски потоци, ако утре обвинят слънцето във фейк - ще спре да грее.
 
вярваме само на руските правителствени новинарски потоци
Браян Барлетик, бивш американски военен, който живее в Тайван е правителствен поток?

Преди време пусках тук статия, в която руски войник обясняваше защо и как са копали убитите украински войници в гората до не помня къде - отново изкуствена медийна истерия. Не сте чели, тогава няма да пробутвате пропаганда.

Правиш ли разлика, завързани ръце зад гърба с бяла лента и такава горе на ръката?
Клипът доказва ли на 100%, че това са руснаци, а не укри???? Да, верно - руснаците сами са си взривили СП-1 и2, сами обстрелваха ЗАЕЦ и сами саботираха износа на зърно в Черно море. Урковците са невинни и досега никога не са лъгали и правили фейкове...
 
Ами виждат им се прословутите бели лети, както и маркираната машина. Даваш му клипове, как карат хората на същото място, където ги откриват убити но то си знае неговото. Искат доказателства, даваш им... сменят темата и почва иронията.
 
Ами виждат им се прословутите бели лети, както и маркираната машина. Даваш му клипове, как карат хората на същото място, където ги откриват убити но то си знае неговото. Искат доказателства, даваш им... сменят темата и почва иронията.
Да ме прощаваш, ама баш нищо не става ясно от тоя клип. Не виждам ленти, щото клипа е замазан, но виждам хора в редичка, насочвани от войник с автомат. Над клипа пише, че не се знае руснаци ли са, кви са. Чувам като фон двама мъже си говорят на руски и броят хората на опашката с удивление. Ако са украинци, що говорят на руски, нали е забранено?

Освен това не знаем дали това е Буча. И наличието на руска машина в някакво друго видео НЕ ДОКАЗВА АБСОЛЮТНО НИЩО.

Доказателствата ти са като тия, дето Браян ги разнищваше. Кьопави и сакати ''доказателства''. Буча е най-големият фейк в съвременната история, който имаше за цел да спре мирните преговори в Турция.
 
Става ясно, че като ви се дадат доказателства, изведнъж губите зрение, говор и картина.

Над клипа пише, че не се знае руснаци ли са, кви са.
Да.. и в отговор му се дава въпросния клип... на който много ясно се вижда бялата лента. Или ги виждаме избирателно само?

1667830480562.png
Освен това не знаем дали това е Буча.
Как да не знаем, като същите хора със същите дрехи ги намираме убити на същото място.

1667830589385.png
Същата сграда, отзад...1667830665410.png


Убитите и въпросния човек със синята блуза по който се следят хората. (понеже цвета е най-ярък и лесно различим). Същия се вижда от клипа с дрона, на който има войници до телата, а от другата страна маркирани руски машини.

277779453_306485781593591_7230207440383968953_n.jpg


Доказателства и доклади ще има също, когато се направи трибунал след войната. Ти какво ще признаеш за доказателство, да е само един клип от началото до края, да има на него самата екзекуция и след това интервю с лични карти и включен GPS за да е сигурно, че са руснаци и че са в Буча?
 
Още ли млатят яко?

https://segabg.com/node/231235
Киев обмисля евакуаця на 3 милиона цивилни украинци заради липсата на ток, вода и хранителни запаси и мобилизация на около 100 000 мъже - дали па не ги млатят?

А, да ми пускаш статии от сега е по-лошо, отколкото аз да ти пусна Поглед инфо. Ако намериш медия, която не е на Сорос, Пентагона или сената - заповядай.
 
Киев обмисля евакуаця на 3 милиона цивилни украинци заради липсата на ток, вода и хранителни запаси и мобилизация на около 100 000 мъже - дали па не ги млатят?

А, да ми пускаш статии от сега е по-лошо, отколкото аз да ти пусна Поглед инфо. Ако намериш медия, която не е на Сорос, Пентагона или сената - заповядай.

IMG_20221107_170937.jpg

Ех че гордост за руската армия да млатят цивилната инфраструктура от безсилие да победят на фронта. Но на това съм ти отговорил. Колкото до статията не е анализ на "Сега", а в нея има колкото искаш източници от "Телеграм" и "Туитър".
 
Ех че гордост за руската армия да млатят цивилната инфраструктура от безсилие да победят на фронта
Да се върнем на мой въпрос от преди няколко страници където фаста се направи на чук, че не разбира. НАТО и САЩ на брифингите си при военни операции определят ударите си по цивилна инфраструктора ( летища, електропреносна мрежа, водоизточници и т.н.) като блестяща стратегия.

Сега това когато се прави от Русия е тероризъм, объркан съм. Ревахте за модерна война, получавате и хоп нова драма. Пророних по една сълза за всяка скъсана жица в Украйна....
 
Последно редактирано:
Да се върнем на мой въпоре от преди няколко страници където фаста се направи на чук, че не разбира. НАТО и САЩ на брифингите си при военни операции определят ударите си по цивилна инфраструктора ( летища, електропреносна мрежа, водоизточници и т.н.) като блестяща стратегия.

Сега това когато се прави от Русия е тероризъм, объркан съм. Ревахте за модерна война, получавате и хоп нова драма. Пророних по една сълза за всяка скъсана жица в Украйна....

За НАТО и САЩ бих казал, че са същите боклуци, ако направят подобно нещо където и да е, без Ислямска държава, които не ги броя за хора, защото биха ти отрязали главата само, защото си с друга вяра. По пътя на логиката Путин боклук ли е?
 
Киев обмисля евакуаця на 3 милиона цивилни украинци заради липсата на ток, вода и хранителни запаси и мобилизация на около 100 000 мъже - дали па не ги млатят?

А, да ми пускаш статии от сега е по-лошо, отколкото аз да ти пусна Поглед инфо. Ако намериш медия, която не е на Сорос, Пентагона или сената - заповядай.
Лейвъра е боклук и 1/2
 
Ех че гордост за руската армия да млатят цивилната инфраструктура от безсилие да победят на фронта.
Викаш, имат ракети, ама си ги пазят за цивилната инфраструктура. Не им се гърмят на фронта?

Нещо, което не намирате за странно, е, че Русия има капацитет да срине уморените украинци на фронта, но не го прави. Защо??? Това е въпросът, който мен лично ме гложди. Вервай ми, не е от безсилие. Една от версиите е, че протакат, за да изтощят максимално не само укрите, но и агресивния запад във военно отношение. Не знам, но тия ''победи'' на укрите в Херсон са много странни.

Лейвъра е боклук и 1/2
Ако визираш Leverage, в никакъв случай не бих използвала такъв епитет по негов адрес. Да, малко странен ''пацифист'' е, но поне спори с аргументи, а не с обиди като другите смешни човечета - ремайна и фаста.
 
НАТО и САЩ на брифингите си при военни операции определят ударите

Я дай източник.


И за коя операция говориш точно? Защото пустинна буря 1 - за 1 седмица бяха разпарчетосали цялата военна и комуникационна структура / радари / комуникации на Садам - никой не е спирал и бомбандирал целенасочено цивилни обекти, а пък никой и не казва, че не се случват, но не е въпрос на стратегия.


НАТО освен в Сърбия не са участвали в някакви операции, колкото и да ви промиват мозъците руските медии
цък и тук за арабите след 11 септември и участието на нато.


Та за кои брифинги говориш точно и кои военни операции - дай да видим какво си чел?

За Ирак и Афганистан - всичко приключва доста кратко, разбира се че има цивилни жертви, но дай да видим какво си гледал и чел за брифингите.
 
Викаш, имат ракети, ама си ги пазят за цивилната инфраструктура. Не им се гърмят на фронта?

Нещо, което не намирате за странно, е, че Русия има капацитет да срине уморените украинци на фронта, но не го прави. Защо??? Това е въпросът, който мен лично ме гложди. Вервай ми, не е от безсилие. Една от версиите е, че протакат, за да изтощят максимално не само укрите, но и агресивния запад във военно отношение. Не знам, но тия ''победи'' на укрите в Херсон са много странни.


Ако визираш Leverage, в никакъв случай не бих използвала такъв епитет по негов адрес. Да, малко странен ''пацифист'' е, но поне спори с аргументи, а не с обиди като другите смешни човечета - ремайна и фаста.
Заради такива страхливи кокони, като теб ще ни мачкат.
 

Горе