Украйна - Русия какво ви е мнението


Храни куче да те лае. Такава сган ли искате в България?
Да.
Искаме я вместо такива като тебе. По-добре те да дойдат и да останат и такива като тебе и нандито да си заминат.
 
Да.
Искаме я вместо такива като тебе. По-добре те да дойдат и да останат и такива като тебе и нандито да си заминат.
По-добре е да хванеш дървената сопа и бегом към Украйна да се биеш за свободата на цивилизацията. СМЕШКА
 
като не им изнася от хотела в рейса и в харманли при афганците и сирийците, и едните и другите са бежанци
 
Ето това ще е икономически добре за нас, защото след това ще се отворят много врати и възможности
Ама как "след това", те отдавна почнаха да си валят икономическите възможности :D :

 
като не им изнася от хотела в рейса и в харманли при афганците и сирийците, и едните и другите са бежанци
Хората от наводненията във фургони, ама укрите в хотели. Продажници много...
 
Дай пример какво ти е пействано, и аз изписах една камара неща, ти ми връщаш някакво меме и 1 изречение. Иначе да - мемето е чудесно относно руската армия дето мачка наред.
пс: наистина искам да видя кой мейнстрийм е казвал, че 90% нещата са щели да бъдат 'овладени'?

Първо беше ирония с "кога ще почва великата контра-офанзива", сега "тва ли беше, що спря там"... малко що си с шапка, що си без шапка. Верно, кой тук някога е твърдял, че за 2 месеца 90% от окупираните територии ще са овладяни? Украйна си е върнала 50% от овладяната от Русия територия през тази година.


Между очакване и твърдение има разлика.
И на вас ли трябва да ви разаснявам собствените ви постове?

От постовете ви за бягащи войници, такива дето се предават и продават техниката, лендлийзовете, милиардите кинти, съпорта от НАТО и Европа...развети знамена, радващи се овсободени люде, всекидневния бой по руските ватници, обути с чифт ботуши и с пушкала от миналия век.. МЕ КАРАТ ДА ИМАМ ОЧАКВАНЕТО, че нещата са към своя край.. ма на картата излиза друго.

Напрайх едн анимациийка да се види как се движат нещата по картата от ден 1 до сега...


Общо взето след края на март, когато се разбра, че Киев няма да се даде "политически" и че ще играе с ЕС и УС има едно изтегляне и прехвълряне към Луганск.. и въпросната офанзива в около Харков от края на Август. По-късно там също се обяви изтегляне към Луганкс и Донецк. Както се вижда и двете територии около Киев и Харков се превземат за по 2 дни... и в един момент.. СТОП машина.

Ми ши ма извинявате... ма след целия тоо съпорт за Украйна + 51 други държави, срещу тия с външните тоалетни... нещата не изглеждат така както се мейнстриймват или?
 
Шокиращо! Жителите на Херсон са поставили украински флагове по площада и очакват нацистите да ги превземат и тероризират отново, а може и всичко това да е снимано в Холивуд, знае ли човек...

1668167787450.png
1668167808081.png
1668167837702.png
 
Последно редактирано:
Между очакване и твърдение има разлика.
И на вас ли трябва да ви разаснявам собствените ви постове?

От постовете ви за бягащи войници, такива дето се предават и продават техниката, лендлийзовете, милиардите кинти, съпорта от НАТО и Европа...развети знамена, радващи се овсободени люде, всекидневния бой по руските ватници, обути с чифт ботуши и с пушкала от миналия век.. МЕ КАРАТ ДА ИМАМ ОЧАКВАНЕТО, че нещата са към своя край.. ма на картата излиза друго.
Братко, това какви са ти очакванията си е твой проблем, ти може да очакваш, че до Марс ще стигнат, това какво ни касае нас? Виж какво става, вече и в Херсон се веят украински знамена, продължава си "стратегическото отстъпление" планирано още от Март месец, нема се плашиш.
 
Добре че са индийците да кажат новините от "Запада", че наш Петко гледа БТВ и малко се обърква...

 
Братко, това какви са ти очакванията си е твой проблем, ти може да очакваш, че до Марс ще стигнат, това какво ни касае нас? Виж какво става, вече и в Херсон се веят украински знамена, продължава си "стратегическото отстъпление" планирано още от Март месец, нема се плашиш.

Ми като си са мой проблем, що са опитваш да ми го местиш от левия в десния? Вей си знамената и се радвай.
Мен ми е интересно влиянието на массмедията върху ПРОСТолюдието, а не твоите опити да изглеждаш интелегентен.
В случая ти като копи/пейстър на това влияние просто ми снасяш материал, за което ти благодарим.
 
Същият наш Петко останал с впечатлението че БГ-то вече а-ха да влезе в Европата, всичката му е наред, и даже иска да воюва с Русия!

 
Ми като си са мой проблем, що са опитваш да ми го местиш от левия в десния? Вей си знамената и се радвай.
Мен ми е интересно влиянието на массмедията върху ПРОСТолюдието, а не твоите опити да изглеждаш интелегентен.
В случая ти като копи/пейстър на това влияние просто ми снасяш материал, за което ти благодарим.
Ми те си се веят, нали се чудеше що са спрели, ето, продължават да си връщат територия. Ти кажи, що като ги бомбандираха "ежедневно" сега сами си слагат знамето и ги посрещат на площада? Сигурно е някъв Стокхолмски синдром?

 
Аууу, ама тия с лайняните знаменца, тва са всички 80+% дето гласуваха на референдумите. Що не казвате, че в Херсон живееят 10-20 човека макс?
 
Ми те си се веят, нали се чудеше що са спрели, ето, продължават да си връщат територия. Ти кажи, що като ги бомбандираха "ежедневно" сега сами си слагат знамето и ги посрещат на площада? Сигурно е някъв Стокхолмски синдром?


Ми радвам се, то след толкова много финансова и военна помощ, срещу крепостни селяни... щеше да е голям срам, я все пак кажи как точно си я върнаха? Очавкам, че ще е било след някоя епична битка. Ма ай няма да та занимавам с моите очаквания..

Иначе.. бомбенето беше на друго място.. тебе кеепскролинга отдавна те отнесе на следващата порция шит, ама аз бомбенето си го следя.. а то си продължава.
 
Няма нужда да изброявам. Излез поговори със случайни хора, пътувай в поне 10 населени места във всеки край на България и ще разбереш сам.
Продължавайки да се правя на чук да ти кажа само почти нямам познати и приятели в БГ да са на страната на Украйна. Та 2-3ма заблудени фейсбук герой със знаменца на профила напълно ме убеждават, че няма никаква причина да сме на страната на Украйна
 
М/у другото тука много неравностойн стана спорът - укрофилите доста анемично го дават откъм аргументация...
 
Шокиращо! Жителите на Херсон са поставили украински флагове по площада и очакват нацистите да ги превземат и тероризират отново, а може и всичко това да е снимано в Холивуд, знае ли човек...

Виж файлът 26570
Виж файлът 26572
Виж файлът 26573
Е нали целия град бил миниран? Какви са тея щастливи граждани?
 
Ми радвам се, то след толкова много финансова и военна помощ, срещу крепостни селяни... щеше да е голям срам, я все пак кажи как точно си я върнаха? Очавкам, че ще е било след някоя епична битка. Ма ай няма да та занимавам с моите очаквания..
Ами да, държавите които ги нападат, получават помощ, големи безсрамници. Как си я върнаха? Е, всички знаем, че руснаците от кумова срама и хуманизъм я отстъпиха доброволно, винаги са били джентълмени.

Аууу, ама тия с лайняните знаменца, тва са всички 80+% дето гласуваха на референдумите. Що не казвате, че в Херсон живееят 10-20 човека макс?
Аууу, а къде бяха тия 80% да посрещат освободителите? Май пак бяха тия "20" човека, които ги разпръскваха с шокови гранати и стрелба във въздуха.
 
Дейба холивудците, глей как са клонирали тия "20" човека с холограми и са ги размножили, тцтц. Според мен са зели кадри от 94г. в България и са сменили знамената с украински, много са добри ама нема им се вържем на поредната пропаганда.


 
Ами да, държавите които ги нападат, получават помощ, големи безсрамници. Как си я върнаха? Е, всички знаем, че руснаците от кумова срама и хуманизъм я отстъпиха доброволно, винаги са били джентълмени.
Ма нека си получават и да мачкат.
Следващата помощ, която ще получат ще я връщат до 2070... а на още по-западните... ше има да им лижат... столетия сигурно.

 

Горе