Украйна - Русия какво ви е мнението

Зеленски май са го пратили в 9-та глуха, Виктория Нюланд щяла скоро да ходи в Москва да преговаря!
Не им харесва на западняците каква черна дупка е Украйна!
 
Зеленски май са го пратили в 9-та глуха, Виктория Нюланд щяла скоро да ходи в Москва да преговаря!
Не им харесва на западняците каква черна дупка е Украйна!

Шизофрения? Нали те ги бяха накарали да нападнат Русия, пък Путя само се защитавал? Смеси конспирациите. Аз го казах и на предната страница. Сега е това - утре ще кажеш, че САЩ водят прокси война, вдругиден, че земята е плоска, след 3 дни как пращат слабо оръжие на зеленски, след 4 дни - че се месят като пращат оръжие, след 5 ще плямпаш, че всичко е договорено и цирк, след 6 че САЩ са разрушили Европа...

пс: линк що не пускаш?

"That which can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence." - След сериозния ти анализ и мнение от преди 3 месеца как Китайския Юан златен превзема света заедно с рублата до 2 месеца, а всички се гърчат и целуват краката на Путин - ще взема да ти повярвам и на това.
 
Последно редактирано:
Не че нещо ма от както се разбра, че боНбите са Украински, много се нащъбирхте.
Още преди да се разбере, казах че най-вероятно са от украинско ПВО, така че спести си ферманите.

"Тактическото отстъпление" от Херсон, организирано и планирано месеци по-рано...
Руснаци се изтеглят, но опитват да повредят изоставен катер с гранати и стрелба. В резултат им отговарят собствените им сили. Както се вижда, тактиката е на много високо ниво.

 
Е сори, че не може да се кефим докато на 400км се води война, дето 6 месеца казвахте, че не било война, а нещо друго си, щото тъй казал Путя. Я виж транса как като чуе за някой цивилен обект ударен с бомба на стотици км от реалните бойни действия - се подмокря.

Гледаме ви сеира просто, как не можете една теза да си развиете - накрая никой не разбира какво и искате да пропагандирате точно - вмомента САЩ виновни, след 2 минути САЩ давали старо оръжие, на другия ден САЩ водели прокси война, след 2 дни САЩ се били разбрали с Русия - добре, че поне не изказвате никога мнение с торбалантролски, че ще психясате като транса.


Те тезите си се развиват нормално, ама иначе си прав за разбирането, аз затуй препоръчах разни книжки.

Ами нещата са динамични, аз ко да напрайм за бавните реотани? И вчера боНбите бяха Руски, днес са Украински, а след кто СКОРО излязат резулатите от разследването може и да са Полски...
 
Ами нещата са динамични, аз ко да напрайм за бавните реотани? И вчера боНбите бяха Руски, днес са Украински, а след кто СКОРО излязат резулатите от разследването може и да са Полски...
Сакън, недей. Знаеш, Полша му е болна тема. Ще докараш на всички ни главоболие :D
 
Още преди да се разбере, казах че най-вероятно са от украинско ПВО, така че спести си ферманите.
Имал си кратък момент в реалноста. Браво! Ето ти боНбонче.
Нищо, че осем часа преди да си стигнал то това заключение.. пуснах рецепта как се готви фейк.
Ферманите са си твои патент, нема се месим там.
 
Те тезите си се развиват нормално, ама иначе си прав за разбирането, аз затуй препоръчах разни книжки.

Ами нещата са динамични, аз ко да напрайм за бавните реотани? И вчера боНбите бяха Руски, днес са Украински, а след кто СКОРО излязат резулатите от разследването може и да са Полски...

Ами нещата са динамични.


На теб каква ти е тезата и изобщо какво ти е мнението - само мънкаш от 5-6 страници - какво били писали медиите - след като ти показахме не само медиите какво пишат, а и позицията на НАТО и на другите - вчера си вдигна дисагите. Днес реши пак да повтаряш същото нещо, което изчете и реши да пускаш същите неща, които ти ги адресирахме още вчера - ти не адресира нищо, а идваш на другия ден със същите тъпотии - като бавно развиващи ли да ви третираме? Има логика де.
 
Имал си кратък момент в реалноста. Браво! Ето ти боНбонче.
Нищо, че осем часа преди да си стигнал то това заключение.. пуснах рецепта как се готви фейк.
Ферманите са си твои патент, нема се месим там.
Я кажи ти как стигна до заключението чия е ракетата?


@EGraphix ахахаха - организация и тактика по рускиму. Транса да каже, сигурно са ЦРУ агенти или елюменатите и плащат.
 
Ами нещата са динамични.


На теб каква ти е тезата и изобщо какво ти е мнението - само мънкаш от 5-6 страници - какво били писали медиите - след като ти показахме не само медиите какво пишат, а и позицията на НАТО и на другите - вчера си вдигна дисагите. Днес реши пак да повтаряш същото нещо, което изчете и реши да пускаш същите неща, които ти ги адресирахме още вчера - ти не адресира нищо, а идваш на другия ден със същите тъпотии - като бавно развиващи ли да ви третираме? Има логика де.

Виж ми първото мнение по темата, 5 часа след падането на боНбата и 3 часа след първите публикации.

Ма ти уж спориш водиш, а не знаеш кво е казал другия.
 
Имал си кратък момент в реалноста. Браво! Ето ти боНбонче.
Нищо, че осем часа преди да си стигнал то това заключение.. пуснах рецепта как се готви фейк.
Ферманите са си твои патент, нема се месим там.
Ау, ти беше първи, получаваш пастичка...

Нещо за "тактическото отстъпление" или като не ти отговаря на тезите, го пропускаме?
 
@NovaPS


Туй ли ти е мнението бе Мурзилке ?

СигОрно Путя е разположил ПВОтата сред жилищните сгради?
A дали е било отломка или дирктно ПВОто са е хакнало.. сигурно ще има разследване и СКОРО ще научим резултатите.

Първото е въпрос - такива си ги задавате винаги 600 страници, като нямате източници и аргументи - свикнали сме.

Втората част обаче е по-интересна. Опитал си се да се подиграеш, и да обясниш с насмешка, че няма да научим нищо, защото ще прикрият всичко - само, че ти набиха мурзилската кратуна няколко часа след подигравките ти.

И руското робско мислене много дразни - видиш ли, щото медиите писали нещо - значи 'запада' ( като че ли е една страна ) - им го е прошепнала. Той колхозника знай, че всичко що е новини и АНАЛизи в руското пространство е state контролирано, та решава че 'запада' е една страна и една медия, дето Елюминатите и дърпат конците.
 
Последно редактирано:
@NovaPS


Туй ли ти е мнението бе Мурзилке ?



Първото е въпрос - такива си ги задавате винаги 600 страници, като нямате източници и аргументи - свикнали сме.

Втората част обаче е по-интересна. Опитал си се да се подиграеш, и да обясниш с насмешка, че няма да научим нищо, защото ще прикрият всичко - само, че ти набиха мурзилската кратуна няколко часа след подигравките ти.

Тва отговор към Грапикса къде пусна клип, че руска ракета е целнала жилищен блок.

Иначе та видяхме как боравиш с информация. Тотал щета.

Пробвай пак.. темата за боНбата не е от Март, ама ако искаш почни от 1-ва страница.
 
Ау, ти беше първи, получаваш пастичка...

Нещо за "тактическото отстъпление" или като не ти отговаря на тезите, го пропускаме?

Да, идиоти са. Не виждам това какво общо има с "тактическото отстъпление", но щом теб те кефи и ти дава некво самочуствие, аз проблеми нямам.

Ще споделим за хиляден път, че мен ме вълнува мейнстрийм страна.
 
Когато ракетата ти обърка изтока със запада
 

Прикачени файлове

  • ezgif-1-b89b2a2891.jpg
    ezgif-1-b89b2a2891.jpg
    457 KB · Преглеждания: 19
Тва отговор към Грапикса къде пусна клип, че руска ракета е целнала жилищен блок.

Иначе та видяхме как боравиш с информация. Тотал щета.

Пробвай пак.. темата за боНбата не е от Март, ама ако искаш почни от 1-ва страница.



dc846a94a8dd8a0848ff082c5954cf26.png



Та не разбрах - къде ти е мнението и тезата?


Чети какво си пускал, и как ти пишат в статиите дето превеждаш, че все още нямат информация. Кво ни занимаваш изобщо с коя медия какво писала - като че ли НАТО или Полша са нападнали Русия, заради някакви фалшиви новини или недоглеждане на медиите/ бързане / или пък тайна конспирация - няма такова нещо.


Никъде не видях и не прочетох в мнението ти също - това, което сега мрънкаш - категоричните доказателства и факти / или кое те накара и те убеди, че това е украинска ракета - още преди НАТО да оповести нещо.
 
Чети какво си пускал, и как ти пишат в статиите дето превеждаш, че все още нямат информация. Кво ни занимаваш изобщо с коя медия какво писала - като че ли НАТО или Полша са нападнали Русия, заради някакви фалшиви новини или недоглеждане на медиите/ бързане / или пък тайна конспирация - няма такова нещо.

Това е рецепта за приготвяне на фейк, а веднага след мен се вижа кой вече е похапнал

Нека опорките, че това са украински ракети, изстреляни нарочно по Полша с цел провокация, започнат СЕГА! Навсякъде почна да излиза инфо, че са руски ракети. Има и доста снимки вече. Нека поляците потвърдят, какво се е случило, но при всички положения, това е голяма греда за бункермен.

Започни с книжката дето препоръчах. Мноооого неща ще те си се изяснят. Обещавам.
 
Да, идиоти са. Не виждам това какво общо има с "тактическото отстъпление", но щом теб те кефи и ти дава некво самочуствие, аз проблеми нямам.

Ще споделим за хиляден път, че мен ме вълнува мейнстрийм страна.
Общото е, че думата "тактическо" е излишна.

Иначе за мейнстрийма, какво мислиш за руския мейнстрийм? Там има ли същите похвати, които се виждат в западния? Дали навсякъде мейнстрийма не действа по един и същ начин, а западния не е някакво изключение? Целта е новината да се изкара бързо, да са първи, а дали е истина или потвърдена не ги интересува, важното е да я продадат първи. Западния мейнстрийм се държи от няколко големи корпорации, а руския от различни олигархични кръгове около Кремъл. Понеже тук основно се громят западните медии, интересно ми е мнението ти за руските.
 
Това е рецепта за приготвяне на фейк, а веднага след мен се вижа кой вече е похапнал



Започни с книжката дето препоръчах. Мноооого неща ще те си се изяснят. Обещавам.


По педеруZки както сме ви свикнали - игнорира всичко и смени темата.
"рецепта" за шикалкавене ми се вижда на мен - мрънкаш от 3 страници и не може да разберем какво - медиите това, медиите онова. Като няма какво да кажем - сменяме всичко.

@EGraphix Кво го питаш за мнение - такива руски мекотела като трола и този не изказват мнения. Аз от 2 страници го питам за мнението му - пуснал 3 западни новини, и така разбрал, че ракетата била украинска - русофилията уврежда мозъка при всички положения, и възможността на човек да мисли и да има причинно следствени връзки.
 
По педеруZки както сме ви свикнали - игнорира всичко и смени темата.
"рецепта" за шикалкавене ми се вижда на мен - мрънкаш от 3 страници и не може да разберем какво - медиите това, медиите онова. Като няма какво да кажем - сменяме всичко.

Ма тва, че не разбираш отговора не означава смяна на темата, а че просто не разбираш отговора.
 
Ма тва, че не разбираш отговора не означава смяна на темата, а че просто не разбираш отговора.

Отговор няма, както и обещаното ти мнение ако върна назад, как на 100% си бил сигурен, че ракетата е украинска.
 

Горе