Украйна - Русия какво ви е мнението

Е, как няма да намерят руски документи описващи подробно плановете на армията .... Ти какъв шаран си батко....
 
Е, как няма да намерят руски документи описващи подробно плановете на армията .... Ти какъв шаран си батко....
Суровикин си е забравил папката с подписаните от Путин планове докато бързал да бяга от Херсон.
 
Е, как няма да намерят руски документи описващи подробно плановете на армията .... Ти какъв шаран си батко....
Ма, ти изненадваш ли се?
Все пак това е човекът, който държи тайните служби на ЮК и сащ в подчинение - те му се отчитат ежедневно през медиите. Неговият калеко - човек, който разбира от самолетчета Лего, знае с приблизителна точност, че Русия е останала с 3-4 (макс) бомбандировачи.

Няма тайни за тоя ''експерт'', така че логично е да има достъп до тайни документи, описващи подробно руската военна стратегия относно уйня - от начало до край.... А, оня джънк-фууда му приглася. Първа клакьорка на капитана на отбора.
 
То е ясно, че ще кажат, че е фейк, все пак това са троловете, които няколко месеца обясняваха, че не било война, чак след моГилизацията се осъзнаха и то не защото нещо в тях им светна, че са в грешка, а щото рашките почнаха да говорят, че е война.
 
Последно редактирано:
744ron.jpg
 
Мирен план на Киев от 10 точки би трябвало да е в центъра на обсъжданията в момент, когато Москва обвинява украинската страна, че не желае да преговаря.
Сега разбирам защо толкова го дъвчат това нещо всички путинофили. Щото са го прочели в някоя руска сателитка и в комбинация с липсата им на критично мислене = повтаряне на всичко спуснато от кремъл.

И аз се вкарвам в някакви филми, че седнали и стигнали сами до някакво заключение, че следят събитията, че се интересуват, че извършват мисловна дейност ... а те гледат карбовски и брейка, четат поглед.инфо и идват тук да ни обясняват кой движи света.

Иначе на който му е интересно:
Украинските точки включват:
  • радиационна и ядрена сигурност (Русия да се откаже да заплашва с ядрени оръжия)
  • продоволствена сигурност (сделката за зърното да обхване и други пристанища)
  • енергийна сигурност - изпращане на експерти на ООН, които да оценят разрушенията на критичната инфраструктура на Украйна
  • освобождаване на пленени и депортирани (Украйна смята, че стотици хиляди са принудително изведени от окупираните територии) и размяна на пленници с Русия
  • приемане от Русия на суверенитета и териториалната цялост на Украйна
  • извеждане на руските войски от Украйна и край на бойните действия
  • специален трибунал за престъпленията на Русия в Украйна
  • платформа за оценка на екологичните последици от войната
  • провеждане на международна конференция за следвоенната сигурност на Украйна и гаранциите за бъдещето ѝ
  • постигане на договор за край на войната (чието начало Русия така и не е обявявала).
 
радиационна и ядрена сигурност

И тва от държавата, която в продължение на месеци обстрелва най-голяма ядрена електроцентрала в Европа.

Вече съм твърдо убедена, че няма по-противна сган от уйньо-фашистите.

Едните стрелят по цивилните в Донбас, а другите им карат хуманитарна помощ.
В задачата се пита: Уйня или Русия смята хората там за "наши" и дали референдумите са легитимни?

 
Последно редактирано:
- Как е в Украйна?
- Ами руснаците воюват с НАТО.
- А имат ли някакви загуби?
- Много - губят танкове, самолети, кораби и дори генерали...
- А НАТО?
- НАТО още не са дошли.


Подсетих се от видеото какво става с авиацията на блатните? Иранските дронове тръгнаха ли от Иран?
 

Гледам тука някакво видео, споменават, че руснаците пуснали нов ъбдейт, с който ще детектват локацията на изстрелване на химарсите - някой ако има някой линк с повече инфо да даде.

Коментарите са comedy gold

I thought they have destroyed all the HIMARS?

Russia make a lot of claims. Almost as terrifying as the BMP-T, the T-14 Armata, the upgraded version of the T-90, the SU-57, the Slava class cruiser and so on. In their version of the multiverse, Russia is winning that war.


Russia and its typical weapons claims, "100% accurate software, we also have the Tornado S, better than Himars!" Like a cheap furniture store TV commercial, "Sunday!! Sunday!! Sunday!!

The Russians have been unable to destroy one HIMARS! NATO has learned so much from the tactics deployed by the Ukrainians both in these systems and in the use Anti tank Missile systems!

Russian air defense units have received new 'software' that enables them to counter Himars more precisely. ---- New 'software' = a non-intoxicated operator?

Ok. Now I'm waiting for unsinkable version of Moskwa battle ship.

You forgot that himmars can use atacms to hit russian at a 300 km

how will that happen??? it takes more than software to counter the hmars, you have to get a new missle to do that. and Russian weapons are not known for their accuracy.

If a Russian official claims something, we have to take it as 120% accurate.
 
Последно редактирано:
Според Соловьов България и Гърция са с най-малка подкрепа за санкции срещу Русия с по 51 %. Холандия 93 %, Финландия 95 %, Швеция 97 %. Няма източник за тези данни в поста му. Всичко ми изглежда "нормално". Ако беше по-различно отдавна нямаше да сме в преход. В България се води война срещу демокрацията след 89 год. Бившите ДС агенти създадоха мутрите с цел дестабилизиране на страната, по-късно завладяха изпълнителната власт, съдебната власт и прокуратурата. В момента си играят на евроатлантици и си пълнят офшорните сметки от европроекти, докато изпълняват руските интереси. Същата дестабилизация като мутренската, но на пръв поглед малко по-цивилизована. После защо не ни приемат в шенген...


Групи свързани с руското разузнаване от дълги години си играят на масони и тамплиери. Всякакви кръгове, които водят към Русия - "Възраждане" (не партията, а бизнес ккуб), "Монтерей", "Банкя", "Мултигруп", "Лукоил" и още много "масонски" кръгове, които в България са проруските олигарси с общи интереси - проруски марионетки. Всички те дестабилизират държавата години наред.

* За българските масони сами си намерете инфо и ги вижте кой са, защото списъка е много голям. Почти всички са ДС агенти.

После "демокрацията ни отне всичко"

Цитат на руския трол К.Н
 
Няма източник за тези данни в поста му.
Аудиторията му от амеби не ѝ трябват източници.
Нали така, путинофили?
 
Аудиторията му от амеби не ѝ трябват източници.
Нали така, путинофили?

Мисля си, че е прав. Определено се постараха и според мен успяха да ни добутат в една демократична държава с руска орбита. Според много хора в Путин е спасението, а всъщност от него е нашето задкулисие. Многократно съм давал за пример Румъния като компас как трябваше да се развием, но капитала е в тези проруски кръгове споменати в предния ми коментар.
 
Според Соловьов България и Гърция са с най-малка подкрепа за санкции срещу Русия с по 51 %.
Това тука може да има нещо общо:

... ама от друга страна, дедазнам.. Русия освободи Гърция от Османското владичество и затва гърците са така положително настроени.

Обаче при нас това нема логика, щото 1878-ма, вместо да ни освободят, нахлуха, разбираш ли, и ни ПОРОБИХА! :eek:
(според евроатлантическата наука)
 
Това тука може да има нещо общо:

... ама от друга страна, дедазнам.. Русия освободи Гърция от Османското владичество и затва гърците са така положително настроени.

Обаче при нас това нема логика, щото 1878-ма, вместо да ни освободят, нахлуха, разбираш ли, и ни ПОРОБИХА! :eek:
(според евроатлантическата наука)

Този коментар ме разсмя! Къде ме върна в 1878 г.?! За ерата на динозаврите да пишем? Аз не съм русофоб, а путинофоб. Благодарен съм на Русия за освобождението, въпреки че то си има цена, но това е друга тема. Поста ми беше за прехода. За това кои хора движат нещата в нашата страна - русофили с маски на евроатлантици колкото искаш. Много са, но ето ти едно име Румен Ралчев.
 
Последно редактирано:

Горе