Украйна - Русия какво ви е мнението

Да, сутрин с кафето, обикновените хора имат време. После работят. ;)
А, що чак днеска получи тоя проблясък? Нас вчера сутринта ни наричаш безделници, а днес се оправдаваш, че си ''обикновен'' човек, щото се чудиш къде да се денеш.

Нищо, няма да издребняваме. Радваме се, че днес си по-спокоен и толерантен.

п.с. Ако спрете да чакате Мъск и Безос да се регнат у ПредприеМачО, ще спрете да се притеснявате за имиджа на форума. Топ си е форума. По-добър няма накъде. ;)
 
И индиректно да е, пак трябва да има следи от удара? Може и да е метеорит, като цяло всичко друго но не и директен удар от Руска ракета, прав си.

пп. Можем ли да ги видим тия клипчета?

Хем да видиш как лети ракетата към целта, и да сравниш как се изсипа оная.
 
Пет пъти ти зададох един въпрос, така и не ми отговори. Защо никъде не се вижда удара от ПВО?
Перспективата е такава :D
 

Хем да видиш как лети ракетата към целта, и да сравниш как се изсипа оная.
Ами отново, нищо такова не виждаме в небето. Иначе много възможна и реална хипотеза "индиректно, може нещо да се е повредило". Лети по същия начин, "изсипва се", когато стигне целта.

От едната страна имаме 2 клипа, на които не се вижда контакт от ПВО нито пък пропуск, а една ракета, която се удря в/до жилищна сграда. От другата страна имаме една мистеря, защо човека снима на там. От тези неща, по-логичното заключение е, че е нещо свързано с ПВО, защото човека снима в тая посока. Ок, съгласи ме.
 
Ами отново, нищо такова не виждаме в небето. Иначе много възможна и реална хипотеза "индиректно, може нещо да се е повредило". Лети по същия начин, "изсипва се", когато стигне целта.

От едната страна имаме 2 клипа, на които не се вижда контакт от ПВО нито пък пропуск, а една ракета, която се удря в/до жилищна сграда. От другата страна имаме една мистеря, защо човека снима на там. От тези неща, по-логичното заключение е, че е нещо свързано с ПВО, защото човека снима в тая посока. Ок, съгласи ме.

Т.е. ако тва въобще е х22, тряя да приемем, че са хвърлили 1м за ракета да свалят, част от блок в Днепр. Защото според теб.. това е крайната цел, като си взел предвид траекторията на падането на ракетата към целта и чистото небе. Ми ок.
 
Т.е. ако тва въобще е х22, тряя да приемем, че са хвърлили 1м за ракета да свалят, част от блок в Днепр. Защото според теб.. това е крайната цел, като си взел предвид траекторията на падането на ракетата към целта и чистото небе. Ми ок.
Айде ся траекторията, едно нещо като отпадне и се хващаме за друго, първо беше блока, после ПВО, сега това. Тоя същия, дето каза че мислил добре, е изчислил и траекторията, може да провериш. Те хвърлиха десетки милиони в ракети, за да спрат тока на цивилното население, не им знам логиката, а и Путин вчера каза, че производството им на ракети е по-голямо от световното такова, явно не ги бърка.
 
Айде ся траекторията, едно нещо като отпадне и се хващаме за друго, първо беше блока, после ПВО, сега това. Тоя същия, дето каза че мислил добре, е изчислил и траекторията, може да провериш. Те хвърлиха десетки милиони в ракети, за да спрат тока на цивилното население, не им знам логиката, а и Путин вчера каза, че производството им на ракети е по-голямо от световното такова, явно не ги бърка.
О, нищо не е отпаднало, за блока се съгласих, че не е същия. На другите две клипчета достатъчно добре се вижда къде е основната пушилка. Тока спира за всички, не е само за цивилките, потърси тук логика. Ако нямат проблем с производството и не ги бърка мерките работят ли?

Видях му чертежите, още вчера, не е прав.
 
Когато в затвора се срещнат внука на най-големия престъпник в държавата


И безсмъртното синче на непоклатимия прокурор ДС агент


Наследниците на агентурата са много и си мислят, че държавата е тяхна.
 
Наследниците на агентурата са много и си мислят, че държавата е тяхна.
Не разбрах какво общо има с темата, освен че най-върлите евроатлантици също са в този кюп.
 
О, нищо не е отпаднало, за блока се съгласих, че не е същия. На другите две клипчета достатъчно добре се вижда къде е основната пушилка. Тока спира за всички, не е само за цивилките, потърси тук логика. Ако нямат проблем с производството и не ги бърка мерките работят ли?

Видях му чертежите, още вчера, не е прав.
Защо не е прав?

Въпроса е що не видяхме пушилките от ПВО-то в небето, долу къде са били няма особено значение. Нямаш отговор на тоя въпрос.

За кои всички спира тока, военните имат генератори, удрят се градски подстанции през зимата, ясно е каква е целта.
 

Наследниците на агентурата са много и си мислят, че държавата е тяхна.


Не разбрах какво общо има с темата, освен че най-върлите евроатлантици също са в този кюп.
Той е от другата секта - дето и насън ги преследват руски агенти и комунисти.
 
Естония ще предаде на Украйна допълнителна военна помощ на стойност 113 милиона евро. Така помощта на Естония от началото на войната достига над 1% от тяхното БВП. Тея естонци много прости, не знаят ли че така се въвличат във война, малка държава са, нищо не зависи от тях, а те се врът между шамарите, тцтц. На всичкото отгоре граничат и с Русия, потрес, превземат ги до дни.
 
Той е от другата секта - дето и насън ги преследват руски агенти и комунисти.
А бе важното е за укрите пара да има, а техните баби и дядовци кучета ги яли.
 
А бе важното е за укрите пара да има, а техните баби и дядовци кучета ги яли.

Защото преди войната в Украйна бабите и дядовците тънеха в лукс и беше една идилия? Лукойл колко данъци плащаше в България?


Нека да има нещо и за хората, ако тези пари не потънат в някоя черна каса. Иначе въпросът ми не беше ироничен. Кой са тези върли евроатлантици? Бойко с партийната книжка в джоба или ПП? Пуснах по-горе линкче от "политико" да видя мнения по въпроса. На думи е много хубаво, но


При прословутия "преход" държавния капитал си остана в същите хора, само си смениха цвета от червен на син.
 
Естония ще предаде на Украйна допълнителна военна помощ на стойност 113 милиона евро. Така помощта на Естония от началото на войната достига над 1% от тяхното БВП. Тея естонци много прости, не знаят ли че така се въвличат във война, малка държава са, нищо не зависи от тях, а те се врът между шамарите, тцтц. На всичкото отгоре граничат и с Русия, потрес, превземат ги до дни.
Не знам защо въобще споменават такива дребни подаяния.

Това са около 60-70 ракети, а като имаме предвид че основната цел на украинските ракети са ДОНЕЦКИ БАБИЧКИ докато пътуват в атобуса или докато клюкарят пред блока, сещаме се какъв импакт ще има тая помощ върху военните действия :)
 
Въпросният пасквил в Ди Велт е част от по-мащабна кампания, а именно да набута колебаещите се държави в локвата Украйна.

Ние сме ясни, ама Израел? Държавата, която категорично отказа да подкрепи с оръжие фашисткия киевски режим

 
Въпросният пасквил в Ди Велт е част от по-мащабна кампания, а именно да набута колебаещите се държави в локвата Украйна.

Ние сме ясни, ама Израел? Държавата, която категорично отказа да подкрепи с оръжие фашисткия киевски режим


Това личните ти разсъждения ли са, или го прочете някъде? В статията, която публикува, пише, че САЩ са пренасочили тяхно си оръжие, което е било на съхранение при тях. Ти си все по мащабните кампании и картини. На Израел едва ли някоя друга държава може да повлияе. "В локвата Украйна" може да ги набута Лавров

 
САЩ са пренасочили тяхно си оръжие, което е било на съхранение при тях.
Значи, Израел изпълнява функцията на оръжеен склад на сащ, а в същото време:
На Израел едва ли някоя друга държава може да повлияе.

Брех, какви работи научавам!

Понеже съм конспиратор, та се зачудвам дали пък това съхранено оръжие не е било нужно на Израел, за да се брани от арабеските наоколо? И ако да, то сащ разоръжава ли Израел, правейки тази толкова велика държава уязвима спрямо Иран например?

Относно чифутите и Лавров - тия са държавата-нео-либерал. Все па обидени и недоволни, мама му стара.. Може да почнат да мятат консерви с доматена супа по ивицата Газа, та белким хапнат нещо там палестинчетата.
 
Преди малко гледах снимки и видео от Москва: Качват с кранове по покривите на сгради отбранителни системи Панаир С1. В Беларус тренират яко от днес, там пък видеа на Миг 31 заредени с кинжали.
Паралелно с това Урсула и Тони Блеър в Давос говорят за задаващото се голямо зануляване...
Песента армията ми е по-добра от армията ти... не променя нищо. Но че нещо лошо ще се случи съвсем скоро, за мен вече не е дали, а кога...
 

Горе