Украйна - Русия какво ви е мнението

Видяхме и как ПВО пропуска, но удря достатъчно близо, което може да повлияе.
Видяхме, ма тук такова нещо не виждаме. Дали може да повлияе не знам, има ли такива случаи?

Това, че вече говорим не за свалена от ПВО ракета, а за самото ПВО.. обаче още ти е мъгла..
Ако е заблудено ПВО, къде е ударила ракетата, която е пропусната? Размъгли, моля...

Дал съм пример от 2014
Тоест, украинците нямат право да бомбандират нищо, щото може да има косвени жертви, докато руснаците винаги удрят точно, никога няма невинни жертви, а най-често укрите сами се бомбят, нарочно. Такива десетки примери има от двете страни, затова казвам, че е съчинение.
 
... обаче не развързвайте ЛЪВА все още, устискайте още малко!
 
Видяхме, ма тук такова нещо не виждаме. Дали може да повлияе не знам, има ли такива случаи?


Ако е заблудено ПВО, къде е ударила ракетата, която е пропусната? Размъгли, моля...


Тоест, украинците нямат право да бомбандират нищо, щото може да има косвени жертви, докато руснаците винаги удрят точно, никога няма невинни жертви, а най-често укрите сами се бомбят, нарочно. Такива десетки примери има от двете страни, затова казвам, че е съчинение.

Виж, коя ТЕЦ е на отсрещния бряг.

Вече ми се изясни що тоя е снимал в конкретното време и място. Щото е бачкало ПВО-то. То не че имаше друго обяснение, ма друго си е черно на бяло.

pvo.jpg

14:28 В района работи ПВО
14:36 Противовъздушната отбрана и авиацията работят, ние ще отвърнем, въпреки че врагът няма да промени тактиката и продължава да се бие с гражданската инфраструктура, - ръководителят на ОП
14:40 Днепропетровска област — работи по ПВО. Чу се в Днепър
14:43 След взрива се издигна стълб дим (14:42 взрив)
14:58 Пожар в жилищен квартал на Днепър
15:00 Ужасни новини от Днепър. Влязъл в жилищен блок – ОП
След това започва масово споделяне на снимки и видеа от срутения блок.

Ударът е в 14:42, според камерата на автомобила, която показва 15:42, но се предполага, че не нагласен тайм-зоната.
4.png

Знаят, че не могат да ги свалят а правят опити... да им се неначудиш...

Така, тука почва интересната част:

На 15 излиза интервю, в което се казва, че ракетата вероятно е била предназначена за "Придніпровська ТЕС", който се намира на отсрещния бряг, не далеч от блока. Тоя ТЕЦ е удреян и друг път, ма според интервюто, тоя път нацелили блока.

15.jpg

Нека обаче да видим, какво се случва в официалния теле-канал на ТЕЦ собственика в деня на атаката:

tec.jpg

14:49(двайсетина минути след "работата" на ПВО) Противникът обстреля две ТЕЦ ДТЕК, едната от които спря да произвежда електроенергия. При днешния масиран обстрел окупаторите атакуваха две топлоелектрически централи на ДТЕК Енерго, които вече са многократно удряни от врага.

17:52 Окупаторите удрят турбинното отделение на енергоблока на станцията. Един от енергоблоковете е разрушен. Повредени са и други енергоблокове. В момента пожарникарите и служителите на станцията продължават да ликвидират последствията от ракетния удар.

16 Януари - Новини...
От атаките постраждаха две ТЕЦ на ДТЕК, едната, от които - сериозно

17 Януари
В Днепропетровщине се наблюдава изключително висок дефицит на електроенергия поради терористични атаки (https://t.me/dtek_ua/183) дава се линк към новините от 16 Януари.

До сега не е имало прикриване на ударените локации. Що ли..... може би щото ударената ракета не била като на клипчето..

@$INeed$ отбележи ми изгубеното време за днес. Мерси.
 
:D :D :D

1674286332029.png
 
Виж, коя ТЕЦ е на отсрещния бряг.

Вече ми се изясни що тоя е снимал в конкретното време и място. Щото е бачкало ПВО-то. То не че имаше друго обяснение, ма друго си е черно на бяло.

Виж файлът 27329



Ударът е в 14:42, според камерата на автомобила, която показва 15:42, но се предполага, че не нагласен тайм-зоната.
Виж файлът 27330

Знаят, че не могат да ги свалят а правят опити... да им се неначудиш...

Така, тука почва интересната част:

На 15 излиза интервю, в което се казва, че ракетата вероятно е била предназначена за "Придніпровська ТЕС", който се намира на отсрещния бряг, не далеч от блока. Тоя ТЕЦ е удреян и друг път, ма според интервюто, тоя път нацелили блока.

Виж файлът 27331

Нека обаче да видим, какво се случва в официалния теле-канал на ТЕЦ собственика в деня на атаката:

Виж файлът 27332



До сега не е имало прикриване на ударените локации. Що ли..... може би щото ударената ракета не била като на клипчето..

@$INeed$ отбележи ми изгубеното време за днес. Мерси.
От цялото нещо, разбрахме че е работило ПВО, което беше ясно защото има въздушна атака. Съобщава се за 5 ракети в този ден. От двата клипа по време на удара, не се чува или вижда активност на ПВО. Другото интересно е, че се съобщава само за 1 взрив, а уж теорията беше че след удара е гръмнала газ и тогава ония си е сменил версията, тук не виждаме доклад за втори взрив. Ако взрива е един и не е гръмнала газ, едва ли ПВО ракета е способна да нанесе такива щети.
 
Горкото момче от Лвов е получило повиквателна за мобилизация. Добре че няма да има правителство сега, та поне до Април я отложиха у нас...

photo_2023-01-21_11-23-06.jpg
 
 

Обективно?! :cry:

Според службата руската армия използва собствените си войници като пушечно месо в Бахмут, допълва "Шпигел".

Тази част от статията къде е изчезнала?

Огромни са загубите и от двете страни.
 
По принцип Шпигел, винаги изкарва Украйна като малкото дете, което го бият в детската градина.
Според службата руската армия използва собствените си войници като пушечно месо в Бахмут, допълва "Шпигел".
би ли ми показал къде го пише, понеже аз не плащам 1 евро абонамент и не го видях.

 
По принцип Шпигел, винаги изкарва Украйна като малкото дете, което го бият в детската градина.

би ли ми показал къде го пише, понеже аз не плащам 1 евро абонамент и не го видях.


Това е цялата статия.

 

Съветските оръжия в Европа са свършили, сега САЩ ще се молят на Куба, Венецуела и Никарагуа да си дадат техните в замяна на нови американски... Гледах видео на генерал Лаура Ричардсън, не беше много убедителна, но си вярва сякаш...
 
Това е цялата статия.

Не, това е уебсайт, написал статията си въз основа на това, което са прочели или чули, че било написано в Шпигел, не вярвам всички да са абонирани за тях. Без да сме видяли оригиналната статия, ние нямаме право да коментираме кой сайт е по- прав от другия и да правим изказвания от рода на "Тази част от статията къде е изчезнала?", като тя въобще може да не съществува в оригиналния текст.
 
Изменение на климата в последните години видимо има. На 17-ти януари си пия кафето навън по тениска в момента.
Тва ти е калявката от военната подготовка. По-същото време си пия кафето с палтото и вълнината шапка.
 
Не казвам, че световния елит мисли за благополучието на простолюдието денонощно, а че ви правят на зомбита с много конспирации. Филма показва точно това. Борбата е за власт и пари, а в световен мащаб е за ресурси. Но щом искаш да вярваш, че ще те чипират да те следят дали си копаеш картофите редовно, е твое право.


Много взе да ги разбираш нещата, специалист голям стана.

 

Горе