Украйна - Русия какво ви е мнението

Е как бе, на украинците целта са бабичките, не е възможно там некво ПВО да е замесено или "нещо да се е повредило" и ракетата да е паднала, "като талпа". Падне ли укро-ракета у Донецк, целта са бабите, нема две мнения. Иначе въпроса не е изобщо за количеството ама който разбрал, разбрал.
Ма как не са се сетили да пущат ПВОто срещу артилерийските 155ки.
 
Това ти обяснявам, невежество мое, темата няма ниво. Темата сваля общото и показва какви IT-та, "разбирачи" по всякакви теми е развъдил форума. С мен или без мен, все ще се намери някой глупец да я вдигне във фийда, така, че това го задраскай от глупавите си забележки.

Нека ти дам илюстрация на това, което правиш, защото очевидно ти е трудно да схванеш какво казвам:

Две прасета се въргалят и борят в калта. Ти лягаш при тях и започваш също да се въргаляш, назидавайки ги в същото време какви са свини. :)

Друг е въпроса как обсъждането на един сериозен глобален проблем, КОЙТО ЗАСЯГА ПРЯКО ВСЕКИ ОТ НАС, сваля нивото на форума, но няма да го задавам, че съвсем ще се оплетеш.

Хайде да поработим. Лека и спорна на всички ''безделници''.
 
И как точно аз (а не ти) изпадам в противоречие? Нали точно това казах снощи: сащ разоръжават Израел, за да въоръжат уй-на. Вземат си оръжието, което и Израел ползва и ще го възстановят, ''ама друг път'', имайки предвид с какви темпове работи сащ-ския военно-промишлен комплекс. Самите американски сенатори и медии изразяват опасения, че компрометират собствения си отбранителен капацитет, хвърляйки всичко в локвата...

Между другото сащ правят същото и с всичките си ''партньори'', членове на НАТО. Вие дайте, апа ние ще ви възстановим с по-ново, ама не веднага - друг път.

Също така продължавам да стоя зад твърдението си, че изваждайки на показ тези оръжейни маневри, се цели да се хвърли кал върху имиджа на страните, които имат исторически близки отношения с Русия или не искат да подкрепят един фашистки режим.
Както и да е..

Благодаря, че не пропускаш да реагираш на всеки мой пост. На моменти се чувствам доста тягостно, бивайки пренебрегвана и от свои, и от чужди.. :confused:

Хайде пак да пусна статията


САЩ са пренасочили тяхно оръжие, което е било на склад, за да го използват в района при нужда. Израел никога по никакъв начин не са го ползвали. Споменава се също така че си запазвт позицията спрямо Русия. Колкото до това кога и как ще бъде възстановено, това си зависи от американците. Написаното в "Йерусалим поуст" е точно, ясно и конкретно. Твоя коментар е едно свободно съчинение, без нито един факт. Конспирацията за разоръжаване си е в твоята глава.
 
Защо не е прав?

Въпроса е що не видяхме пушилките от ПВО-то в небето, долу къде са били няма особено значение. Нямаш отговор на тоя въпрос.

За кои всички спира тока, военните имат генератори, удрят се градски подстанции през зимата, ясно е каква е целта.

Явно очакваш много от краткото видео, също така нямаме отговор и защо оня снима в конкрерния момент.

Щом ти се изясни целта на ударите по ел. станции, разни производства,заводи и складове дай да видим каква е целта да целиш блок с цивилки.

Иначе чакам да видим подробния анализ на видеото ония, като е готов ща уведомя. Аз неем проблем да си призная грешките, не съм кат фастфууда.
 
Верно, забраих, че HIMARS и GMLRS ги унищожават още по време на доставянето, моя грешка.
Разбирам иронията, но за съжаление не променя фактите.
 
Израел никога по никакъв начин не са го ползвали
Написаното в "Йерусалим поуст" е точно, ясно и конкретно


1674206160302.png

1674206450812.png

Тва е специално за теб, щото живееш със заблудата, че си на страната на правдата

1674206630173.png
 
Виж файлът 27322

Виж файлът 27323

Тва е специално за теб, щото живееш със заблудата, че си на страната на правдата

Виж файлът 27324

Който не вижда Путин като спасителя на света е заблуден, нали. Снощи с тази мисъл заспах. :) По тази конспирация приключих. Давай следващата.
 
Явно очакваш много от краткото видео, също така нямаме отговор и защо оня снима в конкрерния момент.

Щом ти се изясни целта на ударите по ел. станции, разни производства,заводи и складове дай да видим каква е целта да целиш блок с цивилки.

Иначе чакам да видим подробния анализ на видеото ония, като е готов ща уведомя. Аз неем проблем да си призная грешките, не съм кат фастфууда.
Далеч съм от мисълта, че умишлено са целили блока, (въпреки, че не би ме учудило) просто когато масово бомбиш в градска среда има голям шанс някоя ракета да даде отклонение, повреда или някой умен ватник да обърка координатите и да се забие в блок. Ама да се гради хипотеза на база на "щом тоя снимна на там, значи е паднала от ПВО" е смешно.

Видеата са две и са от две различни посоки, а едното снима от доста далече и хваща целия хоризонт. Както виждаш от другите клипове, ракетата пада веднага след удара от ПВО, тоест няма как да не го хванат тези видеа.

Разбирам иронията, но за съжаление не променя фактите.
Каква е логиката украинците да бомбят цивилни?
 
Давай следващата.
На.
Преди няколко дена падна хеликоптер с цялото висше ръководство на украинското МВР.
 
Който не вижда Путин като спасителя на света е заблуден, нали.
Доста елементарно обобщение, което показва липса на аргументи.

Никой не те кара да виждаш Путин като спасителя на света, а да видиш украйна като държавата провокатор за настоящата война. Да я видиш не като демокрацията, за която се представя, а като държавата, потъпкала всички (ВСИЧКИ) писани закони и морални норми.

За това действие какво оправдание ще измислиш?

326377487_680297447219474_387289451723019323_n.jpg


Това са така наречените колаборационисти, тоест етнически руснаци, които помагат на своите. За същите пачата Зеленска каза в интервю ''това са наши хора''. Ок си с всичките лайна, които олицетворява държавата украйна, нали?

Когато изтъквате, че Русия е дикатура, замислете се демокрация ли е украйна?
 
Доста елементарно обобщение, което показва липса на аргументи.

Никой не те кара да виждаш Путин като спасителя на света, а да видиш украйна като държавата провокатор за настоящата война. Да я видиш не като демокрацията, за която се представя, а като държавата, потъпкала всички (ВСИЧКИ) писани закони и морални норми.

За това действие какво оправдание ще измислиш?

326377487_680297447219474_387289451723019323_n.jpg


Това са така наречените колаборационисти, тоест етнически руснаци, които помагат на своите. За същите пачата Зеленска каза в интервю ''това са наши хора''. Ок си с всичките лайна, които олицетворява държавата украйна, нали?

Когато изтъквате, че Русия е дикатура, замислете се демокрация ли е украйна?

Позицията ми е такава, защото съм луд и нямам морал.

 
Далеч съм от мисълта, че умишлено са целили блока, (въпреки, че не би ме учудило) просто когато масово бомбиш в градска среда има голям шанс някоя ракета да даде отклонение, повреда или някой умен ватник да обърка координатите и да се забие в блок. Ама да се гради хипотеза на база на "щом тоя снимна на там, значи е паднала от ПВО" е смешно.

Видеата са две и са от две различни посоки, а едното снима от доста далече и хваща целия хоризонт. Както виждаш от другите клипове, ракетата пада веднага след удара от ПВО, тоест няма как да не го хванат тези видеа.


Каква е логиката украинците да бомбят цивилни?

Тая хипотеза нали я приехме за фейк от съветника, само ти се въртиш още около нея. Вече чистим версията дали въобще е х22, а не примерно заблудено ПВО. Затуй мерим ъгли и начин на падане и питаме що тоя въобще е решил да снима в тоя момент.

Ако ще и 10 да са видеата, ако са в един времеви диапазон няма как да видиш нещо различно.

Е, логиката е да ги освободят от окупаторите. Разбират че Гошо окупатора си купува домати.. и директен хит с артилерията. Вече близо 10 години бачкат по тая схема.
 
Позицията ми е такава, защото съм луд и нямам морал.

Все по-зле. Не знам защо имах по-различно мнение за интелектуалните ти възможности.

Няма да те карам да ми обясниш как изказването на Захарова опрадвава всички (а те са прекалено много) зверства на фашистката държава... Остави..

Айде още малко спомени от началото. Тая кибер война що така тихомълком свърши?

1674215897633.png
 
Тая хипотеза нали я приехме за фейк от съветника, само ти се въртиш още около нея. Вече чистим версията дали въобще е х22, а не примерно заблудено ПВО. Затуй мерим ъгли и начин на падане и питаме що тоя въобще е решил да снима в тоя момент.

Ако ще и 10 да са видеата, ако са в един времеви диапазон няма как да видиш нещо различно.

Е, логиката е да ги освободят от окупаторите. Разбират че Гошо окупатора си купува домати.. и директен хит с артилерията. Вече близо 10 години бачкат по тая схема.
Ами те са в правилния времеви диапазон, ударената ракета от ПВО, (както видяхме на клипа) пада веднага и оставя следи, докато пада. И на двата клипа виждаме падането но следи няма, така че може само да си повтаряш за снимащия и до там.

Това последното, съчинение разсъждение, даже няма и да го коментирам, че е несериозно.
 
Все по-зле. Не знам защо имах по-различно мнение за интелектуалните ти възможности.

Няма да те карам да ми обясниш как изказването на Захарова опрадвава всички (а те са прекалено много) зверства на фашистката държава... Остави..

Айде още малко спомени от началото. Тая кибер война що така тихомълком свърши?

Виж файлът 27325

Ха-ха-ха няма нови конспирации и препрочиташ темата или само в моите коментари ровиш? Чети ги да ти се настроят чакрите на земната вълна където няма рептили и извънземни вмешателства. Завърши със "Слава на Украйна" на много правитествени руски сайтове, онлайн медии и спиране на глобалната мрежа в Раша. Мнението ти за мен е "много важно" и продължавай да ми повтаряш това през десет страници. Благодаря!
 
рептили и извънземни вмешателства
Продължаваш да копаеш дъното. Нямам нищо против... :)
 
‼️ВАЖНО! В Москве и Питере начали размещать системы ПВО, готовится атака дронами ВСУ.

В связи с этим, каждому нужно знать где находится ближайшее бомбоубежище!

В сети появилась онлайн карта бомбоубежищ в Москве и Питере

Адрес ближайшего защитного сооружения возле своего дома теперь можно проверить на карте.

Карта с точными адресами по ссылке: Москва или Питер
https://t.me/+qwvs35DbYU9mNTVi
А по этой ссылке онлайн карта убежищ по всей России.

Сохраняйте, пригодится и лишним не будет!
 
Ами те са в правилния времеви диапазон, ударената ракета от ПВО, (както видяхме на клипа) пада веднага и оставя следи, докато пада. И на двата клипа виждаме падането но следи няма, така че може само да си повтаряш за снимащия и до там.

Това последното, съчинение разсъждение, даже няма и да го коментирам, че е несериозно.

Видяхме и как ПВО пропуска, но удря достатъчно близо, което може да повлияе. Ти търсиш грешката на едно място, аз търся на друго, и то щото сами си сраха в гащите с това инфо и за мен случая стана интересен, а не че търся причина да оправдавам някой.
Това, че вече говорим не за свалена от ПВО ракета, а за самото ПВО.. обаче още ти е мъгла..

Това последното не е нито съчинение, нито разсъждение. Дал съм пример от 2014, където нанасят въздушен удар, по сградата на милицията, в Украински град, с окупирани украиници.. щото там бил щаба на некъв си Игоря Безлера. Може да изгледаш клипчето с овъгленото дете. Иначе тоя Безлера си обикаля до ден днешен...
 

Горе