Украйна - Русия какво ви е мнението

Тия "косвени жертви" минаха ли ви през днешния информационнен поток?
Щото нема кой знае какво отразяване.
Ама както казва един местен "експерт" - "боли от хаймерсите". Тц, тц, тц велика перемога, сринаха болница с външни тоалетни.
Само не мога да разбера къде е воя по всички канали.
 
Един въпрос, който аудиторията, ще разбере трудно.
Минават ли китайците от фаза работническа класа през фаза технологичен двойник и към фаза усвояване...
 
Един въпрос, който аудиторията, ще разбере трудно.
Минават ли китайците от фаза работническа класа през фаза технологичен двойник и към фаза усвояване...
ти къде се изгуби бе ?
 
 
толкова ли не може да направи 10 минутно видео в което да не пуши?
Също като Киро брейка е !
Криза на средната възраст.
 
Не разбираш различните нюанси на речта, ли? Нещо за хумор, ирония... чувал ли си?

Акцентът беше върху Бил (и още е) Гей, а не върху корупцията в кенефа. Тя си е емблема на страната.

Ако не си ти да тълкуваш хумора на проруските сайтове, то те са загубени. Обаче има надежда в глупостите, които пишеш. Не си най-зле руски трол. Бях на рожден ден. На масата имаше човек, който половин час спори, че медиите лъжат и руската армия е пред Киев. Пиеше алкохол, но не беше пиян. Зомби от пропаганда. Не ми повярва, че това не е вярно в десетте минути, в които се опитах да го опровергая.

Но нали преди нялолко страници беше стратега по разоръжаването на Израел от САЩ и те явно се отблагодаряват, че са ги оставили без оръжия.

 
Последно редактирано:
Ако не си ти да тълкуваш хумора на проруските сайтове,
Много съм натъжена от факта, че си тотално неспособен да оцениш свежото ми чувство за хумор. Много! Мъчно ми е за хора, неспособни да оценят добрата шега, ирония и дори сарказъм.

Сериозно ли не вдяваш, че хуморът в конкретния пост си е мой, а материалът, който цитирах е 100% достоверен. Хората са приложили линк към интервюто с Гей - тс, където можеш лично (стига да искаш), да чуеш думите му, които статията цитира. А, ти можеш да наричаш сайта и про-марсиански, ако искаш. Това не отменя факта, че са 100% обективна и достоверна медия. До момента, при всичките ви напъни, не сте дебънкнали нито една дума, написана от въпросния сайт.


Също така туитът, който цитираш, е смехотворен. Поне 1000 пъти беше споменато, че Иран НЕ снабдява Русия с дронове, а им е продала технологията за тяхното производство. Рашките си ги произвеждат сами на своя територия. Ударът на Израел засяга Русия толкова, колкото хаковете на анонимните засегнаха руската космическа програма. ;)
 
Последно редактирано:
Пиша книга:/ )
Със заглавие: "Как да си тръгнеш, без никой да усети липсата ти". :)

Дефи, шегувам се. Радвам се да виждам спорадичните ти появи. :)
 
Със заглавие: "Как да си тръгнеш, без никой да усети липсата ти". :)

Дефи, шегувам се. Радвам се да виждам спорадичните ти появи. :)
Появите ми, ще зачестяват все по-малко.
Леко ми е тъпо за Блинки, макар че не го познавам. Изглежда свестен. И не знам какво, и дали ми е кроил нещо зад гърба. Не вярвам на никой.
 
Ще преведеш ли това, като за по простичките потребители на форума?
Че те именно ''простичките'' потребители на форума използват израза. Би трябвало да знаят значението на чуждицата.

Иначе Кембридж речника казва, че е нещо като опровержение, изобличаване в лъжа и дори понижаване престижа, на този, който твърди въпросното нещо:




Понеже приятната комуникация между NovaPS и EGrafix ми липсва последните дни, ето едно видео, по което могат да дебатират.

Аз лично не мога да преценя какво е показано

 
Появите ми, ще зачестяват все по-малко.
Леко ми е тъпо за Блинки, макар че не го познавам. Изглежда свестен. И не знам какво, и дали ми е кроил нещо зад гърба. Не вярвам на никой.
Блинки не изповядва такава идеология. Може да си спокоен. И Блинки не ти ли помогна за нещо, абсолютно доброволно? Напълно в правото си да не вярваш на никой, щом си решил. ;)
 
Блинки не изповядва такава идеология. Може да си спокоен. И Блинки не ти ли помогна за нещо, абсолютно доброволно? Напълно в правото си да не вярваш на никой, щом си решил. ;)

1674984346938.jpeg
 
толкова ли не може да направи 10 минутно видео в което да не пуши?
Пушенето е отново на мода, поне сред интелектуалците. Явор Дачков и той се включи при последното си гостуване при оня Мартинчо (малкия). Запалената цигара е атрибут на дълбиката мисъл. Ето, и мойта гори в пепелника докато пиша.

Криза на средната възраст.
Има го и това. Просто хората, които в момента са на средна възраст, са пушачи от малки. Аз започнах да се занимавам професионално с пушене на 16. o_O
 
Цигарите са опасни. За справка кораба "Москва".
И въпреки това, в Киев, Харков, Лвов и на много други места продължават да пушат ежедневно. Не се научиха, ей..
 

Горе