Украйна - Русия какво ви е мнението

Че те именно ''простичките'' потребители на форума използват израза. Би трябвало да знаят значението на чуждицата.

Иначе Кембридж речника казва, че е нещо като опровержение, изобличаване в лъжа и дори понижаване престижа, на този, който твърди въпросното нещо:


Плаша се колко съм прост и не образован :eek:
Аз мислех че е нещо, като "де бъг" и идва от компютърните среди :rolleyes:

Пушенето е отново на мода, поне сред интелектуалците
Не би ли трябвало да бъде нещо, като лула например ?
 
Ах, горките муджахидини (талибани по днешному) - цивилни, миролюбиви хорица.
Първо руснаците ги тепаха, после цели 20 години ги лашкаха американците (доскорошните им съюзници) :hankey:
Що ли не съм учуден, като няма кво да се каже, отговора е едно изречение, обхванало една част от поста. 900 страници реве, че САЩ бомбили Ирак и били много зли, па добрите руснаци, като трепат муджaхидини не се брои. Останалите изброени страни, ша са напраим, че не сме ги видели. Поне научи ли, колко пъти Русия ни е нападала?

От Айзенхауер до Байдън всички президенти са пацифисти милеещи за живота на хората по света....
Така е, и ? Нали уж Русия е различна, бастиона на доброто, нищо общо със злите янки.
 
Последно редактирано:
Така е, и ? Нали уж Русия е различна, бастиона на доброто, нищо общо със злите янки.
Ти като орева орталъка за блока ударен от собственото им пво да вземеш да коментираш срината от хаймърси болница? Ама нееее ... то добрите укри стрелят насочени от още по-добрите янки :D
 
Има го и това. Просто хората, които в момента са на средна възраст, са пушачи от малки. Аз започнах да се занимавам професионално с пушене на 16. o_O
Гонзало не пушеше допреди месеци, макс година.

Имах предвид че показва доста признаци на въпросната "криза" - кара мотор, носи перманентно шапка (няма коса отгоре), пуснал си е останалата косица да расте необезпокоявано и т.н. Гони някакъв артистично-мъжествен имидж изглежда.
 
Поне научи ли, колко пъти Русия ни е нападала?
Не, ама знам къде се слагат запетаите от 4-ти клас някъде.
 
Ти като орева орталъка за блока ударен от собственото им пво да вземеш да коментираш срината от хаймърси болница? Ама нееее ... то добрите укри стрелят насочени от още по-добрите янки :D
ПВО-то им е свалило Хаймърса в болницата. Нандито показа, че ловът всички хаймърси у въздуха, нема как да е иначе, а може и да е пропуснало ПВО, дай некво клипче да видим под колко градуса пада ракетата.

Не, ама знам къде се слагат запетаите от 4-ти клас някъде.
Време е да наблегнеш и на историята.
 
Гонзало не пушеше допреди месеци, макс година.
Е, хората с по-силен характер сме по-постоянни в поддържането на интелектуалния си имидж. Не чакаме да почнат да ни бомбят, та да се оправдаваме, че затова сме изпаднали от вагона.

Нещо дет не се вижда над блока ма ПВО-то го е ударило, спор няма.
Нещо като брифинг на зеления кабинет, викаш: ''руснаците пуснаха 50 дрона, ние свалихме 53 и само 15 успяха да ударят набелязаните цели''.

Нещо забавно относно изявите на Вселенски в картинки

1674996929705.png

1674997014809.png

1674997135998.png

Като цяло Кокаинчик е противен на целия свят с много малки изключения. Дори на хората, които симпатизират на Украйна в тоя конфликт. PR екипът, който го бута нявсякъде трябва да се сети най-после, че с натрапването на една крайно компрометирана особа, дискредитират целия ''проект Украйна''.
 
ПВО-то им е свалило Хаймърса в болницата. Нандито показа, че ловът всички хаймърси у въздуха, нема как да е иначе, а може и да е пропуснало ПВО, дай некво клипче да видим под колко градуса пада ракетата.
Четири наведнъж? Това ли те е коментара, ако беше украинска болница нямаше да млъкнеш две седмици.
 
Трябва да си доста ограничен, ако мислиш, че този сайт, фейса, туитър, тубата и куп други не са се съобразили с това да са "политик-коректни" ;)
Базата данни на ChatGPT е отпреди "военната операция", т.е. немного замърсено.

От някво AI ли учиш история, ясно защо е толкова ниско нивото.
Най-краткият и достъпен (като за тукашната аудитория) източник е.
 
От някво AI ли учиш история, ясно защо е толкова ниско нивото.
Пак ще го повторя, тук нивото не е високо, няма и как да бъде, оглеждайки участниците му.
Базата данни на ChatGPT е отпреди "военната операция", т.е. немного замърсено.


Най-краткият и достъпен (като за тукашната аудитория) източник е.
Глупендер си, брат. Нищо, учи от там, и поколението си и си мисли, че е така. Тук не мога да помогна кой знае колко.
 
Пак ще го повторя, тук нивото не е високо, няма и как да бъде, оглеждайки участниците му.

Глупендер си, брат. Нищо, учи от там, и поколението си и си мисли, че е така. Тук не мога да помогна кой знае колко.
Ще пишеш ли нещо по темата или ше разискваме участниците в дискусията и нивото им?

Ако е второто, ще трябва да разровим надълбоко и назад във времето - още от проблемите в детството...
Което значи че неизменно ще опрем до МАЙКИТЕ, а нали вече уточнихме, че искаме да избегнем тоя въпрос? :)
 
Що ли не съм учуден, като няма кво да се каже, отговора е едно изречение, обхванало една част от поста. 900 страници реве, че САЩ бомбили Ирак и били много зли, па добрите руснаци, като трепат муджaхидини не се брои. Останалите изброени страни, ша са напраим, че не сме ги видели. Поне научи ли, колко пъти Русия ни е нападала?


Така е, и ? Нали уж Русия е различна, бастиона на доброто, нищо общо със злите янки.
Къде съм го казал това?
 
Най-краткият и достъпен (като за тукашната аудитория) източник е.
Питай го за ПСВ и Добричката епопея, после мое да го питаш благодарение на кой падаме под 160 годишно византийско робство (след като ни завладяват преди това), ако ти остане време може го питаш и за Вложка България, и там интересни неща требе да излезат.
 
Що ли не съм учуден, като няма кво да се каже, отговора е едно изречение, обхванало една част от поста. 900 страници реве, че САЩ бомбили Ирак и били много зли, па добрите руснаци, като трепат муджaхидини не се брои.
Муджахидините, демек талибаните, са ислямски екстремисти.
"Ценностите" им са крайно неприемливи за ляводемократичните атлантически виждания за обществото.

Осакатяват и убиват жени, бесят гейове и т.н.

В случая са попречили на Афганистан да се модернизира и да излезе от религиозните окови на Средновековието.

За американците са и терористи.

Те тва е. Като атлантик-левичар, би трябвало и ти да гледаш осъдително на такива работи.
 
Муджахидините, демек талибаните, са ислямски екстремисти.
"Ценностите" им са крайно неприемливи за ляводемократичните атлантически виждания за обществото.

Осакатяват и убиват жени, бесят гейове и т.н.

В случая са попречили на Афганистан да се модернизира и да излезе от религиозните окови на Средновековието.

За американците са и терористи.

Те тва е. Като атлантик-левичар, би трябвало и ти да гледаш осъдително на такива работи.
Тогава що ревеш за иракчаните и палестинците, нямат особена разлика. Не знам как стигна до извода, че съм левичар, да не си питал некое AI ?
 

Горе