Украйна - Русия какво ви е мнението

Питам аз каква е причината да се вдигнат така драстично цените на горивата? Обикновено такива неща се правят преди войни.
 
Като цяло, кой какво мисли и казва (вкл. аз) няма значение за действителното продължение на историята. Нито зависи от някой от нас, нито сме запознати в детайли "от кухнята", за да познаем точно, дори твърде приблизително, какво ще се случи. Може да е нещо различно.

Ето тука, за да не оспамвам темата - пляснал съм в мойта (вече умряла тема) една цяла статия с подробности и заключения на автора й по Русия-САЩ-Европа-Украйна. Просто мнение, което може да е погрешно, за който му се чете (последния пост):
 
Еймиии, аз не вярвам, че всички не са в кюпа. Обаче си имат вътрешни противоборства.
Като цяло, кой какво мисли и казва (вкл. аз) няма значение за действителното продължение на историята. Нито зависи от някой от нас, нито сме запознати в детайли "от кухнята", за да познаем точно, дори твърде приблизително, какво ще се случи. Може да е нещо различно.

Ето тука, за да не оспамвам темата - пляснал съм в мойта (вече умряла тема) една цяла статия с подробности и заключения на автора й по Русия-САЩ-Европа-Украйна. Просто мнение, което може да е погрешно, за който му се чете (последния пост):
Това е по-глобално налагане на принципа разделяй и владей. По принцип. И по принцип в техните директиви един от предвижданите сценарии е хората да "научат" нещата по трудния начин.
Аз вярвам, че те си имат вътрешни течения с единоборства на различни основи.
Отделно са нуждите на някои държави. Германия е хипер консуматор на горива. Постоянно дрънкат за зелена енергия, само че по въпроса за Северен Поток правят всичко възможно, щото не могат да си позволят да останат без руския газ.
 
42210196_363864810883418_408402156639485952_n.jpg

„Що се отнася до американските разузнавателни служби, това е третият им конфуз. Първият беше в Ирак, където не бяха открити оръжия за масово унищожение. Вторият беше в Афганистан, когато твърдяха, че талибаните никога няма да завладеят Кабул. Е, третият е сега“, каза Земан.
...
„Мисля, че това е опит да се прикрие конфузът. Получих съобщение, че атаката ще започне след пет дни. Той дойде от американски източници преди пет дни. Е, както виждате, това не се случи”
--
И от същото място:
+
 
Непотвърдено (заради края го поствам, за разведряване на темата:)):

"Масово заглушаване на радар се извършва в целия континент Европа, включително надхоризонтни радари, необходими за откриване на входящи ядрени ракети.

Излъчват се масивни сигнали за заглушаване.

Когато това започна, ВТОРИ заглушаващ сигнал удари на други честоти на дълъг обхват.

Заглушава се не само лентата отвъд хоризонта, но и обикновените самолетни честоти и високочестотната глобална комуникационна система на САЩ (HFGCS), с която Съединените щати комуникират с всички наши военни по света, също са заглушени.

Веднага след като разбрах за това, уведомих няколко ключови хора от моя кръг от приятели/контакти, след което веднага отидох в банката, за да взема пари в брой.

Никой никога не е правил нещо подобно в световен мащаб. Това е безпрецедентно и опасно неописуемо. Заглушаването на радар над хоризонта е знак, че една страна или активно изстрелва - или ще изстреля - ракети към друга държава.

Честно казано, повече от малко съм изплашен.


Казах на жена си, че трябва незабавно да заминем за Пенсилвания, за да се махнем от района на Ню Йорк, където живеем. Тя отговори: "Не. Имам час при лекар следващия вторник." Такова е нивото на мислене на жена ми.

На моята надгробна плоча напишете - Той умря, защото жена му беше глупачка, а той беше идиот, защото остана с нея
."
:):):)
 
Непотвърдено (заради края го поствам, за разведряване на темата:)):

"Масово заглушаване на радар се извършва в целия континент Европа, включително надхоризонтни радари, необходими за откриване на входящи ядрени ракети.

Излъчват се масивни сигнали за заглушаване.

Когато това започна, ВТОРИ заглушаващ сигнал удари на други честоти на дълъг обхват.

Заглушава се не само лентата отвъд хоризонта, но и обикновените самолетни честоти и високочестотната глобална комуникационна система на САЩ (HFGCS), с която Съединените щати комуникират с всички наши военни по света, също са заглушени.

Веднага след като разбрах за това, уведомих няколко ключови хора от моя кръг от приятели/контакти, след което веднага отидох в банката, за да взема пари в брой.

Никой никога не е правил нещо подобно в световен мащаб. Това е безпрецедентно и опасно неописуемо. Заглушаването на радар над хоризонта е знак, че една страна или активно изстрелва - или ще изстреля - ракети към друга държава.

Честно казано, повече от малко съм изплашен.


Казах на жена си, че трябва незабавно да заминем за Пенсилвания, за да се махнем от района на Ню Йорк, където живеем. Тя отговори: "Не. Имам час при лекар следващия вторник." Такова е нивото на мислене на жена ми.

На моята надгробна плоча напишете - Той умря, защото жена му беше глупачка, а той беше идиот, защото остана с нея
."
:):):)
Не знам, в момента не ми е до майтапи, току виж е истина това.
 
Не знам, в момента не ми е до майтапи, току виж е истина това.
Аз за другите го пускам, те се майтапи обичат, големи майтапчии. За теб е сериозната част. :)
 
Аз за другите го пускам, те се майтапи обичат, големи майтапчии. За теб е сериозната част. :)
Да, аз тъпака... който все по-лошото очаква...
 
Като гледам какво става в Канада, работата хептен като навечерието на световна война.

И пак сме на страната на нацитата.

И пак Русия ще трябва да ни освобождава.

(неваксинираните ще изиграят ролята на евреи)

E, самолетите как летят тогава. Пътническите полети из цяла Европа са ок.
Полетите са ок, обаче приземяванията може да се окажат проблемни.
 
(неваксинираните ще изиграят ролята на евреи)
Ако в Австралия това не беше факт, щях да те нарека "конспиратор". ;)
 
Незнам, незнам. Не знам бъзикате ли се или не, На мен наистина не ми е до бъзици. Нещата се сговняват.
 
Незнам, незнам. Не знам бъзикате ли се или не, На мен наистина не ми е до бъзици. Нещата се сговняват.
Ами нормално е. През всички векове от човешката история има някакви големи конфликти оказващи влияние върху цялата цивилизация. Явно отново е дошъл момента за преразпределението на власт и богатства. САЩ няма да мирясат докато не се затрият или те не затрият всички други. Първото е по вероятно.
 
Ще се опитам да разведря с една тъпа песничка, но си ме кефи.
 
Война няма да има, но хипотетично, ако има, то няма да има победител.
Две бомби в Хирошима показаха силата на урана.Сега са хиляди пъти по-мощни.
Краварите ги е страх, щото няма да има връщане.
Както вица от соца.Войната започнала.
Рейгън звъни по червения телефон -Другарю Брежнев бихте ли спряли бомбата.Жалко преди 15 минути натиснах бутона.
 
Война няма да има, но хипотетично, ако има, то няма да има победител.
Две бомби в Хирошима показаха силата на урана.Сега са хиляди пъти по-мощни.
Краварите ги е страх, щото няма да има връщане.
Както вица от соца.Войната започнала.
Рейгън звъни по червения телефон -Другарю Брежнев бихте ли спряли бомбата.Жалко преди 15 минути натиснах бутона.
IMG_20220219_080201.jpg

Това в кой филм са го давали? Нито САЩ, нито Русия са тръгнали да унищожават света. Не са терористи да се обстрелват с ядрено оръжие. Гонят си икономическите интереси, а природните ресурси на Украйна са много апетитни. Дано да не разбираме какво ще стане, но сме на пътя през Черно море на братята ви руснаци и е много възможно да са и любопитни тези черни точки на картата (американските бази).
 
Гнусната украинска сган продължава провокациите под диктата на сащ. Днес са обстрелвали гарите, където се евакуират жени и деца от Донецк и Луганск. Естествено Путин е виновен за това.

Иначе положението е така:

274379644_477894267232929_2693777426411803101_n.jpg
 
Виж файлът 22842

Това в кой филм са го давали? Нито САЩ, нито Русия са тръгнали да унищожават света. Не са терористи да се обстрелват с ядрено оръжие. Гонят си икономическите интереси, а природните ресурси на Украйна са много апетитни. Дано да не разбираме какво ще стане, но сме на пътя през Черно море на братята ви руснаци и е много възможно да са и любопитни тези черни точки на картата (американските бази).
Не знаех толкова много бази в България да има, а в Турция толкова малко.
 
:D:DПитам аз каква е причината да се вдигнат така драстично цените на горивата? Обикновено такива неща се правят преди войни.
Аз пък мисля, че още нищо не сме видели от цените. И ако е само това + кризи (няколко, но свързани) ще е добре.
 
Последно редактирано:
Аз пък мисля, че още нищо не сме видели от цените. И ако е само това + кризи (няколко, но свързани) ще е добре.
Митеее! Кво става бе приятелю? Притеснихме се за теб, бе! Викаме "Айде, тоя кандиса накрая, нави ръкава и пиши го бегАл". Аз даже почнах да ти правя мемориален албум с изрезки от твои култови изказвания...

Ела, заповядай си в твойта тема, нахрани ни едно хубаво, кажи нкак са-що са последно нещата - както си му е реда. (Някои май са се поддали, ама не си признавам, да знаеш. Подозирам тоя-оня, че е дал рамото. Виж ги там, кажи.):):):)
 

Горе