Украйна - Русия какво ви е мнението

Отдавана съм го разбрал.Интересно ми е защо лаете срещу Путин когато прави същото. Нали е в реда на нещата?
Същото е с базите на Путин в Беларус и другите му съюзници. За пореден път сравнението е "кон с кокошка". Сравняваш война с бази на съюзник, който сами сме избрали? Браво, успеха ти е същия, като сравнението с двора на бай Киро (най-вероятно Брейка).

Пак да питам, че нещо избягвате отговора. След като има военни бази в Беларус, те превзета страна ли са или?
 
Даже Марчето разбира повече от танкове от некои укрофили.

 
След като има военни бази в Беларус, те превзета страна ли са или?
Не! Те са страна-съюзник. Поради стратегическото местоположение на Беларус, изборите пред нея са два: бойно поле за прокси война на сащ или храненик на Русия. Сам си отговори кой е по-добрият вариант. ;)

И сравнението между България и Беларус е крайно неуместно. Ние спокойно можехме да сме неутрални във военно отношение. Ползите от членството ни в пакта са 0 - ЗЕРО!
 
Същото е с базите на Путин в Беларус и другите му съюзници. За пореден път сравнението е "кон с кокошка". Сравняваш война с бази на съюзник, който сами сме избрали? Браво, успеха ти е същия, като сравнението с двора на бай Киро (най-вероятно Брейка).

Пак да питам, че нещо избягвате отговора. След като има военни бази в Беларус, те превзета страна ли са или?
Поинтересувай се от американските бази в Япония, по-точно Окинава. За стотиците изнасилвания дори и на деца. Да не говоря за убийствата.
 
Поинтересувай се от американските бази в Япония, по-точно Окинава. За стотиците изнасилвания дори и на деца. Да не говоря за убийствата.
Това, разбира се, според тях е лъжа на плоскоземци. Очаквай хилещи се емотикончета под поста си.
 
Поинтересувай се от американските бази в Япония, по-точно Окинава. За стотиците изнасилвания дори и на деца. Да не говоря за убийствата.
Това какво общо има с темата за българските бази и глупавите сравнения ? Много обичате да отклонявате темата в някакви други посоки.

Не! Те са страна-съюзник. Поради стратегическото местоположение на Беларус, изборите пред нея са два: бойно поле за прокси война на сащ или храненик на Русия. Сам си отговори кой е по-добрият вариант.
Ами то всеки си има причина да е в даден съюз, Беларус си имат техните и сами са си го решили. Финландия и Швеция, решиха друго. Къде е проблема не разбирам? Като си в НАТО си "превзет", а кат си с Расия си свободен.
 
Финландия и Швеция, решиха друго
А, дали го решиха или ги натиснаха яко? Освен това, както изглежда сами саботират процеса по присъединяване, дразнейки умишлено Ердоган с публично горене на корана. Шведите търсят спасението и за двете страни. На Финландия ѝ е по-лесно - ние сме в пакет. :)

Като си в НАТО си "превзет"
Така е. Не знам, може да е същото и за Беларус, но все си мисля, че ако някой я нападне, ще яде яко бой. Виж нашата защита в такъв случай е доста под съмнение. НАТО ще се бие до последния българин с чертежите на Ф-16-ски. :)
 
Гонзало дава пълно обяснение на конфликта.
Идеална за жертвите на фейкнюза и пропагандата: за 1 час всичко ще ви стане ясно и ще ви спести сумати изубено в сълзи и сополи време в близко бъдеще.

И най-важното: ще можете да говорите компетентно и авторитетно по темата по форуми, в компании наживо, да впечатлявате жените и т.н.

 
Еми защо ти бръщолевиш за Беларус?
Щото ситуацията в Беларус е сходна на нашата, а тази която ти даваш няма нищо общо, затова го брещолевя.

Така е. Не знам, може да е същото и за Беларус, но все си мисля, че ако някой я нападне, ще яде яко бой. Виж нашата защита в такъв случай е доста под съмнение. НАТО ще се бие до последния българин с чертежите на Ф-16-ски.
Това какво си мислиш ти и какво ще стане реално са две различни неща, освен ако не си военен експерт или врачка.
 
Щото ситуацията в Беларус е сходна на нашата, а тази която ти даваш няма нищо общо, затова го брещолевя.
С теб няма как да се говори. Все едно си говоря с дърво. Ама те така са хората, обичат да чуват и възприемат информация в тяхна полза - другата я отхвърлят. Реалността е друга, ама реално малцинството я движи. Като сцена и публика - ти си от публиката, замръзнал в снимките от преди 1944-та.

П.С: не ми се обиждай за коментара.
 
а тази която ти даваш няма нищо общо, затова го брещолевя.
Това не е вярно!! Има и то много общо. Забравихме ли сащ-ските/натовски войници, дето влязоха в цех с насочени автомати? Ние сме им на гости, а те са си у дома. Лойд Остин си кацна директно в базата като у дома си - никой българин няма право да припрва там, включително министър-председателя на страната ни. Едва ли е точно така в руските бази в Беларус.
 
С теб няма как да се говори. Все едно си говоря с дърво. Ама те така са хората, обичат да чуват и възприемат информация в тяхна полза - другата я отхвърлят. Реалността е друга, ама реално малцинството я движи. Като сцена и публика - ти си от публиката, замръзнал в снимките от преди 1944-та.

П.С: не ми се обиждай за коментара.
Какво е общото в двата случая, освен че и на двете места има бази на САЩ? Япония дори не е в НАТО. Като свършат аргументите и се почва личностна атака, не се обиждам от това.

Едва ли е точно така в руските бази в Беларус.
Пак ти казвам, това какво си мислиш ти и каква е реалността са много различни неща.
 
бази на съюзник, който сами сме избрали
Аз този съюзник не съм го избирал.
След като има военни бази в Беларус, те превзета страна ли са или?
За тях не зная, вероятно не. Но ние сме и то без да пукне пушка както се казва.
 
Аз този съюзник не съм го избирал.
Ми основи си държава Крумовска и си решавай сам.

Аз този съюзник не съм го избирал.

За тях не зная, вероятно не. Но ние сме и то без да пукне пушка както се казва.
Не знаеш, ама вероятно не, хаха добре... и ти като Нанди, някви лични мисли. Айде оставям ви да си споделяте мислите.
 
Япония дори не е в НАТО
Говорим за ползите американските бази, а дали са натовски или не, е излишна подробност. Базите на американците в цяла Източна Европа, па даже и в Тайван нямат отбранителен характер и това го знае всяко дете. ;)
 
По-точно няма как да се каже

1675186072987.png
 

Горе