Украйна - Русия какво ви е мнението

Какви са чувствата ви подир факта, че руснаците убиват братята си?
Нали не бяха братя до преди вчера? Друг народ, друга държава...днес хоп братя.... Изградете ги тея опорки някак по-смислени...
 
Е та много ясно, че ще удрят по военните обекти и инфраструктура. Да и ръкопляскаме ли. Украинската армия е 130 000 души, не знам колко с пълна мобилизация, не смятам, че ще се избегнат конфликтите. Путкин призова да предадът оръжието, ама той няма значение какво казва, може да казва на руснаците, във военно положение дезертьорството се наказва със смърт. Ще се следи ситуацията.

Ей го и 'точното' оръжие.

След ракетите, идва време на руската авиация, а там ще има доста жертви. Бомбандировките никога не са точни, след това ще влезе и сухопътна армия.
Това видео с блока както и повчето от другите дори тук по Скай Нюз предупредиха, че не може да бъде доказана автетичността им. Дали са от сега и точно от къде. Впрожем виждал ли си наистина ударен от бомба или ракета блок? Явно не. Този е по-скоро избушен от цигани...
 
Добре, официално признати ли са границите на Украйна или не ?
Да не се окаже в един момент, че Украйна няма официално граници ?


 
LUPA.bg плача....Те имат ли представител в Украйна или просто копират от тук от там?
Лавров:



Някой да се е припознал в това изказване?

Правилно разсъждаваш, но такава е ситуацията и с цитата на @nandibandi от vtorifront.bg, те имат ли представител в Украйна?
 
Това видео с блока както и повчето от другите дори тук по Скай Нюз предупредиха, че не може да бъде доказана автетичността им. Дали са от сега и точно от къде. Впрожем виждал ли си наистина ударен от бомба или ракета блок? Явно не. Този е по-скоро избушен от цигани...
Ето още едно непотвърдено от Скай Нюз, сигурно е от преди 10 г, ама сега са решили да го качат украинците за пропагандата.

 
Поредното ти нелепо мнение... вземи си малко почивка, пий 1 бутилка водка и стискай палци на червената армия, тъй като ще има нужда от подкрепа. Ако ти си мислиш, че аз ям от постове на тема политика в този форум или пък съм копипейстър, то тогава значи имаш сериозни проблеми с психиката. Не ми отговаряй повече, че това заприлича малко на детска градина.

Хайде осъзнай се! По-нелеп пост от твоя - няма накъде. Седи ти в подписа, че си копи, а в същото време твърдиш, че не си.. :oops:
А и да го нямаше - то е очеизвадно. Типично копирайтърски като в художествено произведение, се опитваш да напишеш нещо аргументирано без нито един аргумент :)
Били моля ти се бременни женици се криели в храсталаците край Киев, еднооки котенца мяукали из прахта, изхвърлени от аквариумите си рибки се мятали из улиците... алоуууу кого заблужваваш бре троле майчин :D
Аз мое съм тъп ама във всеки пост ми бъка с аргументи, а ти освен да тролиш, друго нямаш ни идея, ни талант :p:p:p
 
Хайде осъзнай се! По-нелеп пост от твоя - няма накъде. Седи ти в подписа, че си копи, а в същото време твърдиш, че не си.. :oops:
А и да го нямаше - то е очеизвадно. Типично копирайтърски като в художествено произведение, се опитваш да напишеш нещо аргументирано без нито един аргумент :)
Били моля ти се бременни женици се криели в храсталаците край Киев, еднооки котенца мяукали из прахта, изхвърлени от аквариумите си рибки се мятали из улиците... алоуууу кого заблужваваш бре троле майчин :D
Аз мое съм тъп ама във всеки пост ми бъка с аргументи, а ти освен да тролиш, друго нямаш ни идея, ни талант :p:p:p

ахахах типичен зомбредефенсфайтър нали сичко е театър бре, стига чете комерсиалните медии.
Тая сутрин журналя на бтв се криели в метрото от където пробвали да правят некви скалъпени репортажи. Самата украинска полиция ги изгонила от там и им се скарала, че само всявали паника..
Типичен копипейстър си ти, нищо друго. Не се учудвам на менията ти въобще, нали трее папаш и ти

Не са глупави рашъните да метат по бременните, това го правят само натовските читанки (справка Белград и мн други градове)
Рашаните тепат техниката на фашистите с която вече 7 години обстрелват донбас.. (справка преди няколко дни и детска граница обстрелваха)

Стига сте се зомбели. Тва нашето разделение няма тема в която да не се прояви.. Че сме супер смешни - ясно, но трагедията е, че сме и супер жалки.
Писал си типичен КОПИПЕЙСТЪР, аз не съм КОПИПЕЙСТЪР, а КОПИРАЙТЪР разликата е огромна ДРУГАРЮ!

ЦЯЛА ЕВРОПА осъжда действията на Русия и ги заклеймява. Ето ти аргумент, който не можеш да обориш... или ти си по-велик от ЕС, НАТО и гражданското мнение на огромната маса? Всички сме тъпаци, а ти блестиш със своя ловък ум и откриваш неща, които простолюдието не може да разбере. Вземи се стегни малко, че ще ти се смеят и децата във форума, а те не са никак малко.
 
Правилно разсъждаваш, но такава е ситуацията и с цитата на @nandibandi от vtorifront.bg, те имат ли представител в Украйна?
О, аз редовно си ги цитирам - не избирателно. Досега нито един техен пост не е бил установен като фейк. Дай материал, опровергаващ посоченото в статията. :p
 
ЦЯЛА ЕВРОПА осъжда действията на Русия
Тцъ! Визираш официалните власти. То официално и България ги осъжда, ама анкетата на Нова от вчера показа съвсем друго.
 
Кво сега, видеата са фалшиви, няма военни действия ли? Ейй, тея руски кратуни

Четох и по други медии, че стрелят по Чернобил, с техните 'точни' оръжия, дано саркофага да остане на място и да няма проблеми, че тея са пълни олигофрени и всичко се очаква от руската паплач.

Ко толкова искаш видеа, отивай в туитър, или други стриймъри на живо, сигурно ЦРУ пуска сирени и бомби, че да обвинят добричкия путкин след това.

Точно на теб, дето обясняваше как мирните руснаци си правят учение, не би трябвало изобщо да се обяснява каквото и да било, след като нямаш глава на раменете да мислиш и да си правиш изводите сама, а не да четеш RT какво ти пишат.
 
О, аз редовно си ги цитирам - не избирателно. Досега нито един техен пост не е бил установен като фейк. Дай материал, опровергаващ посоченото в статията. :p
Добре, ти ми дай материал, който опровергава статията на lupa.bg , тъй като аз мога да отделя време и да ти посоча материала в много чуждестранни медии, в които Лавров обяснява, как няма да има война в Украйна.

BTW поста ти е претърпял и редакция, защо ли?!? :D
 
Добре, ти ми дай материал, който опровергава статията на lupa.bg , тъй като аз мога да отделя време и да ти посоча материала в много чуждестранни медии, в които Лавров обяснява, как няма да има война в Украйна. :D

Бате, тя обясняваше и цитираше оная руска кур** захажаева, как щом тя казала, че правят само учение, значи е само учение, и ЦРУ лъжат и създават напрежение излишно. Не и обръщай внимание изобщо, на тях всичко трябва да им се слага с лъжичка в устата, и да се обяснява по 10 пъти. Дето онзи ден пусна меме да се шегува, със САТАН, че били тръгнали към Франция, не си хаби много времето. Пускай новини и не влизай много в обяснителен режим на хора дето си нямат идея от такива неща.
 
Бате, тя обясняваше и цитираше оная руска кур** захажаева, как щом тя казала, че правят само учение, значи е само учение, и ЦРУ лъжат и създават напрежение излишно. Не и обръщай внимание изобщо, на тях всичко трябва да им се слага с лъжичка в устата, и да се обяснява по 10 пъти. Дето онзи ден пусна меме да се шегува, със САТАН, че били тръгнали към Франция, не си хаби много времето. Пускай новини и не влизай много в обяснителен режим на хора дето си нямат идея от такива неща.
Прав си, но тя беше цитирала и Лавров, но си едитна поста :) няма значение, нека се кефят хората
 
Вмомента тече сериозна битка около Припят
SEI_89856403.jpg

 
BTW поста ти е претърпял и редакция, защо ли?!?
Кой пост? Аз редактирам постоянно постовете си. Обикновено след като ги пусна виждам правописни или стилистични грешки и гледам да ги оправям, че съвсем няма да ме приемате насериозно. :)

Относно достоверността на Лупа - там Крумов и Блинки се изказаха - аз нямам претенции.

И да, Лавров каза преди дни, че няма да нападат Украйна. :) Шегувал се е, може би?
 

Тея руски малумници дано да осигурят хуманитарен коридор за напускащи Украйна, че като знам как рушат наред, много лошо ще стане за украинците.
 

На живо ползвайте Ал Джазира, намират кадри доста бързо и то едни от първите, които публикуват новини и видео материали относно събитията.
 
Кой пост? Аз редактирам постоянно постовете си. Обикновено след като ги пусна виждам правописни или стилистични грешки и гледам да ги оправям, че съвсем няма да ме приемате насериозно. :)

Относно достоверността на Лупа - там Крумов и Блинки се изказаха - аз нямам претенции.

И да, Лавров каза преди дни, че няма да нападат Украйна. :) Шегувал се е, може би?
Няма значение кой пост, минало свършено. Беше нещо за клиентите и сателитите на САЩ.

Ти приемаш изявлението за война като шега от някакъв пияница, така ли? Абе добре сте вие, добре сте :oops:
 
Относно достоверността на Лупа - там Крумов и Блинки се изказаха - аз нямам претенции.
Аз също нямам претенции за достоверността на Лупа, уважавам мнението на Блинки и Крумов, но не разбрах Vtorifront.bg имат ли представител в Украйна или не?
 

Горе