Украйна - Русия какво ви е мнението

Ето и по-чисто видео от това, което пуснах сутринта за дроновете Байрактар, които Путкин толкова мрънкаше, че били опасност за Русия да ги купуват от Турция. Виждаме защо, и как се справят с конвоите:

 
Какво става с ватенките, още ли просят газ за танковете и питат за посоката към Киев?
 
Бреййй кинг нюс:

Мъск осигури нет на Украйна след тяхната молба.
-
Мис Украйна - Анастасия Алена - публикува свои снимки с автомат и послание "Да застанем зад Украйна и ръцете долу от Украйна!"
iu

Според мен владее оръжието поне колкото наште контрастрайкъри тука:)
-
Ниагарския водопад светна в цветовете украинското знаме
iu

Да не са объркали цветовете? Повече на руското ми мяза.
iu
iu

Кво, не е ли?
-
Най-лошото след забраната за Евровизия: Отнеха статута на Путин на "почетен президент на м/ународната федерация по джудо":(
-
Най-незначителната новина накрая: Украйна се съгласила на преговори в Гомелска област (засега - преди това отменили преговори на 4 други локации, според бтв)
---

Любимото ми, което като лаишко хоби си го следя: напредъка на киберсигурността (с участието на герой от друга тема "Ще ни чипират ли след 6 месеца" - министър Божо Цифровото).

(Дали долното има нещо общо с това, че нандибандова не може да си земе рибарските такъми от спряния достъп до сайтовете .ру, а и баща й не може да гледа (забравих кой руски канал беше)? Не ги разбирам.. Но съм смутен - нанди не може без риболов, изнервя се и ги почва форумните герои, даже нас, близките й ще почне, горко ни....)

Киберсигурност: ГДБОП спря над 45 000 интернет адреса

Във връзка с ескалацията на хибридната война и гарантирането на киберсигурност, министър Божидар Божанов сподели в социалната мрежа какви комплексни мерки за защита на критичните и стратегически системи от страна на междуведомствени групи са взети. "С цел гарантиране на киберсигурността на България и в контекста на ескалацията на хибридни атаки, експерти от Министерство на електронното управление, съвместно с отдел „Киберпрестъпност“ към ГДБОП в МВР предприеха действия за филтриране или преустановяване на трафика от над 45 000 интернет адреса, от които са извършвани опити за зловредна намеса в електронни системи или мрежи.

По реда на Закона за киберсигурност, по електронен път, са изпратени уведомления до телекомуникационните оператори и предприятията, предлагащи обществени съобщителни мрежи и услуги на територията на страната, които са длъжни незабавно, когато това е технически възможно, да филтрират или преустановят зловредния интернет трафик. Взимат се комплексни мерки за защита на критичните и стратегически системи от страна на междуведомствени групи, които работят в съответствие с приетите планове за действие в Съвета по киберсигурност към Министерски съвет."
---

Радвайте се, докато още не са погнали коментарите в нета и не са ни спряли като "зловредни". Май нема е задълго, ама добре си побъбрихме поне де, хубава тема стана, сбогом приятели..... (Суперспамаджията Римайнда остава; сигурен съм, че според министерството на Божо той генерира "полезна намеса", а не "зловредна" като нас")
-
М/у др. после/утре (ако Римайнда не нъ е предал на Божо Цифровото) ше пусна едни лошо звучащи работи и за путин в мойта тема, да се подготвят някои що-годе близки хора да ме попсуват. (Ама без да заобичвам западните г0вна) Айдеее - всички играят заедно и свърши задругата ни, скъпи ДРУГАРИ АНТИВАКИ!!!!:):):)
 
Какво става с ватенките, още ли просят газ за танковете и питат за посоката към Киев?
А, Десо, кво стаа бате? Събирате ли ми дарения за доктор?:) На теб разчитам, да знаеш!:)
 
от последнтие минути Путин дал разпореждане истинските специални части да действат вече :)
аааа супер яко нали? видя, че пушечното месо не се спрая и пуска главорезите в действие, а това ти пълни душата? Браво!
 
ше пусна едни лошо звучащи работи и за путин в мойта тема, да се подготвят някои що-годе близки хора да ме попсуват.
Никога! Чакам с нетърпение, докато още имаме интернет достъп. Не съм чак такъв фен на Путин. А още по-малко на риболова. (Мразя всяко посегателство над животинки). Заставам на страната на справедливостта - ВИНАГИ. В случая с провокациите от сащ и фашизоидите в украйна, путин е напълно прав - поне според официалната версия. Никак не изключвам възможността за колаборация с резултат "две липи отпред - и една дълбоко отзад на всички ни".

Между другото колко процента тук работим онлайн и в IT сферата и към каква професия се насочваме после?
 
Между другото колко процента тук работим онлайн и в IT сферата и към каква професия се насочваме после?
Я съм овчар, ма пускам електронния пастир да пасе овците и легам на сенка. Не знам дали Киберсигурност няма да ми го деактивират...:(
 
Според мен тези млади момчета Путин ги е прежалил. 100 % е наясно, че нямат никакъв шанс срещу Азов и освен да стават буквално на парчета друго няма какво да стане. Няма да пускам тук линкове с реалната обстановка и многото трупове. Всеки който иска може да си ги намери в Телеграм. Най-вероятно чрез тях събира данни за противника за по-кординирана атака.
 
Мисля че съм абсолютен българофил, ако погледнем историята ще видим, че Руснаците са ни причинявали едни от най-големите вреди. Имаме поне 3 окупации от тях!!!
Но такива като Remind са тотално промити мозъци, към всяки от двата лагера в момента има такива, и то не малко. Пропагандата действа мисля дори по-силно в така нареченият свят със "свободен" достъп до информация.
В момента медиите предават само едностранно, което трябва да е срам за журналистите.
А каква и истината, ако може да има такава:
Така наречените либерасти, кукловодите на Байдънци и други искаха да захапят залък, който им се оказа непосилен - Донбас и газопреносната мрежа към Европа. Другите им роднини от източната страна не са съгласни с това и се случва сегашното:

Бой между роднински фамилии, които са окупирали света, и хич не им дреме за живота на гоите
 
@етерИум
Това за глобалната доктрина NWO, винаги е била основната тема. Само, че в нея и ти не знаеш наистина какво да мислиш.
Много отдавна разбрах, че глобализацията на технологиите, пристрастеността на хората към социалните мрежи и дигиталния свят, ще объркват още повече хората.
Ще дойде момент и то скоро, в които най-последните поколения, ще са такива зеленчуци, та ще бъдат контролирани в пъти по-лесно.

Колкото до коментарите ти за такъмите на @nandibandi и на много други хора в момента им спряха по начин обратен на демокрацията достъпа до информация.
Руските сайтове в момента минават чрез яндекс и няколко други.
Всъщност може да се каже, че досега, буквално до преди два дни в руски сайтове съм влизал, примерно един път в месеца.
Не че там намирам нещо кой знае какво. Поне в големите им новинарски сайтове по принцип информацията им е без много витиеватост. По-скоро са като съобщения. От типа "най-големия транспортен самолет в Света беше унищожен недалеч от Киев".
Ще трябва да отмине тази дигитална война и тогава ще разберем повече. Колкото до сателитите на Мъск, при определено желание могат да бъдат свалени. Буквално. И много интересно как ще ги закотви.
 
Мисля че съм абсолютен българофил, ако погледнем историята ще видим, че Руснаците са ни причинявали едни от най-големите вреди. Имаме поне 3 окупации от тях!!!
Но такива като Remind са тотално промити мозъци, към всяки от двата лагера в момента има такива, и то не малко. Пропагандата действа мисля дори по-силно в така нареченият свят със "свободен" достъп до информация.
В момента медиите предават само едностранно, което трябва да е срам за журналистите.
А каква и истината, ако може да има такава:
Така наречените либерасти, кукловодите на Байдънци и други искаха да захапят залък, който им се оказа непосилен - Донбас и газопреносната мрежа към Европа. Другите им роднини от източната страна не са съгласни с това и се случва сегашното:

Бой между роднински фамилии, които са окупирали света, и хич не им дреме за живота на гоите
Разбира се, че е така. За цитирания от теб безогледен индивид, глупав не знам дали е, но определено е нагъл и безочлив. Толкова много обиди за толкова кратко време, такова безогледно отношение не съм виждал от зората на форумите.
Ако форума беше мой отдавна щеше да си е заминал. И като гледам доста хора са на това мнение.
Аз лично съжалявам, че изобщо взех някакво отношение към "материалите" му.
А от банове страх отдавна нямам. Много отдавна.
 
Първо такова нещо като свобода не съществува. Свободен си ако живееш в планината със стадо овце. Избрал ли си да да си роб на обществото и социланите нрави ти не си свободен.

Второ когато Макрон мачак протестиращите работници с водни оръдия и арестувах наред световните меди се давахе в лигие от кеф. Сега в Русия арестували 1000 човека и демокрацията е в опасност.

Трето нормално е да се арестува всеки заплашващ обществения ред. Русия, САЩ ако щеш Буркина фасо нарушаваш ли закона си за арест.

Даже и в планината със стадо овце да живееш не си напълно свободен. Свободни може би са онеци под 1 000 души в света, които са част от някакви племена в джунглите.

Разбира се, че като нарушаваш обществения ред навсякъде трябва да бъдеш арестуван. Говорех, че по принцип в "демократична" Русия (слагам в кавички пак, ако не си разбрал, защото джуджето се изказва, че са демократи и ще правят украинците такива) последно време на всякакви протести, които не отърват на властта има арести. Даже започнаха и медиите си да контролират и да им се карат как се изразяват, което ОТНОВО е смешно, ако твърдиш, че имаш демокрация по неговите думи.
 
Много интересно, как едно видео няма снимано от руснаци... ?

Според мен тези млади момчета Путин ги е прежалил.
Аз започнах да се съмнявам дали наистина са руски военни а не актьори
 
Още един дебил се е включил, който пита къде е истината, искал двустранно да се отразявали нещата.
Другата страна е пропаганда и фалшиви новини. Другата страна обяснява, че НАТО и САЩ са виновни, че Путлер е велик, че Украйна са фашисти, че Русия е натискана от НАТО, и че Расия се защитава. Ако не може да разграничиш фалшива пропаганда целяща да замазва очите на руските плуидохи, изобщо не чети новини.

За последен път ще кажа - това, че всички медии излъчват едно и също, без руските правителствени подлоги, не значи, че излъчват ЕДНОСТРАННО и грешно, а че не желаят да предават фалшиви и пропагандни новини целящи да оневинят Путлер за това, което става. Ако кратуните ви не го побират, няма смисъл да го дискутираме.

видях, че и шизофреника deffnews отвреме навреме се включва неадекватен както винаги. Пий си хаповете хахо. За теб знам със сигурност, че си диагностициран, пий хаповете и внимавай с кошмарите.
 
ОТНОВО е смешно, ако твърдиш, че имаш демокрация по неговите думи.
Неговата демокрация е същата каот тази в Англия, Германия, Франция и т.н. Не слушаш ли ядеш грездея. Бруталното лицемерие на западния свят лъсва в моменти като този. Историята през последните 30 години е пълна с примери.

Защо когато едни изнасят демокрация, дават уроци, създават "мир" всичко е ОК, но ако Путин го прави не е ОК. Това ми кажи, но нека избегнем клишетата умират невинни, Путин такъв онакъв, руски пияници и прочие.
 
Не знам какво сте писнали от Реймънда, просто показва страната на украинците. Както половината тук слушате само руските канали и сайтове, какъв е проблема и да има друга гледна точка?

Голяма част от света застана зад украинците, тук някои преди ден твърдяха, че това не е война. Народа е една извадка на това, което е в управлението на дадена държава - за справка, има хора като министъра на отбраната, за който това не може да се нарече война, макар целия западен свят, Турция и други го осъдиха като война.
 
Добре аз не разбрах Ремайндера призна ли си че част от видеата му са фалшиви или не?
Не знам, но не е нормално да копи/пейстиш редид. Пробвах да обясня, че омразата е това, което искат от Кремъл и Белия дом. За сега се справят отлично! Същото казвах и за ковид истерията, но явно сме узрели за нюка, толкоз ниско ниво на интелигентност...
 

Горе