Украйна - Русия какво ви е мнението

Не работя с конспирации. Конкретно за една публична компания като Shell можеш да видиш тези неща (с колко са намаляли сделките и дали са направили даренията или не) в отчетите на всяко тримесечие. Съответно ако има лъжи акционерите няма да са доволни.



Няма как да спрат от днес за утре. Но ще се потретя, защото съм папагал.

Ако смяташ, че руските активи са добра инвестиция в дългосрочен план (не в краткосрочен) съвсем спокойно можеш да купуваш акции на Газпром и други компании за без пари. Макар че ако гледаме позицията ти относно рублата, където си 35% назад за сега...
Откъде ще купиш от Газпром. Не се чуваш какво приказваш.
 
Ще се точиии, ще се точиии, докато ЕС изклокочиии.
 
Европа ще го духа. Това е ясно. Колкото повече се точи, толкова повече ще го духаме.
За нас дори е по-добре да бяха направили един блицкриг, да си разделят нещата. Но мисля че това не ги устройва.
 
Откъде ще купиш от Газпром. Не се чуваш какво приказваш.
Има сделки и когато пазара е затворен. Свържи се с професионален брокер и ще разбереш. Само пари ти трябват и няма да стане с 1000лв. :)
 
Има сделки и когато пазара е затворен. Свържи се с професионален брокер и ще разбереш. Само пари ти трябват и няма да стане с 1000лв. :)
Газпром е 50+1 държавна собственост. Всъщност могат да принудят другите акционери да си продадат акциите. При тях директивите на ЕС не важат. Нито в САЩ.
 
@metaverse ти всъщност чу ли, че еторо принуждава трейдъри в платформата да си продават активите в руски компании на огромни загуби.
Руснаците приеха да се търгува само в рубли. Ако например ги принудят да си продадат активите в долари като си ги пррсметнат в рубли как става?
 
Да се надяваме, че вече сме на финала

 
@metaverse ти всъщност чу ли, че еторо принуждава трейдъри в платформата да си продават активите в руски компании на огромни загуби.

Тия неща ги знам отдавна и за това който ме е попитал дали е добра идея съм му препоръчал да стои настрана. eToro просто се опитват да защитят клиентите си, защото руските активи нямат ликвидност и не се знае дали някога ще имат.

Както и много пъти съм казвал, че eToro не е истински брокер. :)

Руснаците приеха да се търгува само в рубли. Ако например ги принудят да си продадат активите в долари като си ги пррсметнат в рубли как става?

Нямам идея.
 
Последно редактирано:
Достатъчно е да погледнете какви репресивни закони се приемат в Раша и ще ви стане ясно каква е истината, не може да се очаква един кагебист да говори достоверно, той дезинформира не информира.
А този който понечи да каже истината вече го грози до 15 годинки затвор.
А към края на март има вероятност да им клъцнат и нета да стане Рашъннет локален демек.
Северна Корея номер 2.

И както казва един известен Руски влогър или по-точно тиктокер:):
"Уелкъм то Раша, мат ваша!"

 
Достатъчно е да погледнете какви репресивни закони се приемат в Раша и ще ви стане ясно каква е истината, не може да се очаква един кагебист да говори достоверно, той дезинформира не информира.
А този който понечи да каже истината вече го грози до 15 годинки затвор.
А към края на март има вероятност да им клъцнат и нета да стане Рашъннет локален демек.
Северна Корея номер 2.

И както казва един известен Руски влогър или по-точно тиктокер:):
"Уелкъм то Раша, мат ваша!"


Мда. На привържениците на Путин няколко пъти им предлагам да си хванат самолет за Москва след като е толкова хубаво там. За сега никой не се е похвалил. :cry:
 
Достатъчно е да погледнете какви репресивни закони се приемат в Раша и ще ви стане ясно каква е истината, не може да се очаква един кагебист да говори достоверно, той дезинформира не информира.
А този който понечи да каже истината вече го грози до 15 годинки затвор.
А към края на март има вероятност да им клъцнат и нета да стане Рашъннет локален демек.
Северна Корея номер 2.

И както казва един известен Руски влогър или по-точно тиктокер:):
"Уелкъм то Раша, мат ваша!"

Преди малко влязох в руски сайт, търсейки информация (нищо свързано с войната), мигновено ми се лепна един голям чаршаф с украинска пропаганда, та се наложи да бия хикса.

Война е. И при нас има цензура, и в украйна има, и в щатите има. Тепърва всички ще се радваме на пълната липса на свобода. Имайте малко търпение и свиквайте. :)
 
Мда. На привържениците на Путин няколко пъти им предлагам да си хванат самолет за Москва след като е толкова хубаво там. За сега никой не се е похвалил. :cry:
То това е най-силната ви опорка. Ти що живееш в Булгаристан ами не си е в земята на неограничените възможности?
 
  • Like
Реакции: OSH
Мда. На привържениците на Путин няколко пъти им предлагам да си хванат самолет за Москва след като е толкова хубаво там. За сега никой не се е похвалил. :cry:
Късно, вече сме неприятелска страна, заради вас и просто киро. А така ми се ходеше. :)
 
Тия неща ги знам отдавна и за това който ме е попитал дали е добра идея съм му препоръчал да стои настрана. eToro просто се опитват да защитят клиентите си, защото руските активи нямат ликвидност и не се знае дали някога ще имат.

Както и много пъти съм казвал, че eToro не е истински брокер. :)



Нямам идея.
И на кой ги продават? Как така се отърват. Да не би да изчезват. Значи някой от САЩ е вложил 10 000 долара и трябва да се оттърве от тях срещу което Получава 200. Така ли ги защитават.
 
То това е най-силната ви опорка. Ти що живееш в Булгаристан ами не си е в земята на неограничените възможности?
Ниски данъци, супер евтина работна ръка, wash sale е позволен и няма ограничения, tax harvesting също, pattern day trade също. Навсякъде където бих отишъл данъците са в пъти по-високи.

В момента, в който се появи дете ще ходим в Норвегия или Сингапур. Абсурд да расте тук.
 
  • Wow
Реакции: OSH
То това е най-силната ви опорка. Ти що живееш в Булгаристан ами не си е в земята на неограничените възможности?
Щото ние сме НАТО и ЕС хахахах! Демек тука е земята на неограничените възможности
 
И на кой ги продават? Как така се отърват. Да не би да изчезват. Значи някой от САЩ е вложил 10 000 долара и трябва да се оттърве от тях срещу което Получава 200. Така ли ги защитават.

Не знам и не ми се занимава с конспирации. Питай съпорта на eToro.
 
Щото ние сме НАТО и ЕС хахахах! Демек тука е земята на неограничените възможности
В НАТО и ЕС си само на хартия. Фактически няма нищо натовско и европейско в България. Което е добре. Молете се да не заприлича на европейска държава, че идея си нямате какво е.
 
Тия неща ги знам отдавна и за това който ме е попитал дали е добра идея съм му препоръчал да стои настрана. eToro просто се опитват да защитят клиентите си, защото руските активи нямат ликвидност и не се знае дали някога ще имат.

Както и много пъти съм казвал, че eToro не е истински брокер. :)



Нямам идея.
Те така защитаваха и по време на AMC и GAMESTOP :). Как пък точно на брокера ще му пука за твоите пари ????
 
В момента, в който се появи дете ще ходим в Норвегия или Сингапур. Абсурд да расте тук.
Норвегия не е зле за емигранти да, но едни познати минлата година се махнаха от там заради времето. В Синагпур пък евтнко се жиее спор няма, колега преди нова година си продаде къщата тук в Англия и замина за тази част на Азия. Всеки ден прави лайфове от всяка държава там и още се чуди къде да се засели. Но пък изглежда доста добре.
 

Горе