Украйна - Русия какво ви е мнението

Какво стана, до вчера се отричаше за био лаборатории в Украйна ?

Путин бил Хитлер, ама Путин не разработва био-оръжия

Да, сега лошите руснаци може да използват лабораториите, като оръжие срещу света ? :D





Те, верно ни мислят, че всички сме малоумни :rolleyes:
 
По тази тема съм яко бос, но имам въпрос, на който ще се радвам някой да отговори.

Mark Nelson казва че няма причина да се притеснява, защото толкова стари пръти могат да се охлаждат и въздушно. Въпросът ми е: до преди 1 месец как са били охлаждани - въздушно или водно и ако е водно защо, щом няма риск?

След освобождаване от реактора отработеното гориво обикновено се съхранява в охладителни басейни за 3 до 5 години. За да се осигури място за нови количества освободено отработено гориво или при извеждане на реактора от експлоатация, ОЯГ се транспортира до басейни, хранилища за сухо съхранение или контейнерни системи за сухо съхранение. В случая говорим за 20+ години



Въпросът ми е: до преди 1 месец как са били охлаждани - въздушно или водно и ако е водно защо, щом няма риск?

Било е сухо





Сега по-спокоен ли си ? ;)
 
Въй, тук и ядрени експерти имало освен лаборанти, вирусолози, геополитици и икономисти. Вие направо ме убивате. :) В същото време същите продават в OLX за по 10лв.
 
Въй, тук и ядрени експерти имало освен лаборанти, вирусолози, геополитици и икономисти. Вие направо ме убивате. :) В същото време същите продават в OLX за по 10лв.
30 дена по 10 лв. са си 300 лв.
Пак по добре от твоето
Дай ми акаунт с $1,000 и за един месец ще ти ги направя поне $1,150 (15%) в каквото и ще да е макро ама печалбата си е за мен. Офертата важи само за теб и е само за днес. :D
 
Да видим дали Етериума ще навърже нещата.
Губи се накъде сиг е на дъската и пресмята
 
Тва по случай 8-ми март ли беше?


mr-bean-brows.gif
 
Понеже не можело да се регулира пазара, защото водело до корупция, щели да вадят военно-временните запаси...
 
щели да вадят военно-временните запас
Епа, те са си баш по предназначение. Кое време е? Военно!
 
Епа, те са си баш по предназначение. Кое време е? Военно!
Кое е по предназначение? Понеже не можели да регулират спекулата с олио в момента, да вадят от запасите?
 
Кое е по предназначение? Понеже не можели да регулират спекулата с олио в момента, да вадят от запасите?
Аз не съм сигурна, че след буци имаме такива изобщо. Спокойно, корабът потъва нормално.
 

Горе