Украйна - Русия какво ви е мнението

Чак изгонване е доста силно казано, че дори и не можете.
Това наистина ли го мислиш? Я, виж кой остана в темата за ваксините. Я, погледни и кои останахме в тази тема... Вие евро-атлантиците сте меки Марии.

Но Етера ще се върне, не знам защо дефи драматизира. Човекът бачка по строежите и няма време да цъка на компа като некои ий-ти специалисти.
 
Тоест всичко което не е Слава на Украйна, НАТО, ЕС и т.н а защитава руската гледна точка е помия? Твоя гуру да не е Монката Паси?
Лесно ти е на тебе. Като не си в България.
 
Това наистина ли го мислиш? Я, виж кой остана в темата за ваксините. Я, погледни и кои останахме в тази тема... Вие евро-атлантиците сте меки Марии.

Но Етера ще се върне, не знам защо дефи драматизира. Човекът бачка по строежите и няма време да цъка на компа като некои ий-ти специалисти.
Изгонване може да направи някой от ръководството на форума и то с основателна причина, а не някой си потребител. Кога и къде съм казал, че съм евроатлантик? Хората са казали, не спори с глупака, първо ще те свали на неговото ниво, след това ще те бие с опит, въобще нямам време да чета постове по стотици редове и какво ли още не, ако нямате личен живот - направете да имате. Не съм изчел едно мнение за ваксините тук, няма и да чета, само ще кажа, че нямам ваксина и съм против тях и въобще не ме интересува кой къде е останал и кой е напуснал. А това, че "изгонвате" хора, както си мислите, поздравления, само сваляте нивото на форума.
 
Това наистина ли го мислиш? Я, виж кой остана в темата за ваксините. Я, погледни и кои останахме в тази тема... Вие евро-атлантиците сте меки Марии.

Но Етера ще се върне, не знам защо дефи драматизира. Човекът бачка по строежите и няма време да цъка на компа като некои ий-ти специалисти.
Аз ше са махна. Очаквай. Дали ще е по мое желание или не, не знам. Зависи доколко ще си забавя желанието. Или дали ще ме изгонят преди това. Ще си направя един блог и ще си пиша и ще се чета сам.
 
Сергей Лавров заяви, че мирните преговори показват „някаква надежда за постигане на компромис“. Русия и Украйна обсъдиха даване на неутрален статут на Киев и областта около града. Май ще се отказват от денацификацията, ще има исторически компромис. Всичко е по план, не бойте се.

Междувременно, планът...

1647433405140.png
 
Сергей Лавров заяви, че мирните преговори показват „някаква надежда за постигане на компромис“. Русия и Украйна обсъдиха даване на неутрален статут на Киев и областта около града. Май ще се отказват от денацификацията, ще има исторически компромис. Всичко е по план, не бойте се.

Междувременно, планът...

Виж файлът 23107
Това е достоверно, понеже е на син фон, или защото има жълт фон зад думите INTELLIGENCE UPDATE?

Абе, вие наистина ли мислите, че истинските сводки от разузнаването се пляскат у фейсбук? Много наивни хора - браво. Еврогейско-атлантическата учебна програма дава резултат.
 
На украинска територия над 50 м над земята няма нищо украинско, освен някой и друг шебек по покривите.
Даже байрактарите им свършиха преди поне седмица.

В момента само руски машинки фъркат.
 
Това е достоверно, понеже е на син фон, или защото има жълт фон зад думите INTELLIGENCE UPDATE?

Абе, вие наистина ли мислите, че истинските сводки от разузнаването се пляскат у фейсбук? Много наивни хора - браво. Еврогейско-атлантическата учебна програма дава резултат.

Е вие от къде ни информирахте до сега за тоталния разгром на украинците, директно от секретните линии на руското командване ли ? Това е от министерството на отбраната на Великобритания, една идея по-достоверни са от поглед-инфо и брадва.бг
 
Странни хора. Хем реват, че Путин е агресор, хем не им харесва, че не е сравнил украйна със земята, барабар с хората още на първия ден.

Интересно е, че не забелязват как условията на Москва към зеленчука се увеличават с всеки изминал ден. Не трябваше ли да е обратното, ако мисията ти се проваля?
 
Това е от министерството на отбраната на Великобритания
Не. Това е от министерството на пропагандата на великобритания. Сериозно ли смятате, че която и да е от воюващите страни правят обществено достояние всички важни данни за моментното състояние на операцията?
 
И човекоядци най-вероятно има в Украйна. Какво ли не измислиха само за да оправдаят войната...

Все още не могат да запушат устите на всички. Дори забелязвам, че точно някои от корифеите не си затварят очите, каквито и да са или да са били.
Което е още по показателно, че ония ако не са били стока сега журналята са като любимия емотикон на @metaverse
 
Пак да питам, вашите достоверни данни от къде са ?
Е, как от къде? От Пентагона, британското разузнаване, Мосад - все достоверни източници. ;)
 
Пак да питам, вашите достоверни данни от къде са ?
Не знам защо все още се опитваш да водиш някакъв диалог. Да си повтарят едно и също папагалите и това е :). Разбира се, те ще казват същото за нас, но в крайна сметка времето ще покаже кой прав и кой крив.
 
Не знам защо все още се опитваш да водиш някакъв диалог. Да си повтарят едно и също папагалите и това е :). Разбира се, те ще казват същото за нас, но в крайна сметка времето ще покаже кой прав и кой крив.

Забавлявам се, като имам свободно време. :)
 

Горе