Украйна - Русия какво ви е мнението

Много неприятно че Етера не може да намери сродни души в тоя форум.
Освен Асен.

Аз съм си семпло създание - дай ми да си избера страна и да почна да мятам по другите.
@етерИум душата му кънти от несправедливостите, както и моята.
 
Бахти мръсника долен тоа Ноката!:D (М/у др. тоя редитро-къртача специално за теб си мислех, че ше го оцениш като мен и ще се посмееш; както и стана. Имай го в предвид!:))
@етерИум душата му кънти от несправедливостите, както и моята.
Няма такова нещо. Аз съм много доволен и мисля, че всичко върви към тържество на справедливостта.:)
 
Бахти мръсника долен тоа Ноката!:D (М/у др. тоя редитро-къртача специално за теб си мислех, че ше го оцениш като мен и ще се посмееш; както и стана. Имай го в предвид!:))

Няма такова нещо. Аз съм много доволен и мисля, че всичко върви към тържество на справедливостта.:)
Нямам проблем с Ноке. За мен нещата са достатъчно сговнени за да имам.
 
Нямам проблем с Ноке. За мен нещата са достатъчно сговнени за да имам.
В тоя пост не съм дори далечно загатвал, че имаш проблем с Ноке. Сигурно щото слях отговорите така си помислил. Просто твоя дойде впоследствие и да не 'абя постове, затуй така.
(Но иначе по принцип внимавай де, да си нямаш проблем с него. Всички видяхме какво сполетя горкият ДрВ... Аз затова му се мазня редовно.):)
 
В тоя пост не съм дори далечно загатвал, че имаш проблем с Ноке. Сигурно щото слях отговорите така си помислил. Просто твоя дойде впоследствие и да не 'абя постове, затуй така.
(Но иначе по принцип внимавай де, да си нямаш проблем с него. Всички видяхме какво сполетя горкият ДрВ... Аз затова му се мазня редовно.):)
Ами сигурно, щото имах говнянва седмица не ми е до Ноке. Аз ако внимавах в час щях да съм в някой друг клас :)
 
@етерИум
Ще си го позволя да го кажа и това най-после:
Когато те чета се усмихвам позитивно.
Една такава блещукаща надежда ми се връща.
Не си само ти. И @Krumov ми влияе позитивно и други.
 
Специално четиво за симпатизанти на укрите

 
"

Медведев: Никой не иска война, но заплахата от ядрен конфликт винаги е налице​

Според него никой не иска война, но заплахата от ядрен конфликт винаги съществува. Медведев отбеляза, че ядрената война е заплаха за съществуването на човечеството. В същото време той подчерта, че са прави анализаторите, които може би малко цинично казват, че създаването на ядрени оръжия е предотвратило огромен брой конфликти. „Всъщност това е така“, каза заместник-председателят на Съвета за сигурност.

Освен това Медведев каза, че като бивш главнокомандващ те са наясно с мащабите. Той добави, че целите на ядрените оръжия на НАТО са обекти в Русия, а руските ракети са насочени към цели в Европа и САЩ. „Но такъв е животът. Затова винаги трябва да мислите за това и да водите отговорна политика“, завърши той.

По-рано Медведев оцени възможността за изключване на Русия от Г-20 (Г-20). Според него при създаването на Г-20 през 2008 г. всички се радваха, че на една маса седнаха представители на толкова различни държави: Русия, САЩ, Китай и Индия. Медведев попълни, че това е формат, възникнал по консенсус, на базата на единодушие. „И сега ни казват: „Да изключим. Не, момчета, не може да се направи!" - той каза.
"
 
Най-накрая влязох в хардварбг
Те тия не могат да си оправят компютрите, но се посмях наистина какви задълбочени гейминг стратегии нищят.
 
В изявление на руското министерство на отбраната се казва, че целите на „първия етап от операцията“ са били „главно постигнати“ (това говори много за осирането), като бойните способности на Украйна са „значително намалени“ и че сега руската армия ще се съсредоточи върху подсигуряването на източния регион на Украйна Донбас. Това е най-прякото признание досега за това, че Русия може да не е в състояние да поеме пълен контрол над Украйна и вместо това ще се насочи към региона на Донбас.

пп. @dalasweb виждам че имаш голяма носталгия по младините, нормално е да си спомняш с умиление. Казах ти, ако искаш направи една тема и ще дискутираме, за да не се спами в тази.

пп. А това е просто епично.

 
Специално четиво за симпатизанти на укрите

То се вижда по езика на тялото кой е искрен и кой не от това видео.
 
"

Генерал Скшипчак нарече Калининград част от полска територия и призова да предяви претенции​

"
 
В изявление на руското министерство на отбраната се казва, че целите на „първия етап от операцията“ са били „главно постигнати“ (това говори много за осирането), като бойните способности на Украйна са „значително намалени“ и че сега руската армия ще се съсредоточи върху подсигуряването на източния регион на Украйна Донбас. Това е най-прякото признание досега за това, че Русия може да не е в състояние да поеме пълен контрол над Украйна и вместо това ще се насочи към региона на Донбас.

пп. @dalasweb виждам че имаш голяма носталгия по младините, нормално е да си спомняш с умиление. Казах ти, ако искаш направи една тема и ще дискутираме, за да не се спами в тази.

пп. А това е просто епично.

га станеш гурбетчия всичко българско ти става мило.
А за темата след като Путин бие и имаш имаш изстрелян един куршум от калашник.
 
Ясно, еми успех в гурбета тогава, жив и здрав.
не че не искам да пиша, но няма да схванеш мисълта ми за соца в България.
Значи тук в Бавария е като в соца ама капиталистически.Полицейска провинция.Направиш ли нещо нередно според тях -глоба.Ако не я платиш в кауша.Затова съм казал полицейска и адвокатска провинция.Евала шапка им свалям спазват се законите иначе може да си говориш против правителството, за разлика в соц.България.
 
Годината е 2015г.
Затова съм скептик и някои хора тук ми вдигат настроението и надеждите.
 
Аз не искам да ходя никъде, ако можех да избирам, щях да избера България за постоянна дестинация, но новото Гестапо ме дебне.
 
О, майко моя, родино мила,

защо тъй жално, тъй милно плачеш?

Гарване, и ти, птицо проклета,

на чий гроб там тъй грозно грачеш ?



Ох, зная, зная, ти плачеш, майко,

затуй, че ти си черна робиня,

затуй, че твоят свещен глас, майко,

е глас без помощ, глас във пустиня.



Плачи! Там близо край град София

стърчи, аз видях, черно бесило,

и твой един син, Българийо,

виси на него със страшна сила.



Гарванът грачи грозно, зловещо,

псета и вълци вият в полята,

старци се молят богу горещо,

жените плачат, пищят децата.



Зимата пее свойта зла песен,

вихрове гонят тръни в полето,

и студ, и мраз, и плач без надежда

навяват на теб скръб на сърцето.
 

Горе