Украйна - Русия какво ви е мнението

Отне ми доста време да се съвзема... И не съм сигурна дали съм напълно на себе си след сутрешното четиво..

@етерИум, Етерче, в медицината има едно правило, което гласи, че разликата между отровата и лекарството е в дозата.

Тва твойто лекарство трябва да се дава на час по лъжичка, а ти земА та сипА с бидоня на хората в гърлата - ще ни изтровиш, бре!

При подаване на такива количества, организмът (мозъкът) няма възможност да се адаптира, при което следват два варианта:

  • Пълен отказ от прием на медикамента;
  • Отравяне и загуба на жизнени функции - кататоничен ступор.

Признавам, че дори аз, която искам да се лекувам с твоето лекарство, по някое време започнах да скролвам, защото нямам технологичното време да чета задълбочено, за да вникна в написаното. Повечето дори не са си направили труда да погледнат отгоре-отгоре, виждайки за какви мащаби става въпрос.

Ти си нашият просветител, нашият будител, затова и дума не може да става да напускаш форума - не те пускаме!

И искам да кажа на тупанчето, че не е лошо да смени водката - тая му е много люта. Прекалено люта. Забавното прераства в пиянско дърляне, което е ту мъч дори за моя просташки вкус.

Хубав ден, приятели. Още малко остана до новия световен ред. Насладете се на всеки миг от старото нормално, там, където още го има.

Или както беше казал един философ: ''ш'ти е... майката и живот, и ти ще свършиш''. :)
 
Както винаги, ти и единствено ти се оказа изключително проницателна :D и конкретно в случая - права :)
Тия лешпери ми я вдигнаха на 20лв собевската :cry:

Все пак, въпреки загубите, дори несравними в руските, истината цъфна разкичеросано, заедно с това прекрасно утро :)
 
Както винаги, ти и единствено ти се оказа изключително проницателна :D и конкретно в случая - права :)
Тия лешпери ми я вдигнаха на 20лв собевската :cry:

Все пак, въпреки загубите, дори несравними в руските, истината цъфна разкичеросано, заедно с това прекрасно утро :)
Много тъжно, съчувствам ти. Ама все пак недей да си го изкарваш на Нокето и Етерчо - те са ни много ярки мембъри (няма да ги наричам членове - не) и липсата им се усеща изключително болезнено. Както и твоята, бай дъ уей. ;)

Искам да се обясня на Нокето, защото усещам, че сега пък той ми е сърдит. Емотикончето, което дадох на тупанчето преди ден-два не беше за казаното в коментара му по твой адрес, а радост от факта, че се е върнал при нас.

Знаеш, че никога няма да приема подигравки по адрес на чистата любов към котките. Никога!!
 
кататоничен

евфемизма

Този форум е много полезен за хора като мен, които едвам са завършили основно образование


giphy.gif
 
Не ме намесвайте в параноичните ви спорове. И без това офлайн съм заобграден от параноици.
 
Само глобалната конспирация е най-лесното.
Другото, че им точат лиги от векове върху богатствата е слаба работа.
Десетки милиони жертви - ами просто са мазохисти. Славяни били и чипа им бил сгрешен. Трябвало да се поправи. С трапанация. Както написа един професор наскоро.
Така е, надяват се хората, че ще ги приемат, искат и те на голямата маса. Равноправно. Обаче са там само когато са силни.
Русия била враг на Полша. А щото другите не са се млатили няколко века.
То се усеща. Усеща се че искат да ги премахнат. Или това или трябва да са крепостни.
Всичките договори от най-ново време се видя че не струват нищо.
Силата решава и диктува.
Никой не им отрича имперските мераци.
Но не са сравними нещата. Не е сравнимо кой какво е направил през вековете. Не е сравнимо кой колко хора е утрепал, колко богатства е задигнал.
 
Много тъжно, съчувствам ти. Ама все пак недей да си го изкарваш на Нокето и Етерчо - те са ни много ярки мембъри (няма да ги наричам членове - не) и липсата им се усеща изключително болезнено. Както и твоята, бай дъ уей. ;)

Искам да се обясня на Нокето, защото усещам, че сега пък той ми е сърдит. Емотикончето, което дадох на тупанчето преди ден-два не беше за казаното в коментара му по твой адрес, а радост от факта, че се е върнал при нас.

Знаеш, че никога няма да приема подигравки по адрес на чистата любов към котките. Никога!!
Нокето трудно може да се докара до състояние на сърдитост във форум и даже не разбирам за какво емотиконче става дума..
Само правя малко обидени пози на Етера понеже има твърде високи очаквания към публиката.

Пък и съм бая зает тия дни.

Много хубаво играеш ролята на медиатор, м/у другото.
 
И без това офлайн съм заобграден от параноици.
Хванаха те в изневяра, а?

Сега сериозно: Дефи, с какво можем да ти помогнем? Напоследък си толкова унил и отчаян, че ми се къса сърцето като те гледам такъв. Чак предпочитам пак да се разлигавиш, както само ти си можеш. :cry:
 
Сега сериозно: Дефи, с какво можем да ти помогнем? Напоследък си толкова унил и отчаян, че ми се къса сърцето като те гледам такъв. Чак предпочитам пак да се разлигавиш, както само ти си можеш. :cry:
 
Нокето и Етерчо - те са ни много ярки мембъри (няма да ги наричам членове - не) и липсата им се усеща изключително болезнено. Както и твоята, бай дъ уей. ;)
:):):)
 
Ммм..даа, буркани, землянки също, некои ножки, пушчици.:) Ми аз, как да кажа, не съм много препър. Като се стигне до частта с ефективното противопоставяне и все не мога да го видя, малко и смешно ми става, като си представя с/у какви възможности е изправено то. В некои форуми са ме банвали така, за недобросъвестно отношение. Ем ся, не съм много хубав човек, но хората се подготвят. На мен все ми се вижда, че може да стане ако така са го намислили, да оставят такава възможност, разрушит-билд-бак-бедърите..

Иначе не знам - Лудия Макс, който е по-подготвен оцелява. Трябва и група. Трябва и да се разбират, ма не знам.

Ма инак е хубаво, хубаво е. Може и да стане. Вие с нанди, извънградското все пак сте с едни гърди напред. Аз мисля при вас да довтасам ако се наложи. Кво?:) Знайш кво настроение правя и подържам на живо - нема втори! За ена паница леща съм навит (така че - и буркани с леща пригответе):)

Ма глей ся, ако сте прави и Русия като спечели - нема да се наложи, ше въведат хубаво нещо и ше живнат нещата. Та сигурно тва е, подкрепа за тях и после хубаво.

Абе Дефа да пуска "Тишина" и да се свършва:)

ИДИТ: Ма то тва страшното цифрово паноптикум, вие цифрово тренираните, може и да не го усетите толко зле както други. (За мен прим. ше е ад) Ше ви бъде нещо като продължение, за някои - и очаквано с нетърпение. Така че...
ИДИТ2: Ся, може некои редовни ваксички, туй-онуй. Може да не сте вече точно хора. Ма кво от тва, при тия нови възможности? (Ако сте от "спечелилите от тотото")
За тва ли си ми сърдит уе? Ти луууд ли си уеее:) Тва е едно към едно както е, и както си го мисля. Никва ирония и че "не съм вземал насериозно.." кво беше - 'въпросите, пред които са изправени ората в провинцията. Нали казвам: завиждам ви яко, а вий даже не сте никви типични селяци - фалшиви селяци-интеуектуалци!:) В града сме супер киреч - едно на ръка, и второ - супер лесни за нср-то, ше ни опапат кат куце пиле домат. Колкото в по-малък град е човек, и най-вече в село, толко повече шанс има.. Теоретично, щото нали казвам АЗ, АЗ кво мисля, а не - как е в действителност (за тва често викам "аз", "според мен", не щот има знач. кво казвам, а да подчертая че аз така си мисля, а не казвам, че е верно по принцип). И т.н.
Но тва е теоретично, истината е, че някой има шанс да "се спести и запази" от новото, когато дойде, само ако новото даде опция "позволение". Кво ше напрайш с/у абсолютно всякакви възможности? Та и другото, де мислиш че се правя - наистина постоянно ги бъзикам, че нищо не могат да направят и то хора, дето са дърти търсачи и подготвящи се, организиращи се. И ме банват често. Не лъжа бе:)
 

В това превърнахте темата :)
Ми ти като се оттегли с твойте задълбочени и всеобхватни анализи, така стана..

Коментирай тия дългите от предната страница, кажи за тях? Ааа, ти май не си ги чел - немаш време. Нали 7-цифрения магазин требва да се подържа. И ти остава само да лепнеш линк към меме на Адъм Сандлър.
Това вече е завръщане на старото високо ниво. Мерси!:)
 
Ми ти като се оттегли с твойте задълбочени и всеобхватни анализи, така стана..

Коментирай тия дългите от предната страница, кажи за тях? Ааа, ти май не си ги чел - немаш време. Нали 7-цифрения магазин требва да се подържа. И ти остава само да лепнеш линк към меме на Адъм Сандлър.
Това вече е завръщане на старото високо ниво. Мерси!:)
Много си прав, даже и линк към гиф е комплимент към тази тема
 
Много си прав, даже и линк към гиф е комплимент към тази тема
А да бе - гиф, аз пък - меме викам. Нямам време и желание да се задълбочавам в художествените достижение на модерната поп-нет култура и да правя разлика. За мен повечето е един сив улеснителен бълвоч, създаден да затъпи поколението до безобразие. И аз имам 7, но не цифров, а чакров "магазин" да подържам. Даже храм - собственото ми тело.:)

И м/у др. - подготвил съм 1млрд. рубли за ръководството да ми даде права над темата, тъй че внимавай как говориш;):)

И още по-м/у др., не към теб, но да не поствам ново - възстановили са възможността за коментар в любимия ми западен форум, а като сложим и другите, в които троля - тука ше възцарява все повече липсата ми. Ше се върне нивото. Копидъфънк, викай старите коментатори от "вашия отбор". Вземете чипс. Веземете бира. Линкове към "надеждни източници" и мемета на Адъм Сандлър (тва де - гифчита):)
 
Гледах БНТ.Зеленски иска неутралитет след 33 дена денацификазия.Чакаше някой да му помогне, ама не!
До сега повредени или разрушени - 8хиляди километра пътища. 10милионакв.метра жилищна площ.
унищожени 200 хиляди автомобила.
Около 160 хиляди остават в обкръжения Мариупол, но Украйна обяви ,че няма да отваря хуманитарни коридори за евакуация заради предупреждение от руски провокации по пътищата.
Затова бой по чутурата чак до КИЕВ!
Не мисля, че са целяли Киев. Ако греша значи не са били в Чечня. Не са били в Сирия и не разбират нищо.
Нямат и никаква сметка от партизанска война.
Отначалото, според мен целта беше двете самоопределили се области. Доколко са успели там не знам. Но мисля, че достатъчно.
Ако наистина е имало колона към Киев, тя стоя на място достатъчно дълго, но нито беше унищожена. Дори не съм чул да е била нападна.
Не знам и за наистина използване на артилерия и на авиация. Общо взето водят действията с пехотата.
Там където им беше по-важно, например Мариупол доколкото успях да намеря стреляха повече.
Това засега изглежда като класическа тактическа операция с разгръщане по фланговете.
И поне според техните думи са изпреварили с няколко дни позиционирането от другата страна.
Другото ми предположение, е че целят да си осигурят нова отсрочка.
А територията си е територия и им дава по-голям периметър за защита.
 
И м/у др. - подготвил съм 1млрд. рубли за ръководството да ми даде права над темата, тъй че внимавай как говориш
тука ше възцарява все повече липсата ми
И като как точно ги мислиш да се случат нещата?

Щом се цаниш за отговорник, трябва да си плътно тука макс 24/7, за да мадерираш/мародерираш?

А фънкито не му обръщай внимание. Яд го е, че съсипахме форума, а такъв убав форум беше. Хората си помагаха - кой захар назаем, кой някое яйце... А след нас какво остана? Теории на конспирациите...
 

Горе