Украйна - Русия какво ви е мнението

Професора както винаги гениален. И плашещ, все едно е чел среднощните писания на Етерчо

 
Професора както винаги гениален. И плашещ, все едно е чел среднощните писания на Етерчо

Toi e liobimetz na Noke..kojto ne6to taka se obidi t4e iz4ezna naprawo. Za6to... Kwi wisoki ot4akwaniia sym imal kym publikata?! Nali tuka pi6e "napi6ete otgowor"i pi6a. Da ne bi da sym karal nqkoi da se syglasqwa s mene?!

(Tupana mi e haknal kirilitzata i zatwa taka. Mnogo e dolen. 4upete mu nosy dode e wreme...)
 
Професора както винаги гениален. И плашещ, все едно е чел среднощните писания на Етерчо

Ти къде ще се биеш на страната си? На западния или на източния фейсбук фронт?
 
Ти къде ще се биеш на страната си? На западния или на източния фейсбук фронт?
Ами ти?
(При положение, че вчера във форумната мини-битка запази неутралитет, вместо да кажеш, че вече сме се разбрали и официално обявения от подлия Тупанеску повод за атака, чрез отправените към мен обвиненията за грубо отношение към теб, е неоснователен и нелегитимен. Аз страдах заради теб, приятелю...):)
 
Ами ти?
(При положение, че вчера във форумната мини-битка запази неутралитет, вместо да кажеш, че вече сме се разбрали и официално обявения от подлия Тупанеску повод за атака, чрез отправените към мен обвиненията за грубо отношение към теб, е неоснователен и нелегитимен. Аз страдах заради теб, приятелю...):)
Много си прав (както винаги). Макар да е в депресия, Дефа трябваше да парира тупана с обяснението, че това между вас (нас в случая) е закачка.

Дефи, много чумееш, пиле. Замислям се дали да не те трепнем, та да не се мъчиш повече.

Ти къде ще се биеш на страната си? На западния или на източния фейсбук фронт?
Тва към мене, предполагам? Аз където и да се бия, все ше ям шамарите. Но в момента клоня към източната страна, без да включвам Китай. Добре е, че са срещу сащ, но категорично не искам те да са новия световен хегемон.

С риск да прозвуча глуповато (сефте), се питам: Не може ли светът да си съществува без световен лидер или двуполюсен модел на световно господство? Ей така, всяка страна сама за себе си и всички се разбират и живеят в мир... Толкова ли сме лоши тва хората? При инопланетяните дали също е така?
 
Инопланетяните дали също е така?
Професора не каза нищо, което не е казвано. Само че не отговори на най-важния въпрос. Къде да емигрира, този който въобще може.
 
Джутата в Америка са виновни за всичко!
Етера да се ориентира в правилната посока малко вместо да си пълни главата с глупости.
(Асен може и да го е поствал това вече)

 
Обичам ва от все сърце ;)



264480563_4703720149689776_5709728651208884431_n.jpg
 
Професора както винаги гениален. И плашещ, все едно е чел среднощните писания на Етерчо

Отгоре на всичкото, накрая се стига до една мацаница, до която стига всеки глобален конспиратор. Която не може да си я обясни, защото просто не знае и няма и как да знае.
За България... просто е. България е здраво в лапите.
Но глупостта, която изцепи е, че България не била им нужна. Което си го комбинира, че трябвало да се бият за България.
А нещата с Русия ще се решат в Русия, отвътре или отвън каквото стане там, такъв и ще е резултата. Не е от 1999, не е от 1990, не е от 1917 ами от доста преди това. Защото нещата там стават така.
 
Не мисля, че са целяли Киев. Ако греша значи не са били в Чечня. Не са били в Сирия и не разбират нищо.
Нямат и никаква сметка от партизанска война.
Отначалото, според мен целта беше двете самоопределили се области. Доколко са успели там не знам. Но мисля, че достатъчно.
Ако наистина е имало колона към Киев, тя стоя на място достатъчно дълго, но нито беше унищожена. Дори не съм чул да е била нападна.
Не знам и за наистина използване на артилерия и на авиация. Общо взето водят действията с пехотата.
Там където им беше по-важно, например Мариупол доколкото успях да намеря стреляха повече.
Това засега изглежда като класическа тактическа операция с разгръщане по фланговете.
И поне според техните думи са изпреварили с няколко дни позиционирането от другата страна.
Другото ми предположение, е че целят да си осигурят нова отсрочка.
А територията си е територия и им дава по-голям периметър за защита.
Путин в началото може би ,но вече няма да се спре докато не влезе в Киев.
 
Путин в началото може би ,но вече няма да се спре докато не влезе в Киев.
Съвсем нормално вече да се проявяват разногласията.
Аз обаче не виждам положителен резултат за нас.
Планът назад-напред-почивка и пак така - вземат частично. Малко отстъпление. Укрепват и продължават. Всичко съпроводено с големи кризи е може би най-лошият вариант за нас.
Това означава възможно най-дълго проточване.
 
Съвсем нормално вече да се проявяват разногласията.
Аз обаче не виждам положителен резултат за нас.
Планът назад-напред-почивка и пак така - вземат частично. Малко отстъпление. Укрепват и продължават. Всичко съпроводено с големи кризи е може би най-лошият вариант за нас.
Това означава възможно най-дълго проточване.
Укрите, ако пуснат цивилните да си ходят, няма зад кой да се крият.Путин ще ги направи омлет
 
Не важеше за теб. Ти си за психиатрията. Другите са за детска градина.
:) Ейй, малко свеж хумор от Leverage-а доживях, разгеле! (Аз съм В психиатрията, м/у др., оттам пиша.)

Абе, как беше ония "Булгаристан беше на живо", дето го пускаше, от фейсбук ли беше?
 
Чак омлет няма да е но ще ги по избие доста. Няма интерес да разрушава, понеже утре те ще строят там
имах предвид бандеровците.
трябва да побързат с капитулацията, защото рублата ги шиба
 
:) Ейй, малко свеж хумор от Leverage-а доживях, разгеле! (Аз съм В психиатрията, м/у др., оттам пиша.)
Ана мен женките ми викаха, че съм за там щот не си свалям чорапите при секс и къпане.
етерИум да знаеш гениите винаги са неразбрани;)
:)
 

Горе