Украйна - Русия какво ви е мнението

Ти ми се пениш ;) Аз никогаш не започвам пръв, трее си го разбрал вече, но ако си мислиш, че не захапвам куците намеци, то нооо яко си се обаркале, и бих се включил в сякви преебидругарче-схеми оДма интеграле :p
Възхищавам се на самочувствието ти, Тупанине. Просто момче-рибарче, а се репчиш на професионални копирайтъри..
Тифкото беше казал, че в Радомир го боготворят. От тогава го гледам с респект.
 
Само да попитам, преждевременно ли ще започват батъла или го спрях?
 
Само да попитам, преждевременно ли ще започват батъла или го спрях?
Стига някой да успее да разтълкува въпроса ти, ще получиш отговор в най-кратък срок. Работи се по дешифрирането. :)
 
Стига някой да успее да разтълкува въпроса ти, ще получиш отговор в най-кратък срок. Работи се по дешифрирането. :)
Шегувам се, правя някакви ретроспекции, представям си не съществуващи неща.
Untitled-2.jpg
 
277728562_163956012723847_4253367556004541888_n.jpg
 
Дефе, кви са тия съмнителни типове.. Мен ми приличат на некво масонско сбирище :D
Тупанье, кълве ли, кълве ли?
 
Който иска да знае причината, воала! Останалите нека продължават да си мислят, че просто така, една сутрин Путин се е събудил и е решил да думне укро-кенефа

 
 
Ето кой убива цивилни в Украйна.

Редовната украинска армия изхвърля болните от болницата и се настанява вътре.

Азовците екзекутират всеки с бяла лента и очевидно имат навика да връзват ръцете зад гърба преди това.
Кадри с мъртва вързана жена.

 
Мъдрите мълчали.
Когато ги погребат ли ще говорят?:
 
Ето кой убива цивилни в Украйна.

Редовната украинска армия изхвърля болните от болницата и се настанява вътре.

Азовците екзекутират всеки с бяла лента и очевидно имат навика да връзват ръцете зад гърба преди това.
Кадри с мъртва вързана жена.


Показателно колко са свикнали с обстрел тия хора. На 6:30 се чува гърмеж, при който мъжът (англичанин ли е не знам) инстинктивно се приведе, а жената изобщо не го отрази. Продължи да си говори, все едно е по телевизията.

Не, бе! Не ги бомбандират в продължение на 8 години.
 
Иначе бехме в 5ч сабахлем, даже не съм лягал
Бракониерствате ли та така по тъмно? На кво ловите - на динамит? :)
 
Отпреди 7 години: редовна украинска армия бомбардира град Донецк и улучва пътнически автобус.


Мне, хич не са правили такива работи преди Путин да дойде.
 
Нещо по-добро от ЕС и НАТО ми кажи. След 20 години е ясно, че може да е друга ситуацията. С днешна дата?
Видимо и двата съюза са неблагопроятни за развитието на България. С днешна дата единственото правилно решение е започване на процедура и възможно най-скорошното им напускане. Същевремнно трябва да се започне да се работи и в посока за неутралитет и за развитието на нещата от поста ми преди.
 

Горе