Украйна - Русия какво ви е мнението

Ама който както иска - да вярва, да не вярва. Аз никой не склонявам към нищо, но просто така си говоря, както и мнозина други тук се палят в защита на техните си гл.т. Мойта е такава и така си говоря.
Освен това дефа каза: сбъркал съм изначално.:) Аз за разлика от него не знам точно как е действителното положение на нещата, затова се налага да го мисля - чист плебей:).)
Другият вариант е, като си лепна още 2-3 дълги спама (нощем, да не бастисвам дневния разговор) да си пиша само в мойта си тема, ако нещо ми се пише. Тогава няма да има неприятни неуместни включвания и ще е по-ок.
Е как да не вярваме. Аз лично пращя от вяра. Просто всички тези песни са кавъри.
Ноке го унищожих. Бил класически трол...
Но ти си мой човек, нищо че ме обиждаш. А пък и си умен, находчив но понякога си като бебе с това цупене.
Върни си предишния аватар.
 
Вярвам ти на 100%, въпреки че се вживявам в сюжета, въпреки постоянните ти спойлери.

Добре, знаем го - какво можем да направим? Ти лично за себе си какво си решил?
Аз лично ще се придържам към собствените си ценности, доколкото мога.
Нито отричам бъдещето. Нито забравям или подменям миналото.

Може да е плоско, с всякакви задкулисни схеми. Но битката на два различни мирогледа е факт.
 
Ама който както иска - да вярва, да не вярва. Аз никой не склонявам към нищо, но просто така си говоря, както и мнозина други тук се палят в защита на техните си гл.т. Мойта е такава и така си говоря.
Освен това дефа каза: сбъркал съм изначално.:) Аз за разлика от него не знам точно как е действителното положение на нещата, затова се налага да го мисля - чист плебей:).)
Другият вариант е, като си лепна още 2-3 дълги спама (нощем, да не бастисвам дневния разговор) да си пиша само в мойта си тема, ако нещо ми се пише. Тогава няма да има неприятни неуместни включвания и ще е по-ок.
Не те разбирам изобщо.

Задавам конкретен въпрос, но не получавам конкретен отговор, а само фръцкане, че не се държим както ти би искал да се държим. Това конструктивно ли е, според теб?

Знаеш, че и аз, и Дефа, и Ноке те харесваме и те приемаме като приятел. Важно ли ти е да се държиш така с приятелите си? При положение, че аз лично ти казвам, че ти вярвам напълно!

Какво предлагаш като решение, след като си ни запознал с проблема - това е въпросът за милион долара/рубли? Ти за себе си какво си решил? Може да решим да последваме твоето решение, а може да измислим друго, по-удачно за нас самите.

Сподели с приятелския си кръг, доколкото ни възприемаш като ''приятели'', щото е ясно, че сме гробище и квото друго бяхме там...
 
Не те разбирам изобщо.

Задавам конкретен въпрос, но не получавам конкретен отговор, а само фръцкане, че не се държим както ти би искал да се държим. Това конструктивно ли е, според теб?

Знаеш, че и аз, и Дефа, и Ноке те харесваме и те приемаме като приятел. Важно ли ти е да се държиш така с приятелите си? При положение, че аз лично ти казвам, че ти вярвам напълно!

Какво предлагаш като решение, след като си ни запознал с проблема - това е въпросът за милион долара/рубли? Ти за себе си какво си решил? Може да решим да последваме твоето решение, а може да измислим друго, по-удачно за нас самите.

Сподели с приятелския си кръг, доколкото ни възприемаш като ''приятели'', щото е ясно, че сме гробище и квото друго бяхме там...
Не знам дали Ноке разбира, че го троля. Етериум, обаче, сякаш не разбира.

На някои хора съм спрял да им отговарям директно. За мен са свършени за дълго време. Или не искам да влизам в директна конфронтация.
 
Не знам дали Ноке разбира, че го троля. Етериум, обаче, сякаш не разбира.

На някои хора съм спрял да им отговарям директно. За мен са свършени за дълго време. Или не искам да влизам в директна конфронтация.
Не разбирам аз, тролиш ли ме? (аз и тролене не знам кво точно значи)
Свършен ли съм за теб? :(
 
Не разбирам аз, тролиш ли ме? (аз и тролене не знам кво точно значи)
Свършен ли съм за теб? :(
Изискваш определени отговори, но самият ти ги избягваш.
 
Графикса сега пирува душевно, той каза, че сме му по-интересни от индийски сериал:)
 
Графикса сега пирува душевно, той каза, че сме му по-интересни от индийски сериал:)
Не му допада да е в поддържаща роля.
 
Дефче, ти си толкова прост и страхлив, че си сведен до една малка брънка от кречеталото, мелещо опорки за чистотата на нашите лидери и че ще бият. Едно конкретно и подкрепено с факти реално нещо в тая посока не съм чул. (Което е манна за разказа, той така съществува и царува, и ако няма вяра и яко дърпане от всяка страна - ще има проблем за разказа.)
Щом почна да му посвещаваш по няколко абзаца, може би е време да го извадя от игнора поне временно.

Малко по-стара история, с по-стара държавност и по-стар ген имаме от тях и не могат да заслужат мозъчната ми дейност, освен да включа автоматичен превод. Коги българите сме имали държавност и език - тия са били полудиваци-олигофрени.

Но може да им позволя да ми излижат подметките и да четат и пишат на български, докато ги шибам с бамбукова пръчка, тези малки роби, например?:)
ОМГ, тоя бил националист.
Мислех че гледаш на света отвисоко и обективно, пък ти го удари на емоция и ирационална гордост.
 
Не знам дали Ноке разбира, че го троля. Етериум, обаче, сякаш не разбира.

На някои хора съм спрял да им отговарям директно. За мен са свършени за дълго време. Или не искам да влизам в директна конфронтация.
Никой всъщност не е разбрал, че тролиш Ноке, камо ли пък самия Ноке.

Ти тролиш по някакъв хомеопатичен начин, с единственото изключение:
Абе кавал
Това ти беше добро, даже Ети го хареса. Най-после... :D
 
Сподели с приятелския си кръг, доколкото ни възприемаш като ''приятели'', щото е ясно, че сме гробище и квото друго бяхме там...
Той не ще приятели, просто търси други представители на висшата раса - равни нему по интелект, дълбокомислие и прозорливост.

Ама що тука ги търси, не знам.
Много отчаян трябва да е.
 
Никой всъщност не е разбрал, че тролиш Ноке, камо ли пък самия Ноке.

Ти тролиш по някакъв хомеопатичен начин, с единственото изключение:

Това ти беше добро, даже Ети го хареса. Най-после... :D
Форсмажорни обстоятелства. На мен ми липсва @EGraphix

Искаме и се нуждаем от другата гледна точка.
 
Щом почна да му посвещаваш по няколко абзаца, може би е време да го извадя от игнора поне временно.
Не знам дали Ноке разбира, че го троля. Етериум, обаче, сякаш не разбира.
:):):)
Остави ма сега, контра, че са карам с нандиня. Знайш как ма ядоса, пустосва ме от зарана..:(
Не те разбирам изобщо.

Задавам конкретен въпрос, но не получавам конкретен отговор, а само фръцкане, че не се държим както ти би искал да се държим. Това конструктивно ли е, според теб?

Знаеш, че и аз, и Дефа, и Ноке те харесваме и те приемаме като приятел. Важно ли ти е да се държиш така с приятелите си? При положение, че аз лично ти казвам, че ти вярвам напълно!

Какво предлагаш като решение, след като си ни запознал с проблема - това е въпросът за милион долара/рубли? Ти за себе си какво си решил? Може да решим да последваме твоето решение, а може да измислим друго, по-удачно за нас самите.

Сподели с приятелския си кръг, доколкото ни възприемаш като ''приятели'', щото е ясно, че сме гробище и квото друго бяхме там...
Може, да. Добре. Ок.:) Както ти харесва да го виждаш.
Много дълъг и отегчителен стана тоя отговор, викам да го спестя сега и си говорете за войната.

(Само ша кажа, че интересно да се помисли дали идеологията за задължително намиране на решение, води до избор на виждане на реалност, която ни изнася, която предлага възможно решение. Като вземеш решение в реалната реалност, взето на база нереалното виждане за реалността (щото да има вътре решение)...не ми звучи добре.

"Знаем и кво от тва, кво е решението" - ама тръцки. НИТО ЕДНО СПОМЕНАВАНЕ на тва, дето уж се знаело. Цялата двустранно призната за реална картина тука ЛИПСВА от тва. Но го знаем, ясно е, то се подразбира. Но не се споменава никога и никъде и от никого тук. Иначе то се знае... Ако го отбележа, щот съм тук и чета, а не щот да натрапвам нещо - фръцкам се, че не мислят като мен.:) Ами - успех с решенията.)

Ми фръцльо съм си по принцип, ай де! Що да не, не може ли? Даже ще си сменя ника като контрата (само да ги намеря тия настройки), ще се кръстя @фръцЛьо. Се едно няма и по-лоши примери от мене тука. Айде!:D

Айде чао и приятен разговор, маам са сега.
 
Като го няма Полякинчо руските загуби рязко секнаха и темата се изроди.
 

Горе