Украйна - Русия какво ви е мнението

Уикито не ми е любимо като източник, но за да ме разбереш става:

Военната пропаганда е много разнообразна в зависимост от историческия период и типа война. Въпреки това има няколко основни направления.

  • Пропаганда за предаване в плен – това е тактика, използвана за деморализиране на противника и подтикване за доброволно предаване в плен със съответни обещания. Много е важно при тези обстоятелства да се подберат правилните форми и средства на въздействие – съобщаване на конкретни факти, насаждане на мисълта, че войниците ще се върнат живи у дома, разсейване (или насаждане) на страх
  • Пропаганда за военни успехи – тя се използва успешно по време на Втората световна война и от двете страни ( 2022)
  • Пропаганда по пътя на критическия анализ на собствените грешки
  • Пропаганда по пътя на внушението на страх от поражение


Вие сте по пропагандата - слушаме от три месеца колко велики са клошарите, а се разбягаха и от Харков. 3 месеца борите 2 града и 3 селца. Руснаците ги бият като круши и фактите го показват, и колко успешна и е цялата операция досега. С нандибанди Пикалото щяхте да ходите да на парад в Париж с руснаците, ако не помниш. Няма да е зле първо да минат твоите хора 100км и да устискат зъби, че нещата не вървят добре за Отбор Геноцид. Както миналата седмица казах - в Харков ще ги подпукат така, че онея ще се разбягат към Мордор - стана ли така или руснаците превзеха Харков?
 
Вие сте по пропагандата - слушаме от три месеца колко велики са клошарите, а се разбягаха и от Харков. 3 месеца борите 2 града и 3 селца. Руснаците ги бият като круши и фактите го показват, и колко успешна и е цялата операция досега. С нандибанди Пикалото щяхте да ходите да на парад в Париж с руснаците, ако не помниш. Няма да е зле първо да минат твоите хора 100км и да устискат зъби, че нещата не вървят добре за Отбор Геноцид. Както миналата седмица казах - в Харков ще ги подпукат така, че онея ще се разбягат към Мордор - стана ли така или руснаците превзеха Харков?
Ето ти си живото доказателство как работи пропагандата.
 
Последно редактирано:
Кво става със специалната операция. Кога ще почвате НАТО и САЩ?
Те сами ще се свършат не се тревожи. Не разбра ли, че Украйна приключи като държава?
 
Поне ще карат нещо в Мордор - Явно е бил спрян от производство. Само се чудя, дали още могат да го произвеждат това говноподобие на кола или е партенка
652ccf592ad72be1791434f754be521c.png

1fb99ef685a96f0beae9ef6e0e6befd9.png
 
Това за първи път ми излиза в ю тюб

1652641235083.png
 
77 годишни традиции имат в Мордор, да се движат с повече от един часовник.

FSz6T7IWYAMcqGK


The%2BSoviet%2Bflag%2Bover%2Bthe%2BReichstag%252C%2B1945%2B%25284%2529.jpg
 
Това и аз го видях да циркулира из ФБ.

Има ли обаче достоверен източник на тази информация? Иначе звучи, като много добра идея.
Склонен съм да го вярвам, все пак там в Европа няма лигавщините като при нас. Там тарикати няма много, такива сивата икономика също, няма и окриващи доходи, няма ползване на пиратски продукти. За сметка на това никой не мисли за сметките си и пенсията. Но пък държат всичко да е както трябва. ;)
 
Да се надяваме, че не.

Защо пък не? Те си имат история с Русия...не от най-хубавите, разбира се. Сега им кръцнаха и тока, май все повече върви натам.

Ако всяка държава си измисли някаква алтернатива на ресурсите, които Русия и отрязва, ще се окаче, че и Русия е толкова добър търговски партньор.
 

Украйна е майката на цивилизацията, дейба...
Колко свирчоци би ударил на Путин, признай най-после!
 
Защо пък не? Те си имат история с Русия..

Защото заради такива разсъждения се стигна до сегашната ''убавиня''.

Не можеш да кажеш ''мисля за своята сигурност'', застрашавайки сигурността на комшията. Самите скандинавци (обикновените хора) знаят, че няма никаква заплаха от страна на Русия. Тук идеята е двете ''неутрални'' страни да се присъединят към бесовицата/глутницата с цел да провокират и вкарват Русия в поредица от безкрайни конфликти.

Има две версии защо това се случва:

1. Да се отслаби мощта на Русия и да се заграбят природните ѝ ресурси;

2. Да се създаде невиждана рецесия, която ще ускори имплементирането на НСР - по Етериум.

Което и да е от двете, не е ок, пичове. Всички ще духаме супата, но само на ТеТката ще му хареса.
 
Ето ти си живото доказателство как работи пропагандата.
Не знам що ми се привидя, че си написал животно.

Няма да се притеснявате. Всичко е измислено. Хората започват да ядат по-малко. Съответно, ще отделят по-малко вредни емисии. Ще им трябва и по-малко тоалетна хартия. А това означава грижа за горите.
 
Защото заради такива разсъждения се стигна до сегашната ''убавиня''.

Не можеш да кажеш ''мисля за своята сигурност'', застрашавайки сигурността на комшията. Самите скандинавци (обикновените хора) знаят, че няма никаква заплаха от страна на Русия. Тук идеята е двете ''неутрални'' страни да се присъединят към бесовицата/глутницата с цел да провокират и вкарват Русия в поредица от безкрайни конфликти.

Има две версии защо това се случва:

1. Да се отслаби мощта на Русия и да се заграбят природните ѝ ресурси;

2. Да се създаде невиждана рецесия, която ще ускори имплементирането на НСР - по Етериум.

Което и да е от двете, не е ок, пичове. Всички ще духаме супата, но само на ТеТката ще му хареса.
Искат и двете. Но най-вече дълга война. Едни марионетки инсталирани на властови позиции в различни области решават вместо хората. Да кажем, че след ВСВ не коренното население на Европа е поне 30%.
Тези хора от компаниите които напуснаха, работели досега в Русия, ще трябва да работят някъде другаде. Или да не работят. И за руснаците става въпрос и за другите.
Свиване и фалит на бизнеси. Безработица. Недостига на храни и ресурси ще се компенсира от свитото търсене и така нататък. Всичко е измислено.
 
Колко свирчоци би ударил на Путин, признай най-после!
Нито 1, за разлика от теб, където по цял ден си на колене ;)
 
По
Колко свирчоци би ударил на Путин, признай най-после!
Понякога ми е странно как диаметралните позиции на някои хора към ковид и ваксините директно преминават в тази тема. Това си заслужава анкета.
 
Не, CNN пуснаха видео на което се вижда всичко, това се нарича доказателство.
Ти нали искаше пиксели :D Много е интересен моментът как слънцето се преместило за секундите, в които започва пукотевицата

1652685149588.png

1652685164592.png

Виж сенките на тоя с оръжието. И това ако не е лепено
 
Е то Русия точно това направиха...
Няма как да не си бил в будна кома в последните 8 години, за да изтърсиш подобна глупост.
 

Горе