Украйна - Русия какво ви е мнението

Давам 30 сребърника надник наръка (истински, стари сечени монети, супер качество) за който се откаже да подкрепя Путин и почне да подкрепя Зеленски и Запада. Помислете си...
Аз като дете опитах да мина от левски (пиша с малки букви, защото визирам футболния отбор), но осъзнах, че не се чувствам добре, когато не следвам вътрешните си пориви. :)
 
m2K9A0b1Z5H7Z5m2.jpg
 
Аз като дете опитах да мина от левски (пиша с малки букви, защото визирам футболния отбор), но осъзнах, че не се чувствам добре, когато не следвам вътрешните си пориви. :)

Само леко да те поправя! Пише се леФски, пак с малка буква :) Или още по просто казано - Опитах да стана говедо, но се почувствах отвратително и бързо се осъзнах, дойде ми акъла овреме! :D
 
Добре де, но мнозина цесекари са и от Рома.
Ако сте от Рома, ви прощавам за ЦСКА! :D:D
 
@EGraphix , от ф.к. Ботев си, нали? Даже и да си антифутболен фен, пак си малко по към Ботев, гаранция:)
 
Ако сте от Рома, ви прощавам за ЦСКА!
А, ако сме от Барса?

Към италианските отбори нямам пресантиманти, както и към британските...

Но, ако това ще скрепи крехкото ни приятелство -ок, от Рома съм. Ромале-джавалеее...
 
Така кажи, бе, съофорумецо, съгражданино, приятелю! (Нандибанди - спукана ви е работата с путинизма, съжалявам. Любовта към локото е по-силна връзка.)

"Катеричка рунтавелка
се качила на табелка
и написала с молив...
ЛОКОМОТИВ!
"
:):)
 
Мне, болен Локомотивец (Пловдив) съм.
И тука пламнА любов.

Глей каква приятна атмосфера се създаде след залавянето на азовците. :p
 
Добре, няма да прекаляваме с офтопика (няма да прекаляваме много), само ЕГрафикса да каже кой му е любимия футболист от тия, които е гледал??:)

(Ето - Христонката и той е ЛОКО! Всичко е ЛОКО, като ДПС сме: "Ние сме ДПС, вие сте ДПС, всички са ДПС"):)
 
Докато говорим за футбол и война, цяла Нова Цивилизация се е родила без да подозираме:
И цяло котило нови младежки лидери:
---

@biaaro, от Варна за кой си? (Няма друг фаладжия като Пламен Тимнев - от 30мметра, от 40 метра, почти от корнера - животно беше човека)
 
Добре, няма да прекаляваме с офтопика (няма да прекаляваме много), само ЕГрафикса да каже кой му е любимия футболист от тия, които е гледал??:)

(Ето - Христонката и той е ЛОКО! Всичко е ЛОКО, като ДПС сме: "Ние сме ДПС, вие сте ДПС, всички са ДПС"):)

Екундайо Джайеоба
 
Нова порция унищожена военна ''помощ''

Блогспот? Леле, Нанди, дай аз да напиша нещо, кажи колко ще ми платиш. Но в рубли днес не приемам.
 

Горе